Поддакиваю иногДА• 28 августа 2025
Как поверить что после тяжёлого периода настанет что-то хорошее? Расскажите
Расскажите примеры
Нет сил, в жизни все ухудшается, какая-то чёрная полоса
Может у вас были моменты в жизни когда все шло ужасно, а потом случилось что-то хорошее?
Мой_ужин• 28 августа 2025
Всі п´ять років, моє життя, автор як у пеклі. Але я розумію що може бути гірше. Живу виключно днем сьогоднішнім. Роблю те що можу і навіть іноді сміюсь. Невиліковний діагноз мого сина мене вбивав але віра виявилась сильніша. Ще живу і вам раджу, не опускати рук
Мой_ужин• 28 августа 2025
Ответ дляБува і таке
Если коньки не отбросите, уже хорошо)
Згодна, коньки важливі...
Поросенка• 28 августа 2025
Так просто не було.Пахала важко,заробляла і налагодилося за багато років.
Комиссия50%• 28 августа 2025
Подумайте добре, подивіться на свою чорну полосу під іншим кутом, уявіть, що ви не учасник в ній, а очевидець, і задайте питання, які плюси можна витягнути?
Так я роблю, якщо що))
САМ_ТАКОЙ• 28 августа 2025
Никак, лучше не будет. Дальше только хуже и тяжелее. Так всегда было и будет.
Балаболка• 28 августа 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Перечитайте Золушку
І що Попелюшка?
Саме цікаве починається після слів ´жили вони довго і щасливо ´
Бо точно не щасливо, і навряд чи довго
Балаболка• 28 августа 2025
Ответ дляКомиссия50%
Так я роблю, якщо що))
В мене от чоловік зник безвісти.
Побратими сказали, що бачили тіло.
Територія втрачена. Я навіть поховати його не зможу
І які є плюси я можу звідси витягнути...
Може допоможете щось придумати 🤔
Побратими сказали, що бачили тіло.
Може допоможете щось придумати 🤔
Комиссия50%• 28 августа 2025
Ответ дляБалаболка
В мене от чоловік зник безвісти.
Побратими сказали, що бачили тіло.
Може допоможете щось придумати 🤔
Побратими сказали, що бачили тіло.
Може допоможете щось придумати 🤔
Співчуваю( ну плюсів дійсно мало … але й повернути їм життя ви теж не можете, на жаль…
Балаболка• 28 августа 2025
Ответ дляКомиссия50%
Тут справа навіть в тому... Що мені багато років жити в особистому пеклі. А якщо я щось зробила не так тоді....
А він точно мертвий?
А може таки в полоні...
Моє життя лишилося з ним, в тій посадці.
А він точно мертвий?
А може таки в полоні...
Божа кульбабка• 28 августа 2025
Ответ дляБалаболка
І що Попелюшка?
Бо точно не щасливо, і навряд чи довго
Откуда вы знаете, что точно?
Балаболка• 28 августа 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Откуда вы знаете, что точно?
Ну звісно, люди які до того не знали один одного, будуть жити довго і щасливо .
Саме так і буде, ага...
Божа кульбабка• 28 августа 2025
Ответ дляБалаболка
Саме так і буде, ага...
У них могут біть разніе крілья дворца, они не будут топтаться на одной кухне.
Цікавий писочок• 28 августа 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
У меня наоборот после 35 лет жизнь стала намного лучше и в плане заработка и здоровье улучшилось.
Балаболка• 28 августа 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Вважаєте, що це прямо щастя жити в другому крилі палацу, і думати... А чим там Принц займається? На полювання поїхав, чи може фрейліну яку вполював🤔?)
Спільних знайомих у них -нуль
Спільних інтересів -нуль
Спільних тем для розмов -нуль.
Ну трохи сексу на початку... Але ж це абсолютно не про щастя в сімейному житті, чи не так?)
Спільних знайомих у них -нуль
Спільних інтересів -нуль
Спільних тем для розмов -нуль.
Удальонка• 28 августа 2025
Ответ дляБалаболка
Спільних знайомих у них -нуль
Спільних інтересів -нуль
Спільних тем для розмов -нуль.
Спільних знайомих у них -нуль
Спільних інтересів -нуль
Спільних тем для розмов -нуль.
народжувати і виховувати дітей
проводити бали
керувати королівством
от вам спільні інтереси і причини щастя
проводити бали
керувати королівством
от вам спільні інтереси і причини щастя
Удальонка• 28 августа 2025
’ничто не вечно под луной’
все міняється рано чи пізно. головне - не втрачайте свою властивість бачити щось хороше
Балаболка• 28 августа 2025
Ответ дляУдальонка
народжувати і виховувати дітей
проводити бали
керувати королівством
от вам спільні інтереси і причини щастя
проводити бали
керувати королівством
от вам спільні інтереси і причини щастя
Керувати королівством?😆
Та хто ж їй дасть то))
Думаю в принца достатньо фавориток, освічених і уміючих плести інтриги
Діти? Оооо, тааак!
Тут головне не померти при народженні першого, другого чи десятого.
Ну як там вже швидко принц втратить до неї інтерес.
Та хто ж їй дасть то))
Діти? Оооо, тааак!
Удальонка• 28 августа 2025
Ответ дляБалаболка
Керувати королівством?😆
Та хто ж їй дасть то))
Діти? Оооо, тааак!
Та хто ж їй дасть то))
Діти? Оооо, тааак!
ой, ну це ж все фантазії на тему. що ви притягуєте
Балаболка• 28 августа 2025
Ответ дляУдальонка
Що саме фантазії?
Що в часи Шарля Петро (чи братів Грімм, неважливо) померти під час пологів було нормальним явищем?))) та дітей до року не рахував ніхто, бо хтозна чи виживуть
А управління державою. Ну це їй треба було мати якісь особливі таланти, щоб не набриднути принцу через місяць.
Удальонка• 28 августа 2025
Ответ дляБалаболка
Що саме фантазії?
почніть з того, що ніякий принц не буде одружуватись зі служницею
Балаболка• 28 августа 2025
Ответ дляУдальонка
А чого це вона служниця?
В неї просто батько йолоп. Привів додому хватку жіночку, яка все собі забрала
Але до певного віку Попелюшка явно вела життя в геть іншому статусі.
САМ_ТАКОЙ• 28 августа 2025
Ответ дляБалаболка
Спільних знайомих у них -нуль
Спільних інтересів -нуль
Спільних тем для розмов -нуль.
Спільних знайомих у них -нуль
Спільних інтересів -нуль
Спільних тем для розмов -нуль.
Так життям то ніякого ’щастя’ і не передбачено. Того ’щастя’ не буде і бути не може.
САМ_ТАКОЙ• 28 августа 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Ага, ага , особливо після 24.02.2022 стало ’краще’, так ’краще’ що ліпше б не я вижила.
Мало того що війна все забирає по троху, так ціни в скільки разів на все зросли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
так ще й роботу втратила
Ага, ’краще’ стало.