Леди_в_ночи• 27 августа в 00:54
Як думаєте чому вирішили дозволити виїзд з 18 по 22 роки?
Це ознака, що війна поступово закінчиться, чи хитрий хід, щоб зупинити відтік до 18 років і залишити їх вчитися в Україні? А далі невідомо що буде.
Психологічка• 27 августа в 21:29
Ответ дляАнютка9
Участь в міжнародних змаганнях
Ну, він їздить самостійно, чи в складі команди? А скільки разів він в свої 20 просто сам перетинав кордон?
Ответ дляПсихологічка
Сам, не в складі команди. З моменту виповнення 18 років раз 6. Але ж справа не в ньому) мова була про дітей депутатів, їм думаю цей новий закон до сраки) вони і так їздять
Туфли в чешуе• 27 августа в 21:42
Ответ дляhappyne
а я знаю когда на наркоту присели.присадили .без батькив
Ну за одним хлопцем приглядає сестра, за другим бабуся. Якось буде...
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вони не придатні для того, щоб бути майбутніми потенційними солдатами. Що тут не ясно?
— Что, солдат, ссымся?!
— Так точно, ссусь!
— Ну это, солдат, не беда! Такая сегодня экологическая обстановка. Все ссутся… Я ссусь… И даже главком пысается, бывает, но по ситуации! Что ж нам из-за этого, последний долг Родине не отдавать? Твой позорный недуг мы в подвиг определим: пошлём в десантники. Там ты ещё и сраться начнёшь.,,,
возможно , удививших, заставших власть врасплох протестах , набу саб дело ,,,
призвать пока не призовешь а шума много ,,,
станет крайняя нужда, из заграницы мужиков депортируют ,,,
— Так точно, ссусь!
Мама Никитки-2• 27 августа в 22:04
Все просто. Вік мобілізації знизять, а інших випустять, щоб більше «картонних» майданів не було. Відрізають шоколадному і ко проплатити майдани
Мама Никитки-2• 27 августа в 22:10
Ответ дляДобро с Кулаками
Я не доверяю власти нашей, думаю, чтоб передумали выезжать 17 летние. Они останутся учиться, закончат в вузах военную кафедру и после бакалавриата- все они призывные, не зависимо от того, что им нет 25 лет. Они не успеют добежать до границы, так как имеют военную специальность. Есть шанс у тех, кто поступит в вуз без военной кафедры
З цього учбового року немає навчання без «військової» кафедри. Навіть для дівчат. Хто не «відслужить» той відраховується
Психологічка• 27 августа в 22:13
Ответ дляАнютка9
Тобто сам по собі, не від спортклубу, федерації і т.і, без підтверджуючих документів, от так,взяв сумку, закордонний паспорт і без перешкод їздить туди-сюди?
Мама Никитки-2• 27 августа в 22:13
Ответ дляПлету корзинки
Кому ціково. Тут що думають поляки про це все.
Ви справді вірите, шо то поляки так досконало володіють мовою? Уви, то рідні гниди- ньюполяки
Ответ дляПсихологічка
Ну понятно шо беруться дозволи від міністерства культури, дає запрос направлення від університету, його (сина) заява до міністерства, і очікуєш на відповідь. Кожен танцівник це робить індивідуально, так в нашому виді спорту або мистецтва, Тут тоже є нюанси) але це все можливо і успішно реалізується
Пластилин_Колец• 27 августа в 22:35
Ответ дляспальное место
Пока не ясно что кроется под этим разрешением, может реально сделали добро людям, а может и нет.
Я бы лично не спешила им доверять.
Чого ж? Цілком зрозуміло. Демографічна криза диктує рішення. Дозволили виїзд якраз для того що б втримати молодь в Україні , як не парадоксально. Коли ти знаєш що в принципі маєш змогу виїхати у будь-який момент то вже не намагаєшся виїхати до 18-ти. Тобто вступаєш на навчання у ВНЗ не в Польщі, Словаччині чи Чехії а вдома в Україні ( бо це дешевше) бо розумієш що принаймні диплом бакалавра встигаєш отримати до 23-х. А там уже розрахунок в держави на те дай Боже війна скінчиться і молоді не буде потреби виїжджати взагалі .
Вони оцінили масштаби виїзду хлопців до 18 років і нарешті усвідомили що якщо це якось не спинити нас чекає така криза на ринку праці що й не снилася . Хтось має і працювати і сплачувати податки.
Крім того кожен студент ВНЗ в іншій країні це відтік капіталу з України . Батьки заробляють кошти тут а витрачаються вони за межами держави ( від чого страждає економіка). Один студент це мінімум 10т євро на рік відтоку капіталу .
Психологічка• 27 августа в 22:36
Ответ дляАнютка9
Ну, так до чого тут писати про те, що цей закон нічого не змінює і як аргумент приводити свого сина,який їздить через кордон з відповідними документами, а не коли йому думається просто так
Ответ дляПсихологічка
Мабуть ви не читали, на що я відповіла перший раз в цій темі) я писала шо це не під дітей депутатів цей закон , доя них нічого не міняється, вони і так їздять. За мого сина, це вже тут почали розпитувати
Вишиванка• 27 августа в 22:45
Ответ дляМама Никитки-2
у автора скринов стоит ’автоперевод’ комментариев, там есть под каждым комментарием кнопка - ’переглянути оригінал’ люди писали на польском скорее всего
Наполеон Бонапарт• 27 августа в 23:03
Ответ для-Ань-
Koментар від українського юриста:
А комментарии под видео вообще прекрасны:
’Читайте между срок. Выехать в 18-22 можно будет только при наличии военного билета. То есть после постановки на учёт.
Молодежь становится на учёт и потом бац. И отменили постановление о выезде.
И вообще бред с ограничением и контролем передвижения кабмином. Он со своими произведениями стоит ниже конституции. ’
Вишиванка• 27 августа в 23:14
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Они итак стоят на учете и имеют военный билет, мальчики и до 2022 года становились на учет с 17 лет и без военного билета не могли даже поступить в ВУЗ и забрать диплом потом.
Добро с Кулаками• 27 августа в 23:27
Ответ дляНаполеон Бонапарт
С 17 лет мальчики получают приписное, так было и до войны. В вуз не берут без приписного.
Десь так, але...• 27 августа в 23:41
Ответ дляhappyne
та вы шо?а как же до последнего украинца и на фронт обязательно с 17ти?у вас же такая методичка была.шоколад боится тюрьмы и что придется отдать наворованное.мертветчук с пуйлом вообще обломались.пропаганда рухнула
У кого- у нас? Ви забагато випили?
Десь так, але...• 27 августа в 23:42
Ответ дляhappyne
страшный день календаря-очумела вся ботня.как же так разрешили выезд а тут шоколадо мертветчуковская ботня из трусиков ыпрыгивала что на фронт с 17ти что до последнего украинца..вот это облом
Зав´язуюте з алкоголем та наркотиками
Ответ дляПульт от линолеума
Там конверсионные лагеря для таких уже наготовлены, будем принимать потом их/они, геев, трансов и тд
А что может быть, послушать польское тв сейчас, так у них во всех проблемах виноваты мигранты и лгбт, на своих убийц и преступников они внимания не обращают
Перша на селі• 28 августа в 09:05
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Наше??? Цій практиці тисячі років, окстіться. Ніщо не ново під цими світилами і описане вами теж старе, як сам цей свій.
Да ну, прежде люди были глупые, брали на войну исключительно молодых, пока старики чиллили на расслабоне, да и сейчас в большинстве армий военные от 18 до 40 лет только. А у нас как умно придумали! Надо бы другим правительствам брать пример с наших.
Полонянка SexShop-а!• 28 августа в 11:16
Ответ дляПерша на селі
’раньше’ дітей народжували в 16 тож про що ви. У нас зараз ’молодь’ до 45, ви не бачили? ’Раньше’ до цього віку доживав кожен який?