Мій не такий• 25 августа 2025

цікавлять відомі хороші курси польської мови в Києві

Хата на мати• 25 августа 2025
Лучше маленькие группы , до 6 человек, и учить дома 24/7, любые курсы подойдут, от ученика все зависит
автор Мій не такий • 25 августа 2025
Ответ дляХата на мати
я подзвонила на одні курси, мене запитали, де я проходила попередній рівень. Сказала школу - а мені відповіли що треба тест.
Тому я так розумі, що в певних колах знають, які хороші школи.
Хата на мати• 25 августа 2025
Ответ дляМій не такий
Учебников не много, язык тяжёлый от вас все зависит, тест что б группу определить, а какой у вас уровень?
Хата на мати• 25 августа 2025
Я б репетира советовала, а вы кому ищите?
автор Мій не такий • 25 августа 2025
Ответ дляХата на мати
я вже не знаю, в яку школу іти, якщо є хороші і не дуже
Хата на мати• 25 августа 2025
Ответ дляМій не такий
Которая ближе к дому , где маленькие группы
автор Мій не такий • 25 августа 2025
Ответ дляХата на мати
шукаю онлайн
Хата на мати• 25 августа 2025
Ответ дляМій не такий
шукаю онлайн
Тогда ищите репетира, если женщина ищите поляка , они бесплатно частота нашими занимаются
автор Мій не такий • 25 августа 2025
Ответ дляХата на мати
пробувала тричі.
довго, нудно. один юніт 3-4 уроки розбираємо, коли на курсах за 1.
Хата на мати• 25 августа 2025
Ответ дляМій не такий
шукаю онлайн
А город зачем указали?
Хата на мати• 25 августа 2025
Ответ дляМій не такий
пробувала тричі.
Понятно, а мне наоборот надо много времени, мозги очень тугие
Ростки жимолости• 25 августа 2025
Ответ дляМій не такий
Всі хочуть, щоб проходили тест, тому не принципово, що ви там закінчували, якщо не маєте сертифікату на підтвердження пройденого рівня.
hrystia• 25 августа 2025
Ответ дляХата на мати
Порадьте. Шукаю для сина. З нуля до В2, щоб здати іспит