Угги в горошек• 28 августа 2025

Тема не нова, але...заздрість подруг

Питання до тих, хто відчував заздрість від подружок - чим все закінчилось? Від перших "дзвіночків", коли ви це відчули до ЧОГО це призвело?
Заздрість в плані рівня життя та фінансів, коли одна почала жити краще. Як проявляється - вʼїдливі фрази стосовно витрат, відпочинку, докори, що ти маєш почувати провину за щось, постійне "прибідняння", що вона живе гірше й тд.
Це ВСЕ? Початок кінця дружби чи це взагалі нормально при різному фін становищі?
автор Угги в горошек • 28 августа 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Может я такая подруга, у меня была когда то подруга которая ездит на машине имеет квартиру не одну, под сдачу, свой бизнес, и постоянно ноет что она бедно живёт, да квартиры и бизнес достались от родителей, машину тоже купила продав машину родителей. Но меня ее нытье о том как она бедося живёт бедно и в кредитах, аж выворачивает, имеет то что большинство в глаза не видели. Я перестала с ней общаться просто.
Я дійшла до того рівня, щоб жити не бідно, але я про свій фін стан чи проблеми ніколи й нікому крім чоловіка не розказую. Не хвастаюсь і не починаю діалог з ’Ой, я прилетіла вчора з Франції...’
Идеальная оптимистка• 28 августа 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
такие всех бесят ( я так думаю)
ой, какие продукты дорогие, как жить, уяк - новая бмв с салона
Там не новая, но у нее недавно появилась квартира в новострое, меня это просто выбило. Но нытье просто что она в кредитах не прекращается, то она в отпуске в Испании то ещё где-то отдыхает за границей
Душка-свекрушка)))• 28 августа 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
такие всех бесят ( я так думаю)
и такие за каждую копейку удавятся и дотошные до покупок даже мелочных
Душка-свекрушка)))• 28 августа 2025
Ответ дляУгги в горошек
ну опишіть нам ваш фінансовий стан, щоб ми могли оцінити чи вам дійсно заздрять чи ви надумали собі
Гарачий Чокалад• 28 августа 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
чому нічого не отримала?
тим більше бабок було двоє, хоча б одну мала б отримати
Ви щось не розумієте))

Ті дві бабки жили разом.
За те, що подруга їх утримувала і прибирала раз на тиждень обіцяли їй квартиру 3х кімнатну.
Бабки були дуже хворі.
У однієї цироз, бо алкоголічка.
Але нормально бабкам жилося і помирати вони не планували.
7 років вона вже до них їздила і не померла жодна з них.
Хоча подруга сподівалася на інше.
Якби відкладала ті гроші, то вона б теж за 7 років уже щось купила.
А так взагалі нічого.
Грошей витрачено купу.
Бабки обидві живі
автор Угги в горошек • 28 августа 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
такие всех бесят ( я так думаю)
Це захисна реакція, в тих, хто має кошти, але не має внутрішнього стержня чи хоче бути всім хороший) Постійно прибіднятися, ЩОБ НІЧОГО НЕ ПОПРОСИЛИ і не позаздрили)) Саме ця категорія між ниттям ’нема грошей на хліб’ літає на відпочинок та купує нові будинки
В мене є теж такі знайомі, живуть краще мене, але ниють)))) Їх справа))
Тро Нью-Йорку• 28 августа 2025
Ответ дляУгги в горошек
вот такие бесят
даже меня
автор Угги в горошек • 28 августа 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Мені не треба, щоб мене оцінили
Душка-свекрушка)))• 28 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ви щось не розумієте))

Ті дві бабки жили разом.
Бабки були дуже хворі.
У однієї цироз, бо алкоголічка.
Хоча подруга сподівалася на інше.
А так взагалі нічого.
Грошей витрачено купу.
Бабки обидві живі
тю, так ваша подруга вдвічі лох, як можна підписуватися на 2х бабок одразу?
звичайно не збиралися, живеш собі...бухаєш...і горя не знаєш
Срочнокпсихологу• 28 августа 2025
Ответ дляУгги в горошек
? Я не нию, це до чого ви написали?
Все такие,потому мой самый верный друг это родная сестра,нахиба этот шлак нужен?
Хочешь получить верного друга - воспитай его.Не благодарите
Душка-свекрушка)))• 28 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ви щось не розумієте))

Ті дві бабки жили разом.
Бабки були дуже хворі.
У однієї цироз, бо алкоголічка.
Хоча подруга сподівалася на інше.
А так взагалі нічого.
Грошей витрачено купу.
Бабки обидві живі
так вона кинула бабок чи що?
чи гроші скінчилися?
Ваше Высочество• 28 августа 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Наверное, моя знакомая так думает, что мы ей завидуем, они с мужем из грязи в князи, муж разбогател на войне и она носится со своими деньгами и уже не знает куда приткнуть, что делать, задаёт тупые вопросы и у меня хорошие финансовые возможности, как это делать, как то делать.
Как это разбогател на войне ???
Гарачий Чокалад• 28 августа 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну так і є.
Але образилася вона на мене, бо це я просто відклала на свою і купила.
А її родичі втягнули в ту аферу з бабками і вона лишилася з носом.

Я не знаю, чм кінчилося.
Ми перестали спілкуватися.
Але перед самим розривом вона казала, що бабки боятися переписувати на неї житло ( тобто, це усна домовленність з родичами була), а хочуть подарувати квартиру її сестрі.
А та після їх смерті їй)
Короче, розвели її родичі як останню дурепу.
От і все
Мальовнича даль• 28 августа 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
купили машину а ноете что есть нечего?
Це смішно. Але в мене була така ситуація.
Подруга тоже нила, що так їм стало важко, що вже і їсти нема що. Мол з хати продали від батьків ще стіл мраморний, потом морозильну камеру, фотоапарат. І так тримаються на плаву.
Я блін перейнялася. Їду в село, беру мішок картоплі, рву пакет укропа, відро помідорів, відро груш.
Привожу це все, а вона виходить і каже, ой спасіба, а ми от машину поміняли. Наш мерсік новий. Правда красівий і мені іде....
Занавес.
Стою як дура з торбами
Душка-свекрушка)))• 28 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну так і є.

Я не знаю, чм кінчилося.
Ми перестали спілкуватися.
А та після їх смерті їй)
От і все
вона лишилася з носом...тут саме цікаве, вона кинула тянути бабок? чи кошти скінчилися? чи що?
Белая котичка• 28 августа 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
ви в ролі заздрісника? чи вам заздрять?
Естественно автору! Вы шо такую крамолу пишете! 😀
Тро Нью-Йорку• 28 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну так і є.

Я не знаю, чм кінчилося.
Ми перестали спілкуватися.
А та після їх смерті їй)
От і все
ну так и уровень дохода у вас, с ваших же слов намного выше - чего она обиделась
Срочнокпсихологу• 28 августа 2025
Ответ дляВаше Высочество
Как это разбогател на войне ???
Таких сейчас куева куча - тцкуны и прочая наволочь.Уже детям купили бэхи,а раньше бегали голодранцами до 40 лет.
Тро Нью-Йорку• 28 августа 2025
Ответ дляМальовнича даль
Занавес.
Стою як дура з торбами
это прикол
Ваше Высочество• 28 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Это такое все пустое это бэхи, когда до людей это дойдёт
Гарачий Чокалад• 28 августа 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ті бабки передумали переписувати на неї житло.
Так буває.
7 років в сраку.
Це якщо зовсім коротко)
Вона ще планувала з ними сваритися і вмовляти через родичів передумати
Ванна Тазиковна• 28 августа 2025
Чи була то заздрість, чи можливо ми просто почали дратувати одна одну. Я працюю віддалено, працюю не мало, буває з 9 ранку і до 11 вечора, з перервами. Екс подруга завжди говорила від чого ти втомилась, чим ти там зайнята цілими днями, от ми зранку встаємо на роботу, і цілий день працюємо, то ми втомлюємось, а ти вдома сидиш) Потім моменти стосовно мого гардеробу, що в мене багато одягу, постійно щось нове купую, хоча в неї не менше, але постійно стогнала що нема що вдіти, взути, прям гола боса, хоча я знаю що то не так. Ну ще насмішки що я кожного дня ходжу до магазину, скільки можна їсти, нічого тільки торби ношу з магазину, хоча я до магазину хожу ноги розімняти, прогулятись, і купую по трошки. І короночка це те що мене утримує чоловік, щоб я не купила то вона постійно уточнювала що то чоловік дав мені гроші, і йому навіть зауваження робила навіщо він купив мені десяту куртку) І от такі якісь постійні під..оби, то ніхера не роблю, то з магазину не вилажу, тільки одяг купую, і то не за свої гроші. Ну це останні два роки нашого спілкуванння зіпсувались, раніше цього мабуть не помічала, або дійсно заздрість. Ну якось в один момент я просто не захотіла відповісти на її дзвінок і все, ми більше не спілкуємось, нема в мене бажання щось доказувати людині і виправдовуватись за те що я можу собі дозволити собі так жити.
Душка-свекрушка)))• 28 августа 2025
Ответ дляВаше Высочество
Как это разбогател на войне ???
ви прям як сьогодні народилися)
чи цікавитесь шляхами як розбагатіти на війні? так ця ніша вже давно плотно зайнята іншими
Гарачий Чокалад• 28 августа 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ні, вона дуже класно заробляла.
Просто у неї був чоловік альфонс, який бабло витягав на свої потреби.
Вона і заробляла круто, і за бабками доглядала за квартиру.
Він просто красивий))
І такий токс, що п#здець повний.
Але то їх справа.
Хай живе, якщо подобається
Ваше Высочество• 28 августа 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
ви прям як сьогодні народилися)
Нет не интересуюсь . Для меня это отвратительно
Не будь КакСвета• 28 августа 2025
Була одна приятелька. Я на нормальну роботу влаштувалася, потім ремонт зробила - вона прийшла, побачила і аж перекосило її, хоча перед цим вони теж ремонт зробили. Після цього спілкування звернулося, потім я її привітала з днем народження дитини і з НР. Вона не відповіла ніяк. На цьому спілкування припинилося
автор Угги в горошек • 28 августа 2025
Ответ дляВаше Высочество
Как это разбогател на войне ???
Мабуть генератори продавав
Душка-свекрушка)))• 28 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ні, вона дуже класно заробляла.
Він просто красивий))
І такий токс, що п#здець повний.
Але то їх справа.
Хай живе, якщо подобається
в даному випадку мені навіть шкода її
західний_діалект• 28 августа 2025
У меня были друзья бывшие одногруппники. Они снимали жилье. Жили скромно. Я в то время уже вышла замуж за киевлянина, у того была своя большая квартира. Они молчали, что купили квартиру. Хотя что здесь такого? Но вот скрывали. Им родители дали значительную сумму на покупку. Часть сами собрали. Я сделала вид, что мне все равно. Общаемся. Еще были подруги, что не могли спокойно пережить мои успехи. Расстались.
автор Угги в горошек • 28 августа 2025
Ответ дляМальовнича даль
Занавес.
Стою як дура з торбами
Жах, які люди бувають