Пес Патрон• 19 августа в 20:54

Почему духи на брокард дороже чем на мейкапе?

Птица Говоруша• 19 августа в 20:57
И правда, чого? Почему они же в дьюти дороже?
Амбасадор щастя• 19 августа в 20:59
Некоторые дороже, некоторые по такой де стоимости, некоторые дешевле. Я чаще в брокард заказываю, так получается что там или так де или дешевле, а пробников всегда много ложат
Сердючка• 19 августа в 21:00
Тому що Брокард - це мережа і онлайн і офлайн магазинів . Це оренда, консультанти, інші податки. А мейкап - тільки онлайн
Сердючка• 19 августа в 21:01
Ответ дляАмбасадор щастя
А від якої суми кладуть пробники?
Чудо в декрете• 19 августа в 21:01
Тому що Брокард мають станіонарні магазини з шаленою платою за оренду + робота персоналу
спальное место• 19 августа в 21:02
А який з купи магазинів онлайн саме Брокард. Колись натрапила на шаїраїв
Чудо в декрете• 19 августа в 21:03
Ответ дляСердючка
А від якої суми кладуть пробники?
В мене мінімальна сума замовлення була 650 грн і 1 чи 2 пробники було. Крихітні, але щось було
Чудо в декрете• 19 августа в 21:04
Ответ дляспальное место
В сенсі? Встановіть додаток Брокард і це точно будуть не шахраї
Бритоножка• 19 августа в 21:04
Ответ дляПтица Говоруша
Носитесь с этими Дьюти, как с писаной торбой. Беспошлинная торговля там полностью компенсируется запредельными арендными ставками и отсутствием конкуренции.
спальное место• 19 августа в 21:04
Ответ дляЧудо в декрете
Вище пишуть у множині про мережу онлайн
Сердючка• 19 августа в 21:06
Ответ дляЧудо в декрете
Давно, чи нещодавно ви робили замовлення?
Сердючка• 19 августа в 21:07
Ответ дляспальное место
Вище пишуть у множині про мережу онлайн
Онлайн тільки один, я не вірно виразилась. Офлайн - мережа
Птица Говоруша• 19 августа в 21:08
Ответ дляБритоножка
Толи дело контрабас из Брока, Мейка или Евы. Это вы хотели донести?
Чудо в декрете• 19 августа в 21:09
Ответ дляСердючка
26 квітня на 644 грн
27 травня на 1499 грн
Може так співпалало, але на кожен куплений продукт зазвичай кладуть 1 пробник. Причому на парфумерію - парфумерію, на гель для душу - пробник гелю, на декоративну косметику частіше за все пробник доглядової косметики.
Файна цьоця• 19 августа в 21:11
Замовляла нещодавно духі. Одні в брокард, хотіла понюхати, там одразу і купила, різниця в ціні з мейкапом 100 грн, дали 2 пробніка парфумів. Сума десь 3500
А через тиждень зрозуміла, що хочу ще одні, які теж нанюхала в брокарді. Але замовила на мейкапі, бо там акція на них була і ціна на 1200 дешевше. Так от приїхало чудо, навіть на флаконі кришка погано тримається. Дали пробнік ладор для волосся. Ціна питання теж 3500.
Обидва запаха тримаються погано, максимум до обіду
Чудо в декрете• 19 августа в 21:11
Ответ дляПтица Говоруша
Не знаю контрабас чи офіційно ввезені товари, але сумнівів щодо оригінальності продукції з Брокарду особисто в мене поки що не виникало. З Мейкапу замовляю вкрай рідко, віддаю перевагу Брокарду або Нотіно.
Бритоножка• 19 августа в 21:12
Ответ дляПтица Говоруша
то ли дело контабас из Дьюти фри
Птица Говоруша• 19 августа в 21:17
Ответ дляБритоножка
то ли дело контабас из Дьюти фри
Ага, оно ж Европа
Баба Йога• 19 августа в 21:19
Мейкап парфуми - підробки. Тільки Брокар
автор Пес Патрон • 19 августа в 21:20
Ответ дляЧудо в декрете
Я про онлайн магазин говорю
hrystia• 19 августа в 21:30
Ответ дляСердючка
А від якої суми кладуть пробники?
Від будь якої. Можете ватні диски замовити і отримаєте пробник і безкоштовну доставку через додаток
Амбасадор щастя• 19 августа в 21:34
Ответ дляСердючка
А від якої суми кладуть пробники?
Неделю назад заказала духи ок 3х тыс положили 3 хороших пробника. На мейкапе за заказ 10 тыс ничего не ложили.
Печенюшка• 19 августа в 22:18
Ответ дляПтица Говоруша
Ладно бы серый импорт оригинала, а то ж бадяжат помои по цене оригинала((
Швендяю містами• 19 августа в 22:21
Ответ дляСердючка
Я вже 2 рази повелась на це пояснення і духи явно паль. Я знаю ці запахи, роками користуюсь. З мейк ап різкі і не тримаються
Місячне Сяйво• 19 августа в 22:47
Робила позавчора замовлення онлайн на сайті Брокард - блиск Clarins, знижка гарна була. Ще й поклали мініатюру олії для губ та мініатюру цього ж блиску, але в ін.кольорі. І ще один пробник маски для волосся поклали
За що і люблю Брокард) без знижок не купую там
Чудо в декрете• 19 августа в 22:51
Ответ дляПес Патрон
Я про онлайн магазин говорю
І? Це все ТОВ «Брокард-Україна» - мережа магазинів і онлайн-ритейлер. В них як правило однакові ціни як в стаціонарних магазинах, так і в он-лайн. Хоча іноді бувають короткі акції лише в додатку. Принаймні були, коли вони запускали саме додаток у 2023-2024 році.