Снідаю авокадо• 20 августа в 00:48
На кухню какую выбрать мойку - нержавейка или камень ?
Буду благодарна вашим советам
Love_Love_Love_• 20 августа в 00:49
Залежно яка у вас якість води.
В мене в одній квартирі камінь просто не відмивається, постійно білий наліт
оксюморон• 20 августа в 00:55
Нержавейка отбивает капли. Я люблю камень. Недавно открыла для себя шантеклер, теперь постоянно чистая раковина у меня, а то мои старые средства не отмывали
Борщик• 20 августа в 01:03
Нержавійка, але товста, з шаром звукоізоляції. І підстільного монтажу.
Фісташкова кава• 20 августа в 01:21
У мене камінь. Як замарали - кисневий порошок на 20 хв і як нова
Фенте Фря• 20 августа в 01:26
Напевне ще залежить від виробника. У мене мийка з фраграніту від Franke - просто ідеальна по якості. Відмивається дуже легко і швидко, за 5 років використання виглядає як нова. У батьків нержавійка- значно гірша і по якості, і по виду.
Дуболом• 20 августа в 01:37
Моей мойке Бланко из силгранита (искусственный камень) 17 лет. Очень довольна, не пожалела ни разу, что столько за неё отдала.
Дуболом• 20 августа в 01:42
Ответ дляЭлисо
Искусственный камень идеально как по мне
Согласна. Акриловая смола в сочетании с гранитной крошкой ведут себя намного лучше натурального камня.
Вишневий цвіт• 20 августа в 02:39
Старая была нержавейка, я хотела опять нержавейку, но муж уперся. Камень отмывется у меня только жёсткой химозой.
ГЛЮкоза• 20 августа в 04:27
Была нержавейка долго. Поменяла на камень. Я очень довольна. Нет этого ’ звона’ от любого контакта чего либо с металлом, включая воду. Стильно, качественно, не видно никаких следов износа.
Пысы: но и с нержавейкой можно всю жизнь прожить счастливо. Намного важнее, качественная кухонная мебель
Белая котичка• 20 августа в 05:55
Сейчас бы я точно выбрала б эмалированную белую большую без деления на зоны.Самый практичный вариант.Камень был,загрязнялся быстро,только хлорка спасала.
За ким я буду?• 20 августа в 05:55
Нержавейка.
Була в мене нерж, потім камінь, і все одно повернулася до нерж. Камінь з часом виглядає недоглягутим і чистити агресивними засобами не можна
За ким я буду?• 20 августа в 05:57
Ответ дляФенте Фря
А якого кольору франке? В мене світла і вид сумний в недоглянутий
Мяо мой мяо• 20 августа в 07:32
Ответ дляоксюморон
Підкажіть, будь ласка, який саме.
У меня для вапняного нальоту і wc, мені теж сподобались.
Карамелька• 20 августа в 09:04
Нержавейка, матовая, никаких претензий. Меняла кухню. снова выбрала нержавейку, только нашла более глубокую чашу. Старую мойку за полчаса продала на сайте из букв. Вид - как новая.
Я не чарівниця вам• 20 августа в 10:18
Хочу чорний камінь ,авжеж, не натуральний. Але поки в роздумах
Непереможна• 20 августа в 10:20
Я маю в активному користуванні мийку з нержавійки на квартирі, і мийку з штучного каміння на дачі. На дачі живемо півроку, тому маю досвід користування в зрівнянні і там, і там.
Більше ніколи в житті я не буду дивитись в сторону штучних мийок! Нержавійка для мене самий оптимальний варіант. І самий головний аргумент це гігієнічність нержавійки. Штучний камінь має мікропори, куди попадає все що є в мийці. Відціля і кольорові плями, і грибки-пліснява. Порадниці пишуть про засоби з хлоркою, про агресивну хімію по догляду за мийками зі штучного каменю. Все це не потрібно для нержавійки. Подумайте про свій вибір під ракурсом гігієнічності.
Фенте Фря• 20 августа в 13:40
Ответ дляЗа ким я буду?
Мигдаль. Коричнево-сірий