Черпак_для_фантазий• Изменено 24 августа в 15:07
Кому 40 та більше років. У Вас всі зуби на місці?
Мені скоро 40. Коли було 10 років ортодонт порадив видалити здорову двійку тому, що у моєму випадку верхня челюсть була вузька. І мої батьки послухали. Я вже через роки зрозуміла, яка це була дурість дозволити видалити здоровий зуб.
У 35 почали різко псуватись зуби. Нижчі жувальні з обох боків тріснули в один за одним з різницею у місяць. Один вдалось реставрувати, інший спиляли і на штифти встановили коронку.
Зараз ще з одним жувальним зубом проблеми, але там вже скоріш за все буде повне видалення.
Я не готова втрачати зуби. Коштів ставити імплант немає, його встановлення суттєво вдарить по кишені.
Таке враження, що почався незворотний процес втрати зубів.
Кому 40+ - у Вас всі зуби на місці?
Дама с заначкой• 24 августа в 15:08
Мне 39, 5 имплантов поставила 3 года назад. Зубы ужасные с детства
Тільки не про гроші• 24 августа в 15:08
Все. Кроме удаленных полностью здоровых 2-х четверок на верхней челюсти и одного резца на нижней для исправления прикуса.
ПодругаМужа• 24 августа в 15:09
1 зуб мой ушел в небытие в мои 30 лет - поставила новый тогда.
Сейчас мне 40 - с тех пор всё ок
Ванна Тазиковна• 24 августа в 15:10
У мене в 30 вже не було 4 шт. Так і живу, мабуть п´ятий скоро втрачу
Веселуха Муха• 24 августа в 15:11
2 зуба сломала едой, под одним была киста, пришлось удалить. Остальные на месте.
Ну ниче се• 24 августа в 15:11
Все на месте, кроме зубов мудрости. Есть 4 поверхностные пломбы на 3 шестерках и одной пятерке
Заліковий троль• 24 августа в 15:12
53 Роки,Зуби ідеальні,отримую компліменти від стоматологів.Але є одна велика проблема від рукожопих брехливих коновалів,з київської клініки Слален на Фучіка.Горіти їм в пеклі...
p s Саша-стоматолог,передавай їм привіт.Прославляти буду все життя.Всі хто бачив їх ’роботу’, запитували мене-а хто ж вам таке зробив?...
Рожева юбка• 24 августа в 15:13
Три імпланти. Решта ліковані. Зубами треба займатися. Завжди зберігати під це кошти.
Коко На Страже• 24 августа в 15:15
Ответ дляЗаліковий троль
Ну, рассказывайте!
Заліковий троль• 24 августа в 15:16
Ответ дляКоко На Страже
Ну, рассказывайте!
Я вже задовбалась розповідати.Немає часу і бажання.Я в дорозі.
Дверной_Проем• 24 августа в 15:17
Від природи немає двійок верхніх, одна молочна. Дві коронки. А так всі свої мені 41
Птица секретарь• 24 августа в 15:19
Дружині мого брата 53р. , і в неї всі свої здорові зуби.
Її батько в 75 років також мав всі зуби.
Блакитне небо• 24 августа в 15:24
52 роки, один зуб зруйновано - в корені стоїть штифт і на ньому коронка. Всі інші цілі, свої, з нервами. Пломб багато.
Дама с заначкой• 24 августа в 15:26
Ответ дляЗаліковий троль
Моей маме 63, мало того что голливудская улыбка, ни одной пломбы вообще, ни разу не пломбировала зубы, не знает что это такое
Я натуралка• 24 августа в 15:27
У мене всі на місці, але більшість депульповані і накриті коронками. Треба видаляти передній і ставити імплант. Мої зуби зіпсувалися ще в дитинстві, привіт батькам яким було по цимбалам. Як стала дорослою і почала заробляти нормальні гроші, то все стабілізувалося. Але ж зуби вже не повернеш
КликОЛЬКА• 24 августа в 15:28
Всі на місці але у мене 100% зубів з пломбами і передні теж. Коли була вагітна хотіли видалити 1 зуб але я наполягала лікувати, поки що на місці.
КликОЛЬКА• 24 августа в 15:29
Ответ дляЯ натуралка
Ну,батьки і свої зуби мабуть не лікували,стоматологія тоді була страшна. Але мої мене навіть чистити не навчили у дитинстві,оце точно косяк)
Xвостокрутелка• 24 августа в 15:31
Думала, что у меня нормальные зубы, но читаю других и понимаю, что не очень. Есть 2 импланта и мост, коренные удалены. Много с пломбами.
Но я любила давить орехи зубами в детстве.
Свезло так свезло• 24 августа в 15:31
дві нижні шістки ’загубила’ у першу вагітність бо у 90-му році навіть глюконат кальцію був дефіцитом у аптеці(((
вісімку видалили минулого року бо просто в ній була величезна дірка, я хотіла лікувати, але стоматолог відмовив, показавши на знімку, що я на неї не жую все одно, а лікувати то купа грошей
решта всі зуби свої й на місці, звичайно що є багато пломб. бо радяньске дитинство теж ніяк не сприяло здоровому способу життя та нормальному харчуванню, фруктів овочів своїх не було, а з магазину якщо й дістанеш то не та якість, у чоловіка така сама проблема
донька старша 90-го року теж були проблеми спершу, а тепер вже давно всі на бадах, зуби ’носимо’ здебільшого на чистку, молодші діти 2000-х років вирощені на гарних вітамінах, жодної пломби не мають
Я натуралка• 24 августа в 15:31
Ответ дляКликОЛЬКА
Моїй мамі 66 і у неї немає одного зуба через механічне пошкодження, одна коронка і пара пломб. У батька інша ситуація, але він зловживав алкоголем і державною стоматологією. Моя бабуся в 92 померла, якихось зубів у неї вже не було звичайно, але жувала своїми, без вставної щелепи
Свезло так свезло• 24 августа в 15:31
Ответ дляXвостокрутелка
я теж горіхи гризла та голку зубами тягала коли шила, але в мене нема ані мостів, ані імплантів