Щепотка_совести• 20 августа в 18:08
Для тех кто выглядит младше.
Фото для примера ( похожая внешность)
Ситуация вот в чем. Всю жизнь выглядела младше. И сейчас в 37 легко дает в районе от 16 до 20. Всегда на это было фиолетово. Муж до свадьбы всегда реагировал спокойно. Женаты 2 года. И воо последнее время происходит какой-то кошмар.
Если раньше подходили знакомиться молодые ребята до 20ти просто воспринимал это с юмором. Но сейчас только ребенок подойдет знакомиться, муж сразу теряет весь настрой и ходит угрюмый по пол дня. Начал нести какую то жутчайшую дичь о том что я якобы его вот так брошу и променяю на молодого.
И вот я хотела спросить. А ваши мужчины как реагируют на то, что вы выглядите младше?
Карамелька• 20 августа в 23:38
Ответ дляКапуста Маша
Ну так вы сами себе противоречите. Я и пишу, что даже у них есть и секс и дети. У родителей в доме был наркоман, который водил каждый день разных девушек домой. А вы пишите, что нет никого не для секса, поэтому приходится быть самой. Вот я и спрашиваю, как так получилось?
так він їх не для того водив)
Карамелька• 20 августа в 23:41
Ответ дляКонФФетОшка
Значить ви не виглядаєте як мама тридцятирічної дівчини. Мабуть, ви струнка і т.д.
ну так, мені 50+ але при зрості 164 вага 52 кг, за собою слідкую, косметологи, уколи, апаратка, обгортання, гарний догляд, фізкультура, у відпустку стараюся їздити, хоча з війною бізнес просів то дітей доводиться на море возити по черзі(
на лижах катаюся гірських по чорних трасах, так що так, активна та життєрадісна наскільки це можливо при вибухах за вікном, але все одно якість шкіри на жаль не та( видно вік
можу себе показати, на відміну від автора, але нікому не кажу, що виглядаю на 30
сладкий_ноябрь• 20 августа в 23:44
Ответ дляСвекруховна
Легко можна. В мене сестра така - нічим не забембана, живе для себе, не на 17, але на 20-22 виглядає. Теж хлопці 18-20+ знайомляться, і дуже дивуються, коли дізнаються про її вік.
:))
Їй 40 і вона виглядає на 22?
сладкий_ноябрь• 20 августа в 23:45
Ответ дляРозвідка Маші
У меня есть знакомая которой 35 , она работает медсестрой в детском доме и встречается на данный момент с 19 летним, но когда они начинали ему было 16 и он из этого детского дома. Очень красивая девочка, и очень молодо выглядит, на десяток как минимум, правда она очень худенькая , возможно потому кожа хорошая.
Ну зустрічатися в 35 років з хлопцем з дит будинку багато розуму не потрібно,
Ну і мабуть така гарна, що до 35 собі чоловіка нормального не знайшла.
Карамелька• 20 августа в 23:47
ну от вам 50+ рочків, просто вдалий ракурс та освітлення, настрій гарний, ну й окуляри ховають очі, ще й вирізала, щоб ближче було
нік у мене супер
Бабка_в_кедах• 20 августа в 23:50
Худые женщины выглядят молодо, если с осанкой все ок. После 45 пошли изменения кожи, волос стало меньше и уже никто не говорит что тебе до 30
Капуста Маша• 20 августа в 23:52
Ответ дляКарамелька
так він їх не для того водив)
Именно, на три этажа было слышно для чего, там бедные соседи, пол ночи музыка и охи
Карамелька• 20 августа в 23:53
Ответ дляКапуста Маша
як це в нього після наркоти ще працювало щось...
Капуста Маша• 20 августа в 23:54
Ответ длясладкий_ноябрь
Ох уж эта любовь лезть кому-то в трусы))) это от гарності?
Карамелька• 20 августа в 23:56
Ответ дляКапуста Маша
взагалі-то якщо хлопцю було 16 коли почали зустрічатися, то це кримінал
Капуста Маша• 20 августа в 23:56
Ответ дляКарамелька
Просто реальность и мнение тёток на форумах отличается от реальности) они там вписки устраивали и оргии и там человек по 20 собиралось таких же упоротых
Капуста Маша• 20 августа в 23:57
Ответ дляКарамелька
Возраст согласия 16 лет, держу вкурсе. Тут 90% начали заниматься сексом в 16, был опрос
КонФФетОшка• 20 августа в 23:57
Ответ дляКарамелька
У автора, судячи з того, що вона написала, така історія: коротка зачіска, відсутність будь-якої декоративної косметики, дуже струнка статура (175/52), одяг джинси та футболки. Оскільки люди оцінюють картинку загалом, навіть не вдивляючись в обличчя, такий образ може бути схожим на образ студентки. Тому і така реакція людей. Одяг, стиль, навіть вираз обличчя, голос має значення. Інколи дінки спеціально говорять як дівчатка, багато сміються тощо.
Карамелька• 20 августа в 23:57
Ответ дляКапуста Маша
до чого тут тітки на форумах? все залежить від того, на якій стадії наркоманії він був, бо у певний період вони вже не можуть нічого, але якщо так би мовити, на початку шляху то все можливо дійсно
Капуста Маша• 20 августа в 23:58
Ответ дляКарамелька
Им всем около 30 лет. Ну курят, нюхают, полиция у ним приходила не раз
Карамелька• 20 августа в 23:58
Ответ дляКонФФетОшка
такі є жінки дійсно, якщо астенічна фігура ще молодше виглядають, але мінус 20 років це все одно занадто
Свекруховна• 20 августа в 23:59
Ответ длясладкий_ноябрь
:))
Їй 40 і вона виглядає на 22?
Їй 38, так, виглядає на 22 +/-.
Карамелька• 21 августа в 00:01
Ответ дляКапуста Маша
тут як пощастить, з моєї молодості всі наріки померли у віці до 40 при тому, що в 30 вже всі наркоту покинули, хто до того часу ще живий був, один дожив до 50 бо кинув раніше, а ще один кинув буквально одразу як почав то досі живий, тому якщо той чувак активно вживає, то надовго здоров´я не вистачить
Карамелька• 21 августа в 00:01
Ответ дляСвекруховна
Їй 38, так, виглядає на 22 +/-.
знову ж - не на 16, як каже автор
Розвідка Маші• 21 августа в 00:02
Ответ длясладкий_ноябрь
Очень красивая. Уходила она от него к нормальным, но все равно возвращается. Любовь зла.
Карамелька• 21 августа в 00:02
Ответ дляКапуста Маша
воно наче й так, але треба погортати кодекс, бо одна справа якщо обом по 16, а інша якщо один повнолітній, а другий ні
Карамелька• 21 августа в 00:04
Ответ дляРозвідка Маші
ну тут таке, може й кохання, одразу Макрона згадую
сладкий_ноябрь• 21 августа в 00:05
Ответ дляКапуста Маша
Чому в труси?
Адекватна жінка ніколи не звʼяже своє життя з підлітком.
Ну яке бляха майбутнє в них?
В 35 років вже ж повинні бути якісь мізки
Ну яке бляха майбутнє в них?
сладкий_ноябрь• 21 августа в 00:05
Ответ дляСвекруховна
Їй 38, так, виглядає на 22 +/-.
Ага на 12
сладкий_ноябрь• 21 августа в 00:05
Ответ дляРозвідка Маші
Це не любов
Розвідка Маші• 21 августа в 00:06
Ответ дляКарамелька
У нас на работе несколько пар таких. Она не одна с малолетним встречалась. Только остальные поженились когда парням исполнилось 18.
Перемелица• 21 августа в 00:20
то ті хлопці мають поганий зір і без окулярів ходять... Ось в мене теж є така знайома здаеку наче дитина... але ближче ну десь 30+, зрозуміло. І за все моє життя зустрічала лише 2х людей, що виглядала на 30 років молодше ніж є, цеякийсь феномен і мало чим ожна пояснити . у однієї була шалено стресова робота з 8 до 8ї, інший пивко любив....може і автор також цей генетичний феномен, ми не знаємо, але фото побачити було б цікаво... там і фігура і інші зовнішні ознаки зможуть багато чого довести.
Престидижитатор• 21 августа в 00:30
Ответ длясладкий_ноябрь
Судя по аватарке вы совсем не красавица.