джинси з весни малуваті стали😁😁😁
В чому проблема? Займаюся силовими з тренером, хліб, цукор не їм. Може це вже вік? Вага на місці стоїть, навіть більше
Ответ дляЭлька-Карамелька
так и знала что это все херня
🤣🤣🤣🤣завтра знов іду. Верх
Ответ дляКнопкотиць
Мышцы расширяются
Да?? Я не хочу розширятися, куди ще
Кнопкотиць• 25 августа 2025
Ответ дляSolomiyka78
Да?? Я не хочу розширятися, куди ще
Делайте еще и растяжку
Ответ дляКнопкотиць
Делайте еще и растяжку
Делаю. Час тренировка, потом растяжка и 20 минут кардио
сладкий_ноябрь• 25 августа 2025
Не притримуєтеся харчування.
Якщо ваша стоїть на місці і обʼєми збільшуються, змінюйте тренера
Злюка-закусюка• 25 августа 2025
Ответ дляSolomiyka78
розтяжка як замінка, в самому кінці ніби повинна йти
Ответ длясладкий_ноябрь
Не притримуєтеся харчування.
З харчуванням справді проблема, перекуси, кава серед дня. Думала спорт допоможе, а воно ні
ротцвеники• 25 августа 2025
Робіть розтяжку, підіть на йогу/пілатес. Ще мені особисто велика кількість білку давала завжди + в об´ємах, коли раціон складався з повільних вуглеводів переважно і помірної кількості білку ( не 100 грам як зараз парять), то тіло стало сухішим.
АфродитаПетровна• 25 августа 2025
Ответ дляSolomiyka78
Да?? Я не хочу розширятися, куди ще
Може ви були астеніком, чи як кажуть ’глиста в обмороці ’, а це нарешті отримуєте рельєф, тому і одяг малий?
АфродитаПетровна• 25 августа 2025
Ответ дляSolomiyka78
Просто кава ніяк не впливає. Хіба що там кави трохи, а інше вершки, цукор та піроженкі
Бутербродница• 25 августа 2025
Ответ дляSolomiyka78
Та він і помагає. Качає Вам м´язи під салом. Ітого - м´язи+сало= більші об´єми
Душа компанії• 25 августа 2025
Ответ дляSolomiyka78
Да?? Я не хочу розширятися, куди ще
Смішки смішками а при силових та відсутності дефіциту калорій м´язи дійсно збільшуються під жиром (жир нікуди не дівається). Вони не те щоб аж так швидко росли, може бути набряк м´язів після тренувань
Ответ дляАфродитаПетровна
Та ви шо? 😁😁який же я астенік? 72 кг
АфродитаПетровна• 25 августа 2025
Ответ дляSolomiyka78
Та ви шо? 😁😁який же я астенік? 72 кг
Я ж не знаю, ви наче не писали вагу. Анорексички теж себе товстими вважають
Ответ дляАфродитаПетровна
Так на фото ж видно що я не маленька
АфродитаПетровна• 25 августа 2025
Ответ дляSolomiyka78
Так на фото ж видно що я не маленька
Фото надто маленьке, щоб щось побачити. Тому так, подивившись на мікроскопічну аватарку думаю що ви геть не товста
Ответ дляАфродитаПетровна
АфродитаПетровна• 25 августа 2025
Ответ дляSolomiyka78
Так на фото ж видно що я не маленька
Що тут можна побачити? Аватарку не збільшити
П.с. а ось скріншот збільшується
Ответ дляАфродитаПетровна
П.с. а ось скріншот збільшується
Я вище скинула більшу
АфродитаПетровна• 25 августа 2025
Ответ дляSolomiyka78
Я вище скинула більшу
Ми майже одночасно пишемо повідомлення.
Сіґеле-міґеле• 25 августа 2025
Ответ дляSolomiyka78
Та ви шо? 😁😁який же я астенік? 72 кг
Рост?
Я 177 и 72 кг.
ЖенаАйтишнеГа• 25 августа 2025
Я теж 78 р.н. Буду обходити зал десятою дорогою, і так зайвих кг вистачає і одяг ’всихається’))