ЭтаваНиМожетБыть• 28 августа 2025
Висип від ніфуроксазиду у дитини
Чи був у кого? Дитині через місяць буде 2 роки. Дали 3 рази ніфуроксазид, з,явилася виставка на тілі. Не знаю чи далі можна давати йогочи краще припинити? Раніше його давали в лікарні, коли дитині було 6 місяців, то були пятна на тілі від нього, але швидко пройшли.
НеГолосую• 28 августа 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Температура 38,4 дальше давали сироп, не ждали когда будет больше. Ацетон не часто. Вроде только на фоне високой температури.
’Вроде только’ - не очень хороший ответ, стоит провести замеры после повышенной активности и при задержке в приеме пищи.
Температура не враг организму. Как минимум до 39,5 можно держать без жаропонижающих, так будет намного меньше осложнений.
НеГолосую• 28 августа 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А що можна давати їсти дитині? Відварену рибу хек можна, курку варену, йогурт, молоко?
Конечно можно если есть аппетит.
ЭтаваНиМожетБыть
• 28 августа 2025
Ответ дляНеГолосую
Конечно можно если есть аппетит.
Дякую Вам,що все роз,яснили!