ПуГоФФка• Изменено 26 августа 2025
Гарантія додаткова від Ябко та техніку- треба воно нам чи ні?
хотів би вас ознайомити щодо гарантійного обслуговування, а саме його продовження на 1 або 2 роки по часу, щоб в разі поломки ви не оплачували, а ремонтом зайнялись ми самостійно
Сказала не треба
Розумію вас, та гарантія від нашої мережі чудово вас захистить, в разі поломки всім займаємось ми, принаймні на 1 рік базову я б вам рекомендував
Беру пилосос Дайсон
Сказала не треба
Беру пилосос Дайсон
Великий сатирик• 26 августа 2025
Мой знакомый, работающий с техникой, сказал, что доп.гарантию брать не надо, когда я покупала айфон в ябко. В течении 14 дней если и есть поломка или брак, то он себя точно проявит. Поэтому доп. гарантия это обычный высос денег
ПуГоФФка
• 26 августа 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Ось
ПуГоФФка
• 26 августа 2025
Так, але це техніка, тому може появитись і через пів року, гарантія на рік від заводських поломок вартує 1 899 грн.
ПуГоФФка
• 26 августа 2025
Ответ дляГлаголиця
покупаете у контрабандистов, будьте готовы к возможным проблемам
А де купити тоді?
Глаголиця• 26 августа 2025
Ответ дляПуГоФФка
А де купити тоді?
Розетка, Фокстрот, Эпицентр, Комфи, Алло и так, чтобы продавцами были Розетка, Фокстрот, Эпицентр, Комфи, Алло.
Ну вы же в это Ябко пришли из-за более низкой цены?. Тогда берите там, если профит больше риска.
Смурфик• 26 августа 2025
ябко то темний ліс
айфона купувала так сказали при поломці і їх гарантії міняють на новий бо на їхні apple care не працює
вони все в чорну везуть і податки не платять