Бабуся Бетман• 27 августа в 22:03

Дівчатка, чи є у вас хоббі?

Я заповнювала анкету про себе, але крім сім´ї та роботи більше нічого і написати..сама винна, знаю.
Авто, спортзал то не хобі, а повсякденна необхідність, а от так щоб для душі.
Мені 47 років, займаюся бізнесом , вільний час є, а ідей чи натхнення якось ні
автор Бабуся Бетман • 27 августа в 22:04
Може хобі пишеться з однією б?
Посудомойка• 27 августа в 22:05
Да, читаю на ин.языках. А почему спортзал не хобби? Очень даже хобби
nutty• 27 августа в 22:05
Раньше шила, теперь на скрипку хожу
Помидорина• 27 августа в 22:05
Ответ дляБабуся Бетман
Може хобі пишеться з однією б?
На мові с одной б, на русском с двумя
Помидорина• 27 августа в 22:06
Я вяжу.
Помидорина• 27 августа в 22:07
Ответ дляПосудомойка
Это кому как для меня спортзал это хуже работы - испытание на прочность.
Кокосиха• 27 августа в 22:07
У меня хобби- это секс
Українська Мрія• 27 августа в 22:08
Есть, наверное, но временами, когда есть вдохновение. А в последнее время оно редко..
автор Бабуся Бетман • 27 августа в 22:08
Ответ дляПосудомойка
Та не, то таке, через ’немогу’ з тренером
Сколько_мне_лет?• 27 августа в 22:08
А у меня коты и собака, типа внуки.. времени забирают как хобби, сейчас кот заболел...10000 грн на лечение отдала, ещё только начало лечения, сейчас пойду с собакой гулять,
Ответ дляnutty
Раньше шила, теперь на скрипку хожу
Ого!! Я в шоці
Госпожа_тамагочи• 27 августа в 22:09
Ответ дляПомидорина
На мові с одной б, на русском с двумя
Не не мові, а мовою 🌸
nutty• 27 августа в 22:09
Ответ дляБабуся Бетман
Ого!! Я в шоці
Вибачте, а чого?
автор Бабуся Бетман • 27 августа в 22:10
Ответ дляПомидорина
Я вяжу.
Я теж колись в´язала дуууже багато, зараз не знаходжу сенс, бо можу купити все´ нема мотивації
Ответ дляКокосиха
У меня хобби- это секс
Супер, конечно
автор Бабуся Бетман • 27 августа в 22:11
Ответ дляnutty
Вибачте, а чого?
Скрипка, ви що, це супер
nutty• 27 августа в 22:12
Ответ дляБабуся Бетман
Скрипка, ви що, це супер
Мені до супер ще дуже далеко ))
ПампушОК• 27 августа в 22:13
Ответ дляБабуся Бетман
Може хобі пишеться з однією б?
Пишіть Захоплення - тоді точно не прогадаєте
Дюйм оф о4ка• 27 августа в 22:14
В мене хоббі - рослини
Вирощую дома гарні сортові квіти
І вписую їх в загальний дизайн квартири
Пампушечка• 27 августа в 22:14
Ответ дляПомидорина
Я вяжу.
и я.
Семенівни сусідка• 27 августа в 22:15
А в чому ви винні?) хобі це ж не обов´язок і його не мати це норма
Замулена ріка• 27 августа в 22:15
В´яжу. Останнім часом ´підсіла´ на рельєфне гачкування і одяг для песиків
Зяблик протестант• 27 августа в 22:16
Бухаю
Пампушечка• 27 августа в 22:17
Ответ дляЗамулена ріка
одежду продаете или для своих ?
Пампушечка• 27 августа в 22:17
Ответ дляЗяблик протестант
Бухаю
найкраще хобби
Зяблик протестант• 27 августа в 22:18
Ответ дляПампушечка
найкраще хобби
Дороговато, но я на него зарабатываю.
Идууу--уууу блин• 27 августа в 22:18
Було фото. Навіть заробляла цим певний час. Також люблю векторну графіку. Зараз почала грузити на стоки у вільний час)
На пів ставки• 27 августа в 22:19
У меня много, но сейчас нет времени на это. Учу английский целыми днями, это основное хобби.
Дадосвидания• 27 августа в 22:19
В мене вони змінюються постійно, був квілінг, дизайн інтер´єру, вишивання бісером, кремоваріння, багато чого, зараз вже не пригадаю все) Зараз тільки книги і серіали, нема натхнення на творчість, хоча хотіла б займатися чимось цікавим. Послухаю, може знайду щось для себе)
Пампушечка• 27 августа в 22:19
Ответ дляЗяблик протестант
Дороговато, но я на него зарабатываю.
главное, чтобы приносило удовольствие. вязать тоже дорого. 100 гр кашемира уже давно за 500 грн перевалило.