Шпондєр• 23 августа в 14:23
ОК щоб відстрочити місячні! Хелп!
Збираюся в довгоочікувану відпустку на 2 тижні на море, і прямо посеред відпустки мають початись КД.
Мені порадили такий прийом - почати пити ОК і вкінці відпустки відмінити і після відміни почнуться КД.
Планую почати пити сьогодні, цикл має початись 30 серпня.
Як думаєте, вдасться відстрочити? Або хоча б щоб менше днів йшли? Хто має досвід, або лікарі, порадьте будь ласка!
Тому що 4 дні точно випаде, а дитина мала буде лізти в море, я не зможу з нею купатись(
Шпондєр
• 23 августа в 18:20
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тому що КОК це не цукерки. По-перше треба знати чи немає у вас протипоказань, як мінімум треба щоб оглянув гінеколог
По-друге їх не приймають коротким курсом, це шкідливо для організму
По-третє період адаптації від 1 до 3 місяців і скоріш за все будуть нерегулярні кровомазання
Крім того початок прийому в перший день циклу, але не пізніше 5 дня. Починати за 6 днів до місячних вкрай неправильно
Це я вам пишу як лікар
Дякую