Оябунчик• 25 августа в 12:41
Дуже старий фільм, пам´ятаю лише короткий діалог
В якийсь люк схилилась собака, чи якась собакоподібна істота. Астронавт, чи може то взагалі не про космос, спитав щось в стилі: Ти хто? Істота відповіла: Блюе. На що людина попросила: Тільки не сюди.
Може хтось пам´ятає, з якого фільму цей епізод?
Діалог, скоріше за все, не дослівно пам´ятаю, бо ШІ не знайшов цей фільм.
Борщик• 25 августа в 12:45
Автор, на Фейсбуке есть несколько сообществ, где помогают найти название фильма по обрывочным воспоминаниям. Лично я вишу в группе ’Шикарный незнакомый фильм’.
Напишите туда, должны помочь
Оябунчик
• 25 августа в 13:04
Ответ дляandrey_spec
Джеміні каже, що схоже на Соляріс
Ні, але дякую!
Оябунчик
• 25 августа в 13:05
Ответ дляБорщик
Напишите туда, должны помочь
Фейсбук мене заблокував, не можу туди зайти. Дякую!
Борщик• 25 августа в 13:12
Ответ дляОябунчик
Ух ты. А почему? Что нужно для этого сделать, чтобы соцсеть заблочила?)
Может в Инсте или в ТГ есть такие сообщества, я не знаю
Оябунчик
• 26 августа в 05:10
Ответ дляДівчина Гілмор
Може ’Чужий завіт’
Назва незнайома, але погуглю. Дякую!
Оябунчик
• 26 августа в 05:15
Ответ дляБорщик
Не знаю, близько року не до Фейсбуку було, а потім намагаюсь авторизуватись, а він каже: акаунт заблоковано. Ну, заблоковано то й заблоковано, не дуже то й хотілось мені зайві 500 мб в телефоні тримати)
Пошукаю в ТГ, дякую!)
Оябунчик
• 26 августа в 05:16
Ответ дляЯсноВидящая
Автостопом по галактике?
Знайома назва, погуглю) Дякую!
Борщик• 26 августа в 14:20
Ответ дляОябунчик
Пошукаю в ТГ, дякую!)
Может был взлом и от Вашего имени мошенники наделали дел. Заблокировали по жалобе.
Если захотите восстановить, наверное придется подвязывать к новому мейлу и новому номеру телефона.
Это так, для инфы.
На здоровье
Это так, для инфы.
На здоровье
Оябунчик
• 26 августа в 22:32
Ответ дляБорщик
Это так, для инфы.
На здоровье
Это так, для инфы.
На здоровье
Дякую!) Поки не хочу відновлювати. Всі потрібні мені контакти є в ТГ і вайбері, а отримувати в приват котиків, квіти і оголені статеві органи від незнайомих людей мені не цікаво)