джинси з весни малуваті стали😁😁😁
В чому проблема? Займаюся силовими з тренером, хліб, цукор не їм. Може це вже вік? Вага на місці стоїть, навіть більше
АфродитаПетровна• 26 августа 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я теж 78 р.н. Буду обходити зал десятою дорогою, і так зайвих кг вистачає і одяг ’всихається’))
Ой да, одяг що капець. Так паскудно роблять, що навіть синтетика зменшується/сідає/збігається
Я такого ж віку.