Мастер Класс• 20 августа в 19:49

Хтось уже отримував 3 платіжку за газ?

Я сьогодні отримала і просто в шоці…
Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання - 234.66 грн
Ось так от, а за шо 2 інші платимо, не зрозуміло… Ну і як знову напишите шо усе норм і треба платить? Чи хочуть довести людей, щоб уже взагалі ніхто нічого не платив…
Свисток ля-минор• 20 августа в 20:11
Ответ дляВ шоколаде
Говорили что отменять подарожание, но нет платим в два раза
Киев Оболонь, обычная панелька
какой у вас тариф?
у нас 19
В шоколаде• 20 августа в 20:12
Ответ дляМастер Класс
У нас ще не придумали таке лайно, це типу окремо від ЖЕКу чи шо? І скільки платить і за шо? Прибирання?
Жек
Свисток ля-минор• 20 августа в 20:13
помню за воду несколько лет назад, поднимается тариф потому что в нем теперь заложено обслуживание - ну ок, допустим...
проходит пару лет - уяк - еще две квитанции за воду. то самое осбуживание плюс сама вода дороже за куб
такими темпами реально можно брать за воздух
автор Мастер Класс • 20 августа в 20:16
Ответ дляСвисток ля-минор
А ще за воду казали, що будуть у звʼязку з тим тарифом не брати за повірку лічильника, прийшов час і оп, повірка 450 грн - 1, 900 грн - 2, і не схотів міняти, бо краник не працює, окремо ще 500 грн зі скандалом сантехніку с осбб, хотів здерти 700 спочатку, бо вони обслуговують шо помимо квартири, а не в ній, як вам? Золота вода, а якість - змити унітаз!
Свисток ля-минор• 20 августа в 20:16
а газ - был тариф в который включалось все
но это для слабаков - теперь нате вам коэфициент с головы, плюс доставка
автор Мастер Класс • 20 августа в 20:17
Ответ дляСвисток ля-минор
Зовсім здуріли, я так розумію просто треба ні за шо не платить нікому, на тому і все
автор Мастер Класс • 20 августа в 20:18
Ответ дляВ шоколаде
Жек
Скільки платите за це?
В шоколаде• 20 августа в 20:21
Ответ дляМастер Класс
Скільки платите за це?
Было прибудинкова 350грн, сейчас 700грн
Свисток ля-минор• 20 августа в 20:22
Ответ дляВ шоколаде
Было прибудинкова 350грн, сейчас 700грн
за квадрат сколько?
или сколько у вас квадратов квартира?
В шоколаде• 20 августа в 20:22
Ответ дляСвисток ля-минор
за квадрат сколько?
или сколько у вас квадратов квартира?
50 квадратов, какой тариф за один квадрат незнаю
Свисток ля-минор• 20 августа в 20:23
Ответ дляВ шоколаде
спасибо
И_В_офигительных_штанах• 20 августа в 20:33
Ответ дляМастер Класс
Заберут квартиру в итоге арестуют карты😐
успокойте_Меня• 20 августа в 20:35
Моя французская платёжка
Потребление фиксированное
Потребление нормативное
Контрибуция
Налог 5,5%
Налог 20%

У другого оператора отдельной строкой ещё обслуживание договора было порядка €20 в месяц
Да, сумма летняя, зимой в полтора раза больше
автор Мастер Класс • 20 августа в 20:38
Ответ дляВ шоколаде
Было прибудинкова 350грн, сейчас 700грн
Жесть, і ще окрему ЖЕКу? А чого так багато і за шо?
автор Мастер Класс • 20 августа в 20:38
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Всій Україні?
Единорог помог• 20 августа в 20:43
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Справа не в кількості платіжок, а в бомжацьких зарплатах і пенсіях, що люди не можуть навіть комуналку оплатити.
от саме ця платіжка - не в бомжацьких зп і пенсіях.
спочатку була просто за газ. потім вигадали окремо газ, окремо транспортування.
тепер знову аби що придумати - за внутрішньобудинкове обслуговування. раз на 3 чи 5 років.
потім буде за позабудинкове обслуговування, потім за обслуговування під землею і на землі окремо. потім будуть присилать окремо скинутись на бензин газовикам і окремо на службову машину. потім окремо на обладнання.
аби щось вигадати.
Единорог помог• 20 августа в 20:45
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А сколько у вас метраж? Интересно сколько мне насчитают за мои 40 квадратов? У меня доставка воды 168 гривен. Это то что вне счётчика надо платить 🤨
мені за 36,86 кв нарахували 133.
можливо залежить від регіону, або від того як квартира - просто плита, чи плита+колонка.
Единорог помог• 20 августа в 20:46
Ответ дляЗам. зав. Анонима
вы читали эту квитанцию? это раз в 3-5 лет - и к вам должны были прийти и проверить все
поквартирно не перевіряли.
можливо дивились у під´їзді, і то їх ніхто не бачив.
Единорог помог• 20 августа в 20:53
Ответ дляМастер Класс
так, я теж пам´ятаю за підняття тарифу і лічильники вони самі мають безкоштовно перевіряти.
а тут повірка - і плати.
і таке ж було з тими клятими пакетиками. я вже не молода, але і склерозом не страждаю. пам´ятаю як піднімали ціни на все вагове, бо ’’ціна включає тару’’. а потім хлобись і пакети платні і обов´язково еко. хоча наші місцеві супермаркети продають у звичайних, просто вони тепер платні від 20 до 50 коп.
автор Мастер Класс • 20 августа в 20:56
Ответ дляЕдинорог помог
а тут повірка - і плати.
Ага, в сільпо пакети по 1.5 і в нього не можливо нічого покласти він тупо рветься!!!
Единорог помог• 20 августа в 20:57
Ответ дляМастер Класс
я тепер ходжу зі своїм. мені треба донести додому, а не провонять все і вся рибою і т.п.
Я не чарівниця вам• 20 августа в 21:04
Ответ дляЕдинорог помог
аби щось вигадати.
І? Хто має контролювати ці платіжки? Чому це відбувається?
Единорог помог• 20 августа в 21:16
Ответ дляЯ не чарівниця вам
мабуть, ви, чарівниця.
автор Мастер Класс • 20 августа в 21:24
Ответ дляЕдинорог помог
аби щось вигадати.
І на сіжки водію ☝️
автор Мастер Класс • 20 августа в 21:25
Ответ дляЕдинорог помог
Я теж давно вже
В шоколаде• 20 августа в 23:11
Ответ дляМастер Класс
Только жеку
Губки-уточкой• 20 августа в 23:14
Дівчата, а де ця платіжка приходить? Вибачте за дурне питання. Я відмовилась від паперових рахунків. Київ, плачу на Нафтогаз (сам газ) і Київгаз (транспортування). Це комусь з них? Чи ще якась контора ’намалювалась’?
автор Мастер Класс • 21 августа в 07:28
Ответ дляГубки-уточкой
У мене Нафтогаз і Газмережі, і де газмережі окрема платіжка внизу
SnowMaiden• 21 августа в 10:17
Днепр. Смотрю в кабинет. Газоростачання и газ доставка. Но какаду звонит практически каждые выходные срання по 10 раз, ваш долг 21 грн ))
автор Мастер Класс • 21 августа в 10:22
Ответ дляSnowMaiden
Придурки