Добротная• 19 августа 2025
В що буде з біженцями? Їм продовжать перебування?
Якщо війна дійде кінця?
Всех в сад• 19 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
І ще всі учасники бойових дій повернулися , поранені , інваліди
Тільки порадниця відправляє направо і на ліво молодих і працюючих
Хто розуміє демографічний жах той розуміє
Яких працюючих? І хто відправляв їх. Самі поїхали на пособіях сидіти, то яка з вас кому користь?
Демографічний жах в Європі виправили вже?))
Вишня на торті• 19 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
Продление до 27 года вовсе не значит что до этого времени будет продолжаться война. Естественно сразу же после неё всех отправлять не будут, дадут время -в течение года.
По окончании войны + год - это вполне может быть и дольше, чем до 27 года на самом деле. В общем, я б на месте автора пока соседей не ждала.
Всех в сад• 19 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Візьміть собі з полиці пряник
Я лишу його вам, хоч то і не камерунський делікатес - овеча голова.
Маю декілька думок• 19 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
А по факту люди живуть, працюють в Україні, ніхто з голоду не помер, і пособій не чекають.
Жіночко, я якщо що, представник того самого середнього бізнесу, які забезпечують робочі міста співгромадянам в Україні.
І що , жіночко
Вся економіка дотаційна
Спробуєте постаорювати коли транші закінчаться
Вся економіка дотаційна
Лапка• 19 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
А этих за что попросили уже?
За нарушение закона. Так было всегда
Где тут 0?• 19 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
😂😂😂ОРУ
АХАХАХАХАХАХ
Добротная
• 19 августа 2025
Ответ дляВишня на торті
Я вже готова трактор найняти за свої кошти і все згрести, але чоловік не дозволяє. Каже чужий двір.
Маю декілька думок• 19 августа 2025
Ответ дляДобротная
Ну там де не живуть 3 роки так і виглядає
Будинки так не виглядають
Всех в сад• 19 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
І да - цвіт нації і молоді хлопці гинуть на фронті
Ваші квіточки за кого заміж будуть виходити ?
Нема аргументів то іншу тему перескакуєте? Ті хлопці, за кого будуть виходити наші квіточки, ще в школу ходять.
А ваші квіточки за біженців пакистанців, сирійців і негрів виходити будуть заміж? Ті хлопці справно демографію Європи налагоджують))
Маю декілька думок• 19 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
Війна їх відправила
Але таким шо залишилися скласти два плюс два важко
Місця вони створюють
Весняний Марафон• 19 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Але приватні сектори в найкращих містах виглядають інакше
У скількох найкращих містах ви жили, щоб такий висновок робити?
Ранковий базар• 19 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Ой не кажіть, це дійсно проблема, одні на війні, інших повивозили
Всех в сад• 19 августа 2025
Ответ дляВишня на торті
Ну так и я о том, что до 27 это с большим запасом, с тем годом, что дадут беженцам после войны.
Маю декілька думок• 19 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
Хлопців вивозять
Ви точно створюєте робочі місця ?
Всех в сад• 19 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
І що , жіночко
Вся економіка дотаційна
Жіночко, я ж не з бюджетної сфери)) і то там питання.
Транші надходять як військова допомога, а не соціальна.
Ранковий базар• 19 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
Але ж погодьтеся, що хлопців вже зі школи вивозять
Маю декілька думок• 19 августа 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Райони з приватними будинками виглядають значно краще ніж в найкращому місті на світі
Вишня на торті• 19 августа 2025
Ответ дляДобротная
Та может, связаться с ними и спросить? Если они не против, то может и вариант.
Весной 2022 коллега лазил в окно частного дома к выехавшим соседям. Сосед позвонил, говорит, там в морозилке куча еды, забери, бо протухнет, сказал, через какое окно можно залезть. Ну коллега и полез. И говорит, только в процессе понял, что вот если сейчас примут за мародера - то вряд ли смогу доказать, что сосед сам попросил)
Тільки не про гроші• 19 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
Соціальна теж. Всі пенсії, видатки освіти, медицини та інше це теж західна допомога. Всі гроші, які збирає Україна всередині, то всі йдуть на оборону і ще не вистачає(
Маю декілька думок• 19 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
Так так , у вас там свої закони економіки
Всех в сад• 19 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Війна їх відправила
Місця вони створюють
Та годі вже так примітивно маніпулювати тією війною)) переважна більшість українців в Україні і залишилась.
Так створюємо, на відміну від перекотиполе на пособіях.
Love_Love_Love_• 19 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
важко жити коли ти обмежений і примітивний?
Добротная
• 19 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Не провокуйте, райони бувають різні. Ви ж знаєте що Харківська область була частково окупована, от до нас рсзв долітало кожного дня
Весняний Марафон• 19 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Де?
Не пириживай• 19 августа 2025
Ответ дляПоросенка
До 27 року прожовжили
Так и снять же раньше могут, если война закончится, разве нет?
Маю декілька думок• 19 августа 2025
Ответ дляРанковий базар
Я вас прошу
При тому що за статистикою хлопців і так менше
Всех в сад• 19 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Хлопців вивозять
Ви точно створюєте робочі місця ?
Точно.
Вивезли далеко не всіх. На вулиці повно підлітків і дітей меншого віку. А ви про життя в Україні робите висновки з трольних тем на Порадниці?
Всех в сад• 19 августа 2025
Ответ дляРанковий базар
Декого вивозять.
Добротная
• 19 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Ви були на Північній Салтівці? Я думаю ні