Сокодавка ще та• 19 августа в 19:40

Як приготувати коропа?

Є короп, нарізаний на стейки.
Як смачно запекти або посмажити?
Робила на грилі, просто сіль/перець.Взагалі ніякий, ніхто не їв.
Мастер Пис• 19 августа в 19:41
соль перец лимон и в кукурузнай сечке пожарить
Natalia505• 19 августа в 19:42
В Юлі Висоцької є дуже смачна риба, в газеті.))
Чавонадо• 19 августа в 19:43
Ответ дляNatalia505
Подавать с ее легендарными сырниками))
Natalia505• 19 августа в 19:43
Для настрою можна подивитись.
Natalia505• 19 августа в 19:43
Ответ дляЧавонадо
Подавать с ее легендарными сырниками))
Так.
Тётя Хрюша• 19 августа в 19:43
Ви взагалі їсте прісноводну рибу?
В мене ніхто не їсть.
ничевока• 19 августа в 19:44
Спочатку вимочити в воді з лимоном, потім натерти сіллю, кмином, кропом та петрушкою і обсмажити до півготовності. Залити сметаною з зеленню, часником (не обов´язково), кмином і дотушкувати до готовності.
Copy-Paste• 19 августа в 19:45
Полить лимоном,обмазать сметанно-чесночно-горчичнвм соусом, приправой для рыбы и запечь.
Червона калина• 19 августа в 19:46
Так может у вас никто карпа не любит.
Я готовлю такого порционнного либо просто на сковоподе, либо долго томлю со свеклой и другими овощами в утятнице, это старый еврейский рецепт, подается холодным с естественном желе.
ЖаннаНеАгузарова• 19 августа в 19:46
На мій смак, найсмачніший в кукурудзному борошні
Love_Love_Love_• 19 августа в 19:46
Короп смачний лише смажений в олії і муці, на великому вогні
Бабайко• 19 августа в 19:51
У Вас його не люблять. Я дуже люблю на грилі просто з сіллю і укропом.
Бабайко• 19 августа в 19:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Що значить лише? А фарширований не смачний?
Оце потужно• 19 августа в 19:52
Для гриля - цибулевий маринад. Потерти цибулю і в цій пасті маринувати пару годин. Ну і сіль/перець. Замість перцю краще взяти перцеву суміш і додати свіжозмелену або ’суміш перців і спецій’ ( це готова, смачна).
Коропа треба солити за годину до готовки, або довше. Він погано набирає сіль.
Можна запекти з овочами - морква буряк цибуля (паприка) слайсами і ’закутати’ рибу овочами. І так пекти.
Магиня• 19 августа в 19:53
Обсмажити в кукурудзяному борошніі. Можна запекти
Love_Love_Love_• 19 августа в 19:53
Ответ дляБабайко
Ні
Магиня• 19 августа в 19:53
Ответ дляОце потужно
Я люблю солодкуватий, а щоб паніровка була посолена
Бабайко• 19 августа в 19:54
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні
Ясно) У Вас зіпсований смак.
Магиня• 19 августа в 19:55
Ответ дляБабайко
Фарширований смачний, мені краще навіть за щуку чи товстолоба(шкірка не так легко знімається як з щуки, але і не рветься). В Чернівцях культова, святкова страва
Love_Love_Love_• 19 августа в 19:56
Ответ дляБабайко
Ясно) У Вас зіпсований смак.
Може це у вас зіпсовані і смак і виховання?
Бабайко• 19 августа в 19:56
Ответ дляМагиня
Ех, якби хтось готував, ото б я їла, ну дуже довго він готується(
Магиня• 19 августа в 19:57
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
І притрусити помічено зеленню петрушки
Магиня• 19 августа в 19:58
Ответ дляничевока
Не погоджуся,для цієї трудоємкої справи він кістлявий. Спосіб приготування цікавий, але тпета іншу рибу під таке
ничевока• 19 августа в 20:01
Ответ дляМагиня
В чому трудоємкість?
Закинути стейки в воду з лимоном?
Натерти спеціями?
Закинути на пательню і обсмажити по хвилині з кожного боку, а потім залити сметаною і залишити під кришкою тушкуватись?
Якщо це трудоємко, то що легше? Мівіну запарити?
На паровозе• 19 августа в 20:20
Жареный в муке и с пюре, классика)
Кава з адреналіном• 19 августа в 20:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Згодна з вами, все інше мені воняє тиною, та й кісток багато . Тільки смажений для мене , чоловік може їсти запечений, але для мене то беее
Кава з адреналіном• 19 августа в 20:23
Ответ дляБабайко
Ні, не смачний
Мастер Пис• 19 августа в 20:23
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Бабайко• 19 августа в 20:27
Ответ дляКава з адреналіном
Ні, не смачний
А де Ви його куштували? Тиною смердить буває з поганих водоймищ.
Кава з адреналіном• 19 августа в 20:28
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...