Пес Патрон• 19 августа 2025
Почему духи на брокард дороже чем на мейкапе?
Амбасадор щастя• 19 августа 2025
Некоторые дороже, некоторые по такой де стоимости, некоторые дешевле. Я чаще в брокард заказываю, так получается что там или так де или дешевле, а пробников всегда много ложат
Сердючка• 19 августа 2025
Тому що Брокард - це мережа і онлайн і офлайн магазинів . Це оренда, консультанти, інші податки. А мейкап - тільки онлайн
Сердючка• 19 августа 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
А від якої суми кладуть пробники?
Чудо в декрете• 19 августа 2025
Тому що Брокард мають станіонарні магазини з шаленою платою за оренду + робота персоналу
спальное место• 19 августа 2025
А який з купи магазинів онлайн саме Брокард. Колись натрапила на шаїраїв
Чудо в декрете• 19 августа 2025
Ответ дляСердючка
А від якої суми кладуть пробники?
В мене мінімальна сума замовлення була 650 грн і 1 чи 2 пробники було. Крихітні, але щось було
Чудо в декрете• 19 августа 2025
Ответ дляспальное место
В сенсі? Встановіть додаток Брокард і це точно будуть не шахраї
Бритоножка• 19 августа 2025
Ответ дляПтица Говоруша
И правда, чого? Почему они же в дьюти дороже?
Носитесь с этими Дьюти, как с писаной торбой. Беспошлинная торговля там полностью компенсируется запредельными арендными ставками и отсутствием конкуренции.
спальное место• 19 августа 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Вище пишуть у множині про мережу онлайн
Сердючка• 19 августа 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Давно, чи нещодавно ви робили замовлення?
Сердючка• 19 августа 2025
Ответ дляспальное место
Вище пишуть у множині про мережу онлайн
Онлайн тільки один, я не вірно виразилась. Офлайн - мережа
Птица Говоруша• 19 августа 2025
Ответ дляБритоножка
Толи дело контрабас из Брока, Мейка или Евы. Это вы хотели донести?
Чудо в декрете• 19 августа 2025
Ответ дляСердючка
26 квітня на 644 грн
27 травня на 1499 грн
Може так співпалало, але на кожен куплений продукт зазвичай кладуть 1 пробник. Причому на парфумерію - парфумерію, на гель для душу - пробник гелю, на декоративну косметику частіше за все пробник доглядової косметики.
27 травня на 1499 грн
Файна цьоця• 19 августа 2025
Замовляла нещодавно духі. Одні в брокард, хотіла понюхати, там одразу і купила, різниця в ціні з мейкапом 100 грн, дали 2 пробніка парфумів. Сума десь 3500
А через тиждень зрозуміла, що хочу ще одні, які теж нанюхала в брокарді. Але замовила на мейкапі, бо там акція на них була і ціна на 1200 дешевше. Так от приїхало чудо, навіть на флаконі кришка погано тримається. Дали пробнік ладор для волосся. Ціна питання теж 3500.
Обидва запаха тримаються погано, максимум до обіду
Чудо в декрете• 19 августа 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Не знаю контрабас чи офіційно ввезені товари, але сумнівів щодо оригінальності продукції з Брокарду особисто в мене поки що не виникало. З Мейкапу замовляю вкрай рідко, віддаю перевагу Брокарду або Нотіно.
Бритоножка• 19 августа 2025
Ответ дляПтица Говоруша
то ли дело контабас из Дьюти фри
Птица Говоруша• 19 августа 2025
Ответ дляБритоножка
то ли дело контабас из Дьюти фри
Ага, оно ж Европа
Пес Патрон
• 19 августа 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Я про онлайн магазин говорю
Амбасадор щастя• 19 августа 2025
Ответ дляСердючка
А від якої суми кладуть пробники?
Неделю назад заказала духи ок 3х тыс положили 3 хороших пробника. На мейкапе за заказ 10 тыс ничего не ложили.
Печенюшка• 19 августа 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Ладно бы серый импорт оригинала, а то ж бадяжат помои по цене оригинала((
Швендяю містами• 19 августа 2025
Ответ дляСердючка
Я вже 2 рази повелась на це пояснення і духи явно паль. Я знаю ці запахи, роками користуюсь. З мейк ап різкі і не тримаються
Місячне Сяйво• 19 августа 2025
Робила позавчора замовлення онлайн на сайті Брокард - блиск Clarins, знижка гарна була. Ще й поклали мініатюру олії для губ та мініатюру цього ж блиску, але в ін.кольорі. І ще один пробник маски для волосся поклали
За що і люблю Брокард) без знижок не купую там
Чудо в декрете• 19 августа 2025
Ответ дляПес Патрон
Я про онлайн магазин говорю
І? Це все ТОВ «Брокард-Україна» - мережа магазинів і онлайн-ритейлер. В них як правило однакові ціни як в стаціонарних магазинах, так і в он-лайн. Хоча іноді бувають короткі акції лише в додатку. Принаймні були, коли вони запускали саме додаток у 2023-2024 році.