ЖонДуан• 21 августа в 13:23
Приходили ли письма из налоговой за продажу бу вещей кому то?о
Приходили ли письма из налоговой ща продажу бу вещей кому то?
Весной много об этом писали. А потом все затихли.
Честно говоря после прочитанного не хочу теперь ничего отправлять о..х доставкой, безпечной на шафе и наложкой. Но покупатели удивляются почему... тоесть все продавцы продолжают так отправлять...Никому письма счастья не приходят? Продаю свои бу вещи и пролеты, также детские игрушки, книги. Но у меня их много и все классные, не хлам какой-то.
Ворожу на каві• 21 августа в 13:25
Я забила на все и продаю, как и продавала. Кстати олх доставок стало меньше, не хотят многие переплачивать комиссию, чаще на карту кидают сразу, но и в доставке я не отказываю.
Лінива, не каюсь• 21 августа в 13:26
Я з тих тривожних) видалила всі свої оголошення на всіх ресурсах і лише купую
ЖонДуан
• 21 августа в 13:26
Ответ дляSo_so
Я покупала недавно пазлы на олх, оплата - пополнением на телефон, так теперь решают
Да можно было и на карту... Банковскую тайну на отменили пока. Просто это вы согласились деньги наперд перевести. А все покупатели хотят наложку или о..х доставку)) Уже все привыкли к этим удобным и безопасным сервисам
ЖонДуан
• 21 августа в 13:27
Ответ дляВорожу на каві
Ну и сколько у Вас в месяц продаж. Если 3-4. То понятно не стоит париться.
Ответ дляЖонДуан
Не хотят на карту, но и раньше оплачивала часто напрямую, без доставки, если у продавца хороший рейтинг и много продаж.
ЖонДуан
• 21 августа в 13:29
Ответ дляSo_so
Несмотря на хороший рейтинг и давно сощданные аккаунты процентов 70 отказываетс покупать с предоплатой.....Даже из-за маленьких сумм трясутся .
Петриківна• 21 августа в 13:32
О, зробила трохи перебір речей і іграшок і одягу і теж понад 20 оголошень в олх виставила. Не знаю що може бути, не бізнес, продаю дещо вживане, дещо нове , бо переросли діти. А що робити? У мене поки продаж небагато, гляну скільки буде, але поки 2 речі продала - іграшку і штани які приміряв син і короткі, а нові. Не думаю, що якщо продавати вживане то прям попит такий великий, та і прольоти теж . Ну от 20 оголошень за скільки місяців реалізую? А ще автокрісло на підході, пересідає менший у бустер, в розкладному нема сенсу. А куди його? Викинути чи як? може з міста хтось за готівку купить-було б класно.
Петриківна• 21 августа в 13:35
Ответ дляЖонДуан
А що перевіряють лише олх доставку? Це ж гроші заходять на карту при олх доставці. Не розумію, якщо оплатять на карту 100% то типу точно не бізнес, а олх доставка - точно бізнес чи як? Поясніть, цікаво
В гости звали?• 21 августа в 13:37
Не приходило. А потім хоп і в один день заблокували картку (ОТП банк) прийшлось писати пояснювальну записку, що то мій чоловік мені гроші пересилав ( і хорошо що то дійсно він був і знайома перекинула гроші) тому лише налік, продаю сусідам, є чат барахолка, що не продала то віддала знайомим або в контейнер.
Петриківна• 21 августа в 13:40
Ответ дляВ гости звали?
А скільки у вас продаж було чи то переведень на карту? Більше 5 в місяць?
Крошка Енот• 21 августа в 13:41
Ответ дляЖонДуан
А у вас сколько? У вас так пользуются спросом бу вещи и книги, что сумасшедший доход, который заинтересует нплоговую?😁
В гости звали?• 21 августа в 13:42
Ответ дляПетриківна
Та взагалі 3, 2 від чоловіка і 1 від знайомої. Загальна сума 8000 приблизно. Якась фігня, але як є. Тому отак, може від банка залежить, я не знаю. Може то я така везуча, бо купа оголошень без айбану і нічого люди так в працюють . А мені чоловік гроші закинув і то фін моніторинг 😄
Петриківна• 21 августа в 13:46
Ответ дляКрошка Енот
та в тому то і суть, що не знаю скільки в мене. Написала вище - перебрала речі і виставила зараз на олх десь 20+ оголошень. Продала 1 річ і другу зараз забирають, ну вот думаю що навряд чи все прям розберуть так швидко, дещо взагалі може не продатись. Та і суми там невеликі. Тому і цікавить скільки було переводів і чи великі що отак. Тому побачимо.
18 мнеУЖЕ• 21 августа в 13:48
Ответ дляВ гости звали?
Це залежить від встановленого банком особисто для вас ліміту на поповнення. Якщо не перевищуєте, все ок. Дізнайтесь, який у вас ліміт.
В гости звали?• 21 августа в 13:51
Ответ для18 мнеУЖЕ
Та я уже навіть картку закрила, так вони мене рознервували, без попередження, просто блок грошей і все. Таке собі, хорошо що була картка іншого банку, а то просто залишилась би без грошей. І саме цікаво, що пройшло пів року після поповнення, я навіть не могла зрозуміти від кого воно, питаю в них мороз типу конфіденційна інформація.
Ворожу на каві• 21 августа в 14:13
Ответ дляЖонДуан
много от 10 до 20, иногда меньге, иногда больше.
Ворожу на каві• 21 августа в 14:18
Ответ дляКрошка Енот
А я обожаю тех, кто сразу забирает много чего) вот школьное выставила, девочка сразу 6 вещей забрала, я ей скидку сдедала хорошую. Так раз и минус 6 обьявлений) А есть такие, кто неделями ходит вокруг одной вещи, написывая периодически в наличии ли она и так и не покупают))
ЖонДуан
• 21 августа в 14:37
Ответ дляПетриківна
Ну ви явно не в темі))) те що з картки на картку невидно бо є банківська тажмниця. А олх доставка це черещ посередника Новапей. А новапей з 1 березня всі фіскальні чеки передає в податкову. І те що накладеним платежем відправляється тож чеез фін посередника гроші ппозодять. Теж все передається. Якось так ...навесні ппо це все птсали в новинах і тут на кідстафі та ож
Olena_vitamin• 21 августа в 14:59
Решили нашугать тех, кто торгует с целью коммерческой выгоды без ФОПа. Если вы реально продаете личные б/у вещи, и видно что они вразнобой - рюкзак продали за 200 грн, а потом кухонный комбайн за 3800, а потом за 1000 грн, то налоговой вы не интересны. Если вы продаете много однотипных товаров - значит вы торгуете на олх, и если оплаты приходят на личную карту физ лица, а не на ФОП - то тогда и будут вопросы. Вы же не продаете 100 чехлов на айфон по одинаковой цене?))
Кукусик• 21 августа в 15:45
Ответ дляВ гости звали?
Тобто через півроку...