Добротная• 19 августа в 18:38

В що буде з біженцями? Їм продовжать перебування?

Якщо війна дійде кінця?
Цвіпканя• 19 августа в 19:28
Ответ дляДобротная
Та не, я не переживаю, нехай повертаються, бо побросали хати- бур´ян вище паркану. А нам розгрібай
А можна фото буряну?
А то тема занадто на срачний вкид схожа?
Маю декілька думок• 19 августа в 19:29
Ответ дляЦвіпканя
А можна фото буряну?
Вище фото міста якому немає рівних
Миловидна леді• 19 августа в 19:29
Ответ дляМаю декілька думок
З офіційної статистики
Але таким як вам і корзини повні в супермаркетах говорять про благополуччя в країні
Это очередная маня: войны нет, экономика процветает, под обстрелы сладко спим, а утром идем создавать рабочие места и покупать квартиры по 10 квартир.
Маю декілька думок• 19 августа в 19:30
Ответ дляМиловидна леді
І всі з оточення повертаються бо матки - унітази
Пупс• 19 августа в 19:31
Ответ дляГалябалована
Та не сците раньше времени, не закончится ничего. Путька на переговорах, если они конечно будут, начнёт свою мантру, о первопричинах, исконно русских землях и прочую муть. Он не собирается заканчивать войну, ему не выгодно.
Прочитает лекцию о половцах и печенегах.
Ранковий базар• 19 августа в 19:31
Ответ дляМаю декілька думок
Не переживайте , чим менше повернеться тим більше податків чекає на вас
А ви вважаєте це правильним???
Якщо давати біженцям, то давати і тим хто лишився в підтримку малих та середніх бізнесів і т.д.
автор Добротная • 19 августа в 19:31
Ответ дляХочу наколоти губи
Питання таке тому що Ви використали слово - ’побросали’. От відчувається, що через гугл-перекладач переклали, невдало.
Ааа, ну а як? Кинули, виїхали??
Маю декілька думок• 19 августа в 19:32
Ответ дляРанковий базар
А ви вважаєте це правильним???
Питання до керівництва країни
В країнах де біженці , про них дбає керівництво країни перебування
Lizavel• 19 августа в 19:32
Ответ дляЦвіпканя
А можна фото буряну?
Да срача она хочет,что тут не ясно
автор Добротная • 19 августа в 19:32
Ответ дляЦвіпканя
А можна фото буряну?
Будьласка
Пупс• 19 августа в 19:32
Ответ дляГалябалована
Ну, в Киеве мирное небо действительно радует.
Утром была тревожка.
Тільки не про гроші• 19 августа в 19:34
Ответ дляРанковий базар
А ви вважаєте це правильним???
Це будуть давати країни, які захочуть відправити в Україну.
А взагалі щось мені не віриться, що всіх попросять. Не вірю в щедрість німців, які викатили статтю, що українська молодь та діти їм стабілізували цифру цієї категорії.
автор Добротная • 19 августа в 19:35
Ответ дляLizavel
Да срача она хочет,что тут не ясно
Так я не конфліктую зовсім, краще б здали переселенцям, люди лад би навели
ЖонДуан• 19 августа в 19:38
Вот что с беженцами.
И да, максимально странно читать тех, кто сравнивает бездельников на пособиях мечтающих о вечной войне, и тех, кто живёт и работает в Украине, пусть даже с некоторой помощью от других стран. Среди прочего, Украина даже в условиях войны занимается экспортом. И что было бы, если бы все уехали из страны собирать подачки? Куда бы потом эти умники вернулись.
Усміхайлик• 19 августа в 19:40
Ответ дляТільки не про гроші
А на каком основании оставят?
ЖонДуан• 19 августа в 19:40
Ответ дляПупс
Утром была тревожка.
Тревожки, это же не обстрелы.
Маю декілька думок• 19 августа в 19:42
Ответ дляЖонДуан
Вот что с беженцами.
А те що є країни де біженці з перших днів працюють ви ж спеціально не помітили
Тоді ваш героїзм вже не такий знатний ?
Эта_Шикарна)• 19 августа в 19:45
Ответ дляСмурфетта
Ні, не продовжать 26 рік гора, останнє продовження вже було
а що вже кінець війні?
Тільки не про гроші• 19 августа в 19:47
Ответ дляУсміхайлик
А на каком основании оставят?
Кожна країна це вирішить сама. Зрозуміло, що всі соціальщики, особливо інваліди, пенсіонери та схожі до них поїдуть назад, тут без варіантів. З іншими можливо будуть варіанти, працювали то може залишать чи хочете залишитися, то йдіть на роботу.
В Польщі наприклад українці дали 2.7% їх ВВП, то там 100% подумають. Навіть гетьманцев скаржився, що Україна втратила такий потенціал і більше такого допускати не можна. Тільки пізно.
Усміхайлик• 19 августа в 19:49
Ответ дляТільки не про гроші
Статус вз един по всему Евросоюзу. И закон один для всех, независимо работает человек или нет
Усміхайлик• 19 августа в 19:51
Ответ дляТільки не про гроші
Да, и работают потому что у них защита с правом на работу. Будет отменена защита, автоматично отменится разрешение на работу
Тільки не про гроші• 19 августа в 19:55
Ответ дляУсміхайлик
Це так, але вихід з тимчасового захисту, коли припиняться бойові дії та на настане сталий мир, то дадуть на розсуд кожній країні. Загального від ЄС не буде.
Просто болталка• 19 августа в 19:55
Ответ дляУсміхайлик
Перейдут на рабочую. Уже есть те, кто перешёл.
Ms. Анонимная• 19 августа в 19:56
Ответ дляПоросенка
До 27 року прожовжили
Еще не продолжили
Усміхайлик• 19 августа в 19:57
Ответ дляПросто болталка
Не во всех странах это возможно. Перешли на рабочую единицы
Усміхайлик• 19 августа в 19:57
Ответ дляТільки не про гроші
Будет.
Просто болталка• 19 августа в 19:58
Ответ дляУсміхайлик
Пока действует 24§, конечно, единицы, это логично. Не выгодно менять §. Посмотрим, когда он будет заканчиваться.
Оле Лукойе• 19 августа в 19:59
Ответ дляУсміхайлик
А на каком основании оставят?
Майже за 4 роки всі хто хотів залишитися, все для цього зробили. А хто сидів на попі рівно, добро пожаловать додому, або заміж за европейського принца.
Я не в теме• 19 августа в 20:00
Ответ дляРанковий базар
Да буде срач, тому що я тут на зйомній хаті живу і такі як я своїми податками тримають цю країну, під сиренами, і ніхто нічого не дає, а ці відсидяться за кордоном і давай їм з нашіх же податків
Господи, що кому колись з ваших податків дали? Не хвилюйтеся, і далі все соті в кишеню покладуть. Країни що прийняли біженців можливо дадуть їм підйомні при поверненні в Україну
Усміхайлик• 19 августа в 20:00
Ответ дляMs. Анонимная
Еще не продолжили
Продолжили до 4 марта 2027