Алина-eb61• 26 августа 2025

20 минут назад разрешили юношам выезжать а все молчат

Результат:
вже голосів: 243
140 (57.61%) интересно
103 (42.39%) неинтересно
Пиона• 26 августа 2025
Ответ дляАлина-eb61
типа чтоб родители насильно не вывозили подростков
а к 22 годам они сами примут решение - выезжать или нет

но на деле сейчас как все ломанутся в прореху
Ніхто нікуди не ломанеттся. Ті, яким зараз 18-22 могли вільно виїхати до 18 річчя. Ці діти і так зосталися в Україні. Більшість навчається на стаціонарі . Але це вірне рішення. Бо можна вільно поїхати на канікули хоча б на тиждень відпочити під мирним небом. І перелякані мамки хоча б не будуть вивозити підлітків. А там можливо і війна скінчиться.
E-ducate• 26 августа 2025
Ответ дляСhanelKa
Збирають чемодан ?
Навряд, хто хотів, вже поїхав.
Син навчається в фізмат ліцеї. З цьогорічних випускників в Україні лишилось 3, минулого року - 2.

Це покращення треба було, хоча б, у лютому-березні приймати. У вересні це вже, як подорожник до рани прикладати.
А ще краще 3 роки назад.
автор Алина-eb61 • 26 августа 2025
Ответ дляДафна
Им дважды не повезло
больше всего не повезло тем кто вчера заплатил за заплыв в тисе под пулями
а завтра можно цивильно с музычкой и красной дорожкой от тех же погранцов
lilyD• 26 августа 2025
Ответ дляE-ducate
Навряд, хто хотів, вже поїхав.

А ще краще 3 роки назад.
3 роки назад ще могли їздити студенти іноземних вишів
А в середині вересня прикрити лавочку за 1 ніч…
СhanelKa• 26 августа 2025
Ответ дляE-ducate
Навряд, хто хотів, вже поїхав.

А ще краще 3 роки назад.
Я знаю двох, хто б поїхав, якби дійсно так
Pole• 26 августа 2025
Ответ дляiroman
Мне жаль всех мужчин от 23 до 60 лет в этой ситуации.
100%
Тільки що їхала додому, обабіч дороги стоять по декілька поліцейських і військових машин, і їх чоловік 20...
Облава.
Веточка сакуры67• 26 августа 2025
Я думаю что это еще важно тем, кто учится за границей , но не может ездить в Украину к родным. Хотя после всего мало кто нашему государству поверит и рискнет приехать в гости
Дафна• 26 августа 2025
Ответ дляСhanelKa
А я знаю двух 23 летних пацанов, которые хотели бы уехать, эх , пролет
lilyD• 26 августа 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Ніхто не повірить
Занадто багато вкладено за ці роки, щоб так ризикувати…
Mira29-c3c3• 26 августа 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
И что? Как этот закон поможет хоть одному кандидату? Зе уже всех настолько разочаровал, что открой он границы для всех, его все равно не переизбран бы
Виберуть . Можете навіть й не сумніватися .
Мудрий наріТ …він такий .
Bransoletka• 26 августа 2025
Цікаво, чого це така ’щедрість’?
LudaSHS• 26 августа 2025
Ответ дляДафна
Є проект Закону Вр
frumoasa17• 26 августа 2025
Значить доля другого закону про кримінал: величезні штрафи та строки за не повернення і перетин кордону поза пунктів вирішена. Приймуть 100%, тільки справа часу та необхідних юридичних процедур. Інакше всі, хто до 23 поїдуть ближче до цієї цифри і не повернуться вже. Нічого просто так не буває.
E-ducate• 26 августа 2025
Ще трохи покращень. Це вчорашня комета так позитивно на Кабмін вплинула?
LudaSHS• 26 августа 2025
У Дарії знайшла інший проєкт
вчора на очі попався в фб.
Може кому цікаво , я думаю буде система змін. Якщо приймуть такі редакції
Хто не читав
liuba• 26 августа 2025
Ответ дляE-ducate
Грантів дають дуже багато, це просто розширили перелік
LudaSHS• 26 августа 2025
Добам до вище сканів
Йде підвязка декілька законів і підзаконних актів
E-ducate• 26 августа 2025
Ответ дляliuba
Дають, але не кричать про це з кожної ТГ праски, як зараз.
Або хочуть замаскувати погані новини, або вибори наближаються
kisunya11• 26 августа 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Объясните мне недальновидной, для чего они это делают? Ну только не для заботы о парнях
Вибори, вибори, кандидати- Лідори
МамаАня• 26 августа 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Бо хлопців до 18 років стали масово вивозити на навчання за кордон, в більшості випадків вони не повернуться. Хочуть щоб молодь залишалась в країні
LudaSHS• 26 августа 2025
Ответ дляkisunya11
Вибори, вибори, кандидати- Лідори
Щось аж не віриться.
Бо вибори - це скасування військового стану і стишення
Karin-51c3• 26 августа 2025
Ответ дляПиона
Переляканi мамки це сильно...
Нормальнi мамки розумiють що цi змiни сьогоднi прийняли завтра вiдмiнили
LotusA• 26 августа 2025
Ответ дляДафна
Самое стремное, это скоропостижность), так же быстро и переиграть можно, не успеешь и до границы доехать, а уже новый закон на закрытие границ))
И всех на фронт завернут.....
С нашими чудиками все возможно
klux• 26 августа 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
идет капитальный отток мужчин, мозгов и рук из страны. И те, кто проучились за границей 4-5 лет, адаптировались, в Украину уже не вернутся, даже если война закончится
А так - мальчишки будут поступать тут и оставаться тут. Работу найдут, семьей обзаведутся - и вряд ли уже выедут
Я всегда говорила, что запретить выезд 18-летним - это одна из самых больших ошибок в нынешней ситуации
bespe4na_mavpa• 26 августа 2025
Ответ дляМамаАня
Вряд ли этот закон сильно изменит позицию таких мам, все равно поступать детей повезут отсюда, чтоб потом с этим образованием не ехать и не тратить время на переучивание, кому надо укр образование за границей
gaga-48ba• 26 августа 2025
Ответ дляklux
Смешно, оставаться с перспективой в 23 года загудеть в окоп?
barabychka• 26 августа 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Мы выехали в конце марта 2022. Сын не видел своего отца с этого времени. Очень хочет увидеться, и мои родители уже пожилые, очень скучают за внуком. Осенью сыну исполнится 21 год. Очень хочет поехать в Украину. Но мне стремно его отпускать, не верю, что разрешение на выезд сделано без подвоха. Боюсь, что отменят за один день, они могут. Или на границе придумают проблемы на ровном месте.
автор Алина-eb61 • 26 августа 2025
Ответ дляklux
не будут поступать и оставаться
потому что нет гарантии что завтра снова не запретят
VIKYSIA• 26 августа 2025
Это они придумали такой закон ради своих сыночков?
awso1977• 26 августа 2025
Ответ дляlilyD
До 22 років тому, що це категорія, яка здебільшого встигала виїхати на початку війни, але з якихось причин не виїхала
Тобто їх не так багато
Або не може поновити закордонний паспорт за кордоном)