Подтяжка• 20 августа 2025
30 000.00 зарплата чистими для жінки?
Мало?
Квартира своя, 2 авто в родині, до цього дохід в мене в два рази більший, але колосальний напряг, колосальна відповідальність....
Не хочеться сидіти над роботою і день і ніч.
Вас би влаштував такий дохід? Саме ваша зп?
Повторюсь- мій дохід не основний в формуванні доходу сім´ї, чоловік взагалі не проти щоб я не працювала
Подтяжка
• 20 августа 2025
Ответ дляДобра всем!
Предлагают больше?
Соглашайтесь, не мучайте себя 30тыс
Ні. Ну вірніше може 35-40.
Все що вище треба херачити і відриватися час від сім´ї і горіти на роботі
Подтяжка
• 20 августа 2025
Ответ дляLizavel
Так а який графік на цій роботі буде?
Чи буде часу вистачати на родину?
Подтяжка
• 20 августа 2025
Ответ дляДобра всем!
Предлагают больше?
Соглашайтесь, не мучайте себя 30тыс
Я і не мучаю.
Чого його мучиться.
Хочу думку зі сторони почути
Чого його мучиться.
Хочу думку зі сторони почути
Христя в тiстi• 20 августа 2025
Меня, нет. Я до войны в 2 раза больше зарабатывала. Но если вас устраивает, то какая разница, как это кому-то.
Подтяжка
• 20 августа 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Я в 2 рази більше 3 місяці тому заробляла...вигоріла до тла і пішла з роботи в нікуди.
От тепер замислилась що зовсім без роботи не можу... а таку з якої пішла вже не витягну морально
Пешеходик• 20 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Двоє.
8 і 11 років
Як у мене, я вже 4 роки не працюю, і ще років 9 не буду працювати, може трішки менше
Муркошечка• 20 августа 2025
Спробуйте. Не факт що там не буде токсичного колективу. Якщо фінансовий стан дозволяє, то просто шукайте роботу за покликанням де вам буде в кайф
Ща как дам• 20 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Якщо без роботи настільки не можете, тому і йдете на 8 годин
Подтяжка
• 20 августа 2025
Ответ дляЩа как дам
Що?
Моя пояснюючу бригаду?
Ща как дам• 20 августа 2025
Впізнаю автора. Її тема була нещодавно про 60 тисяч. Вона там теж ліпила морди
Подтяжка
• 20 августа 2025
Ответ дляМуркошечка
Автор, а яка у вас спеціалізація? Чи можливо перейти на фріланс?
Та можна мабуть... я бухгалтер
Набрати фопіків і працювати з дому. Але я так не хочеш. Краще зовсім не працювати чим мішати борщ і тягти фопіків
Подтяжка
• 20 августа 2025
Ответ дляЩа как дам
Да
Ага...і весело
Смайлик аж лускать зі сміху
Ща как дам• 20 августа 2025
Ответ дляLizavel
30 тисяч це мільйонерша ?
Ні. 30 тисяч, то на вашу думку дуже хороша зарплата.
Я вас в тій темі теж бачила, добрий вечір.
Муркошечка• 20 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Та можна мабуть... я бухгалтер
Я б на вашому місці пішла в ГО чи БФ на півставки, щоб закрити потребу в спілкуванні та соц.складову. якщо морально / фінансово захочете- візьмете щє 1-2 фірми на супровід
ХаДиДиШь• 20 августа 2025
Автор, я такая же
Получала больше, пошла вторым бух
Так достала эта ответствннность, зп на 10 тыс меньше, а я спокойная как удав зато
Получала больше, пошла вторым бух
Заикальница• 20 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Я і не мучаю.
Чого його мучиться.
Хочу думку зі сторони почути
Чого його мучиться.
Хочу думку зі сторони почути
Вас что конкретно напрягает?