Тушьмушьнюшь• 24 августа 2025
А зачем за границей так долго и сложно учатся на врача?
Столько лет, так тяжело приезжим врачам подтвердить свои дипломы, такие усилия прикладываются.... Чтобы потом всем пациентам выписывать парацетамол, обильное питье и свежий воздух? А как возникнет осложнение - то АБ. Или, если сложный случай, развести руками и сказать ’мы не знаем, что с вами’(реальные истории реальных пациентов). Или быть врачем ’по правому колену’, а если болит и левое -вы идите к врачу по левому колену, потому что тот, который по правому, в левом не ориентируется.... Я так понимаю, долгая учеба там оправдана только для хирургов, анестезиологов, узких специалистов сложных специализаций.... Остальные что там так долго учат? Как правильно парацетамол дозировать?
Потішаюся• 24 августа 2025
Ответ дляЛюблю Украину
В Украине пациент не доверят врачу и правильно делает. У нас правило 3-х: пройти не менее 3-х специалистов и отдаться в руки тому, чье мнение для тебя более убедительно.
Мамина подруга попала в реанимацию с ковид, осложнения и кроме него, там ещё и другие диагнозы, мама приехала в больницу, вышел врач и дал списочек лекарств купить, не рецепты, а так на листочке, поехала мама покупать
В три аптеки, на карте было 12 тыс, все ушло в ноль. С тем пакетом вернулась
Врач забрал. На следующее утро она умерла. Понятно, что ни деньги, ни те лекарства не пригодились даже ( никто ничего не вернет
Для мамы пенсионерки огромная сумма.
Человек умер, понятно, что это горе огромное. Но, нужно ли это было все?
Для мамы пенсионерки огромная сумма.
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляЛюблю Украину
У подруги виявили рак грудей.
В Україні сказали, що навіть якщо буде лікування, то скоріше всього не виживе.
Поїхала до Німеччини. Лікувалась рік. Була оперована, тттт вже два роки в ремісії, постійно здає аналізи, постійно під контролем. Вона в шоці від рівня підтримки в Німеччині, Україні до цього ше далеко
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
У подруги виявили рак грудей.
І це всі розуміють
Але в Україні плутають доступність медицини і якість - факт що сьогодні на сьогодні запишешся на консультацію до лікаря який навчався інколи пару місяців
Не робить українську медицину якісною
І всі серйозні хвороби і операції лікують в жахливих Німеччинах та Ізраїлях
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
І це всі розуміють
Не робить українську медицину якісною
Ну якщо говорити про доступність, то теж питання спірне
В Києві можливо. А в районі, селах? Там вже багато років повна відсутність медицини, як такої.
Якщо людині погано, дай Бог, щоб приїхала скора, якщо приїде, то везуть 30-50 км, і не факт, що довезуть
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Закривайте тему
Або хоча б запитайте у чата кількість дерматологічних захворювань
І подумайте як би діагнозу вали б рак шкіри десь у слуховому проході
От тільки не треба за онкологію. Я сама маю цей діагноз. Через війну я проходила певні етапи лікування за кордоном. Я супроводжувала там в якості перекладача (медичний переклад -це моя спеціалізація) багатьох пацієнтів. Єдиний плюс це те, що там держава фінансує дороговартісне лікування. Але тема не про державу і її ставлення до людей, а про кваліфікацію лікарів і терміни навчання за кордоном.
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
І це правда
А стан районної лікарні з термометром і тонометром порадниці не бачать
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
А онкологію лікує не кваліфікований лікар ?
Khmelnichanka• 24 августа 2025
Не знаю, чи це поодинокий випадок, чи загальноприйнята практика.
Але.
В Німеччині моїм дітям вже тричі виписували антибіотик.
Коли бачили необхідність.
В усіх інших випадках - рятівний ібуфен :)
А ще - морозиво при ангіні.
Дієвий спосіб лікування, перевірено ))))).
Зате коли дитина втратила слух на одне вухо, то ніхто особливо не шукав причин, зате запропонували зробити по страховці дорогущу операцію (кохлеарну імплантацію).
Ми відмовились, і слава Богу (слух сам відновився через рік).
Ну і я дуже дивуюсь специфіці надання психіатричної допомоги (з цим стикаюсь найчастіше, бо це наш профільний лікар.).
Методи дуже відрізняються від українських, дуже.
І наостанок.
До планової медицини я маю багато питань, але ургентна - на висоті.
Померти не дадуть ))))).
І та ж швидка допомога приїжджає вчасно , і госпіталізує при потребі, і навіть санітарну авіацію за необхідності викличуть.
В нас за 2024 рік було більше 20 викликів швидкої, то враження - найкращі.
Лише подяка.
Але.
Коли бачили необхідність.
А ще - морозиво при ангіні.
І наостанок.
Померти не дадуть ))))).
Лише подяка.
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Да, наши все знают лучше.
Выписывают пачку препаратов, потом дома садишься читаешь - один с нулевой эффективностью, второй тебе прямо противопоказан, третий выписали за 800 грн, хотя с тем же составом есть за 100 грн от другого производителя.
У нас есть возможность выбрать врача, пойти к другому врачу.
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
В Польщі теж є така можливість
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Такий кваліфікований, що наші онкохворі постійно на зв´язку зі своїми лікарями в Україні. Достатньо одного факту -там кожного разу потрапляєш до іншого лікаря, який не знає твою попередню історію (а читати уважно в них немає часу, бо там мало лікарів і велике навантаження), не знає особливостей твого організму. Підійшло протокольне лікування -прекрасно, ти живеш. Не підійшло -тобі не пощастило, ніхто в твоєму окремому випадку розбиратись не буде.
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В Польщі теж є така можливість
Я не про Польщу. Так, там медицина максимально схожа на нашу.
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Взагалі не схожа :)
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Що дає той звʼязок з укр лікарем , який не має досвіду використання половини препаратів
і доступу до виконання всіх протоколів і діагностики
І з онкологія це завжди про шанс і не гарантію
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Навіть близько не схожа
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Взагалі не схожа :)
Ну, я там була і лікувалась:) І з дитиною до лікаря зверталась. В Україні, правда, я частіше користуюсь приватною медициною.
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Препарати передають з України часто.
Діагностика за кордоном - це взагалі біль. Поки дочекаєшся результатів, метастази підуть уже всюди. Діагностику в Україні, у великих містах пацієнти намагаються проходити.
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Препарати передають з України часто.
Європейським онкологам прилітає гуманітарка визворотньому напрямку
?
І лікар дає ліки невідомого походження і з невідомими параметрами транспортування ?
Ваші історії стають все більш дивні , сорі
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ну приватна медицина ж скрізь в Європі.
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
То порівнюєте приватну українську з державною польскою ?
Чи як ?
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я живу тут 3,5 років. Тому можу вас запевнити, що вони різні. І підхід повністю різний
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
?
Я не про основне лікування, заради якого наші пацієнти і їдуть. Я про корекцію різних станів, пов´язаних з лікуванням. Про обговорення наступних ліній і схем лікування. Але якщо ви не в темі, не хочу з вами сперечатися.
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Препарати передають з України часто.
Та ніхто не проходить діагностику в Україні у великих містах
Ну смішно
Все залежить від конкретної людини і її ставлення до свого здоровʼя
Все
Ну смішно
Все
Дама_из_рекламы• 24 августа 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
В Німеччині автор ще й в принципі пробувати вступати в медичний може лише дитина яка гімназію закінчила з найвищими балами. Тут в принципі в роботі цінуються інші якості ніж в Україні
Які ?
Тушьмушьнюшь
• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну приватна медицина ж скрізь в Європі.
І багато людей (місцевих) користуються приватною медициною в Британії, наприклад, чи в Нідерландах?
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Якраз в темі , бо лікар в ЄС
Ці стани коригуються « підпільно « і до корекції європейський лікар має все , але шукається щось десь
І Пс - основне ( головне ) лікування все ж в ЄС , але молодці укр лікарі шо підкидають щось несуттєве до корекції
сладкий_ноябрь• 24 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я статистику не проводила, але в Україні приватна медицина не доступна більшості населення.
БолеИменее• 24 августа 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Да, в Германии сложнее всего поступить, балл нереально высокий должен быть( только отличники имеют право поступить, а быть отличником в Германии намного сложнее чем в Украине. Учиться тоже сложно и долго, вот и нехватка врачей. В Германии каждый четвертый врач - иностранец, так как легче отучится в другой стране, а в Германии подтвердить диплом
ПробілНеПрацює• 24 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А ще якщо і доступна , то потім шок - як це в ЄС консультація 50-70
Євро , я ж за 15 євро ходила в Україні
Вредняжка• 24 августа 2025
Ответ дляТишком_нишком
У моєму оточенні в Україні всі підтримують зуби у порядку. Такі самі люди, з таким же рівнем доходу але у ЕС цього не роблять ані собі ані дітям...
Не смішіть, в них є ортодонтичні страховки які покривають розходи стоматолога, дітям взагілі державна безкоштовна страхова покриває все навіть брекети на відміну він нас.