Чорнобаївка• Изменено 27 августа в 07:49

Центри зайнятості - це помийки! Мій досвід!

Мені 56 років, тому ви самі розумієте, як надзвичайно важно у такому віці знайти будь яку роботу. На мінімалку теж не хочеться працювати, а по оголошенням ніхто не хоче брате, коли чують твій вік.
Тому вирішила звернутись за допомогою до центра зайнятості, де роботу знаходять кожному охочому. Перша жіночка що там працювала мені не сподобалась, навіть мою освіту не запитала 🙂‍↕️ Була дуже злою та нестриманою. Ок, прийшла в інший день до наступної, але осад вже був після першої невдалої спроби. Але і в цей раз чомусь мені пропонували роботи за мінімалку накшталт працівниці у лазні чи вбиральниці у дитсадочку. Далі більше... Вона каже що до сауни потрібна працівниця симпатична, зарплата хороша 20 тисячь на руки, але потрібно терпіти п´яні компанії з дівками, та вбирати за ними пляшки, кондоми, та відтирати самі зрозуміли що. Стрималася, попросила знайти роботу за моїм фахом, в мене два діпломи - технічний та з ПТУ, працювала на заводах, також була перукарем, поваром. Тобто вмію багато що. Але ні, вона каже на диплом зараз ніхто не дивиться, тим більш в моєму віці. З усіх професій довелося обрати роботу у кафе. 9-10 годин два через два із зарплатнею 15 тисяч на місяць. Щоб Ви зрозуміли усі інші були набагато гірше, Або мінімалка чи навколо того, або неповна зайнятість за 4-5 тисяч на місяць 😆

Працювала дуже важно. Мила, готувала навіть іноді, хоча не влаштовувалась працівницьою поваром, або його помічницею. Щоб ти не робила, завжди хозяїн кафе був незадоволений. Не можно було навіть присісти. Втомлювалась так, що вдома навіть не могла помитись, та засинала. Протрималась на тому місці півроку. Хоча він платив вчасно без вирохувань, але й заставляв працювати як раба на галєрах.
Звілинилась, ніде нічого не знайшла та пішла торгувати на ринок. Заробляю небогато, на поїсти тільки, але наді мною хоч ніхто тепер не знущається. Після п´ятидесяти років, ти нікому не потрібен у цій державі, така система. А хто завдяки блату за зв´язкам знаходиться на хорошій роботі - не поступиться своїм місцем. Знаєте, страшно зустрічати старість з такими перспективами, та з такими роботодавцями.. ринком праці..
булоТАЙминуло• 27 августа в 08:00
Перукар і повар не мають роботи ?
Не смішіть. Яке місто ?
автор Чорнобаївка • 27 августа в 08:02
Ответ длябулоТАЙминуло
Перукар і повар не мають роботи ?
Не смішіть. Яке місто ?
Тальне
булоТАЙминуло• 27 августа в 08:03
Ответ дляЧорнобаївка
Тальне
Я не знаю де це. Це велике місто ? Мале ?
автор Чорнобаївка • 27 августа в 08:03
Ответ длябулоТАЙминуло
10 тисяч десь, Черкаська область
Аноним ФЕЯ• 27 августа в 08:03
Ответ дляЧорнобаївка
Ну як потрібна... Потрібна то вона потрібна, але там такі таргани вилазять коли починаєш на них працювати.. Або не платять місяцями, або ще щось. Напрацювалась на таких. Десь більш року протрималась, десь менше тижня..
Я ж кажу то Ви такий працівник
Маска-0b9f• 27 августа в 08:03
Автор, пока ещё молодые и самоуверенные вас поймут потом,когда состарятся.Время быстро корону поправит.В нашей стране взять человека на работу после пятидесяти - возраст не позволяет,взять штурмовиком на фронт - приходите мои дорогие и после шестидесяти даже.Украина страна контрастов
Чарівне зіллячко• 27 августа в 08:05
Если до 40 нет карьеры или своего бизнеса - все плохо будет, к сожалению... востребоыан либо узкий специалист, либо язык, либо есть энерния на свое новое дело.

У мкня ребенок решил поискать работу менеджера в межнар компании. Прислали ему ТЗ - я в осадок выпала - наводить порядок в оплате ауторсеров....я как бывший офис менеджер и зам директора сразу распределила все по папкам и бардака бы не было....но нет эти консепватопы год из года кдрают все в одну и наеимают чела с английским )))) за 200-300 уе что по папкам заказы расклалывал.
Вот вам и работа в ит фирме проддект манагером.
Як ухурделю• 27 августа в 08:05
Ответ дляЧорнобаївка
10 тисяч десь, Черкаська область
А в чем тогда была проблема за 20 тыс кондомы убирать? Вам корона мешала? Или вы думали, что цз вас главным инженером на завод устроит? Кстати, какой у вас там завод?
автор Чорнобаївка • 27 августа в 08:05
Ответ дляМаска-0b9f
Нажаль це правда..
Скромняшка• 27 августа в 08:05
Ответ дляЧорнобаївка
Не знаю чого у вас такий негатив з ними завжди.
Є ж співбесіди - вже на них багато чого зрозуміло про роботодавців.

Загалом ви дещо розстроєною виглядаєте і дещо злою через очікування які не виправдовуються у вас - це можна зрозуміти, певною мірою. Я до того що це може вносити свій внесок у те як ви знаходите роботу чи ні , і яку.
автор Чорнобаївка • 27 августа в 08:06
Ответ дляЯк ухурделю
Я вам цю посаду залишила, йдіть
Чарівне зіллячко• 27 августа в 08:06
Ответ дляЧорнобаївка
Тальне
Верю, Черкащина вообще унылое место для умных людей. Не фига нет работы.
Кто поумеее - уезжают в столицу
Чарівне зіллячко• 27 августа в 08:07
Ответ длябулоТАЙминуло
Районеый цент под Черкасами
За ким я буду?• 27 августа в 08:07
Ответ дляАноним ФЕЯ
А шо ж такой спеціаліст не втримався на постійному місці роботи?
Главное укусить
Только 8 утра, а яд брыщит
Як ухурделю• 27 августа в 08:07
Ответ дляЧорнобаївка
Я вам цю посаду залишила, йдіть
Если бы мне нужна была работа- легко бы пошла. Это точно лучше, чем поваром за 15 на ногах).
Тем более в городе с населением 10 тыс).
Троллить нужно хоть как-то правдоподобно
автор Чорнобаївка • 27 августа в 08:09
Ответ дляСкромняшка

Я одна така? Усі мої знайомі зараз Або тримаються за свою работу з останніх сил, або шукають постійно. Ви зрозумієте після п´ятидесяти, що то таке вікова дискримінація та робота за три копійки
Скромняшка• 27 августа в 08:09
Ответ дляЯк ухурделю
Так. Мені здається поправка на маленьке містечко - дуже важливе у цьому контексті.
Чарівне зіллячко• 27 августа в 08:09
Ответ дляЯк ухурделю
Ахах, там дай бог что б 3 тыс за это дали в Тальном.....в Черкаго на матрасной фирме 6 тыс грн платят.
И кидают еще при этом.
Маска-0b9f• 27 августа в 08:10
Ответ дляАноним ФЕЯ
Не звільняють спеціалістів
Что бы вы делали,если в Украине были бы только одни специалисты?Кто бы мел дворы,чистил туалеты,убирал кишки в операционных и т п?
Як ухурделю• 27 августа в 08:10
Ответ дляЧарівне зіллячко
И кидают еще при этом.
Та понятно, что вообще нескладуха. Откуда там в бане столько клиентов, чтоб 20 только кастелянше платить)
автор Чорнобаївка • 27 августа в 08:10
Ответ дляЯк ухурделю
Навіть не хочу з вами продовжувати бесіду. Хоч Ви людина й молода, але якось огидно мені з вами спілкуватись.
Як ухурделю• 27 августа в 08:11
Ответ дляЧорнобаївка
Вот. И копирайтер вы очень посредственный).
За ким я буду?• 27 августа в 08:11
Ответ дляЧумачечая Весна
А если подумать, что могли сократить должность? Или автор - ВПО?
А думать есть чем, тут же только желчью плюются на людей
Чарівне зіллячко• 27 августа в 08:12
Ответ дляЧорнобаївка
Да, к сожалению у мамы подруги с вышками и хорошими скилами работают посудомойками в будочных-кофейнях. Ранее держали точки на базарах. Гребаный Синсей и секонд.
Хорошо торговали турецкими вещами, теперь тарелки драют
А поговорить?• 27 августа в 08:13
В Вашем списке профессий есть парикмахер, почему не пойти хотя бы в экспресс стрижки, это работа явно не хуже чем в кафе или на рынке. У меня тоже есть диплом и опыт парикмахера,всегда думала, что в крайнем случае пойду работать в простенькую экспресс стрижку, объявления везде встречаются.
Скромняшка• 27 августа в 08:13
Ответ дляЧорнобаївка
Мій вік також близько 50. Роботу ніколи знайти не було проблеми. Але у мене освіта і навички здобуті протягом тривалого робочого стажу.
Я дійсно хочу вам хоч якоюсь порадою допомогти. Але мабуть ваша тема сьогодні лише про випустити негативні емоціі …
Душа компанії• 27 августа в 08:15
опять шоколадомертветчуковская ботня петросянские методички вытянула о нищите украинского народа
Омлетик• 27 августа в 08:15
Ответ дляАноним ФЕЯ
Не звільняють спеціалістів
Да вы шутите, ещё как увольняют
Чарівне зіллячко• 27 августа в 08:15
Ответ дляА поговорить?
В небольших городах НЕТ стрлько клиентов....просто НЕТ.
Они открывают месяц два пострят и закрывают. Вероятно работают на дому но это ж не стабильный постояееый доход
За ким я буду?• 27 августа в 08:15
Ответ дляЧорнобаївка
В місті в якому я живу ж маркетом,ви мабуть чули,то я дивлюся дівчатка га касі нові сидять років по 60 ,55 , беруть їх працювати