Шотуткоїться?• Изменено 21 августа в 20:24
Мед. Зорієнтуйте по вартості цього сезону
Пропонують мед з лаванди і мед з софори. 300 грн/л. Ще квітковий 200грн/л.
З лаванди на смак зв чорний з софора досить виражений смак.
Це нормальні ціни? Якщо вважати що пасічники хоббі-профі.
Коко Шанель• 21 августа в 20:26
Я десь за такими цінами і купувала: звичайне різнотрав´я 270 грн/літр.
Весняний Марафон• 21 августа в 20:26
Не знаю шо там у вас, а на Полтавщині першої качки взагалі не було качали пізно аж в липні, то загалом липа і соняшник. То мед від 300 за літр.
Не зацілована• 21 августа в 20:27
Ответ дляВесняний Марафон
от і у нас, Київська обл., акація просто не цвіла. було трохи липи, а от соняшника то є
Ответ дляВесняний Марафон
Цього року взагалі мало меду, погода була дуже погана, багато дерев плодових померзло, то першого майже не було і багато хто навіть не качав
Весняний Марафон• 21 августа в 20:29
Ответ дляНе зацілована
Та воно погода така, у мами на Півдні Дніпропетровщини взагалі посуха така шо і соняшника майже нема, стоїть сухий.
Шотуткоїться?
• 21 августа в 20:29
Ответ дляВесняний Марафон
Я на Півдні. Тут трошки інший клімат. Софора ще зовсім недавно цвіла, прекрасний медонос, сама бачила, на лаванду десь возив посібник велика в Одеську область, але нічого особливого, окрім знаю що дійсно в лавандовому полі велика стояли.
Весняний Марафон• 21 августа в 20:29
Ответ дляromanl64
Так у мами пасічники бджолу докармлювали цукром бо тупо не було шо бжолам їсти
Шотуткоїться?
• 21 августа в 20:30
Ответ дляНе пью, не курю
Отличные цены. Я покупаю лаванду по 200 грн поллитра
Ясно. Я мабуть софора візьму, дуже смачно
Valentina shop2020• 21 августа в 20:30
Вам предложили специфический мед, будете его употреблять покупайте,самый ходовой акация,цветочный,липа вот таким запасайтесь .
Цены разные ,Киев ,литр 300 грн и выше
Попа как у Кардашьян• 21 августа в 20:31
Ответ дляromanl64
А в прошлом году был мор пчёл
Весняний Марафон• 21 августа в 20:31
Ответ дляValentina shop2020
Цены разные ,Киев ,литр 300 грн и выше
Нема в цьому році акації, хто пропонує акацію то або бреше, або торішній мед.
Шотуткоїться?
• 21 августа в 20:32
Ответ дляValentina shop2020
Цены разные ,Киев ,литр 300 грн и выше
Я люблю квітковий і рівнотрав´я. Де на нашу Півдні липовий мед? Софори тут достатньо, цвіла рясно, а липу, майже не памятаю.
Не зацілована• 21 августа в 20:33
Ответ дляВесняний Марафон
погоджуюсь, заради цікавості підходила на ярмарках і на базарі, питала за мед, то акація якимись чином є у всіх продавців, така світленька-гарненька
Valentina shop2020• 21 августа в 20:34
Ответ дляВесняний Марафон
Может и так,я заказала три литра,поверила поставщику ,всегда в него покупаю.
Заказала две банки,акация и цветочный
Попадалочка• 21 августа в 20:35
Автор, ціни норм. Ми цього року мед і не продаємо, бо була тільки одна качка і зовсім небагато((( Якось у всіх цього року ’немедовий’ рік.
Весняний Марафон• 21 августа в 20:35
Ответ дляValentina shop2020
Заказала две банки,акация и цветочный
Може десь по регіонах і була, у нас точно нема, бо я з пасічниками спілкуюсь, я завжди першу качку беру акація, різнотрав´я, бо в мене алергія, то нема.
Шотуткоїться?
• 21 августа в 20:35
Ответ дляПопадалочка
Я зрозуміла, брати що пропонують. От і все.
Valentina shop2020• 21 августа в 20:38
Ответ дляШотуткоїться?
Беріть,зимою буде дорого
Читала що мед має властивості як плазма крови,дуже корисний
Не пью, не курю• 21 августа в 20:41
Ответ дляВесняний Марафон
Есть, но в десятки Разов меньше чем в прошлом году..
Стетоскопуло• 21 августа в 20:45
Ответ дляВесняний Марафон
В нас нема. Тільки минулорічний. Ціну зразу підняли на 100 грн за літр
Цідило правди• 21 августа в 21:02
Ответ дляВесняний Марафон
Смотря где.
Север Черниговской обл/ ближе к границе с Сумской обл. Хоть и позже обычного, но папа выкачал немного акации. А липа не цвела, липового меда нет.
В Киевской и И-Франковской обл. липы цвели.
Так что в каждом регионе по-разному.