Прокачую сідниці• 28 августа 2025
Про школу і вчителів .
Я віддала дитину в приватну школу .
Але чому мої податки далі йдуть в державні заклади ? Чому не зробити як в медицині (що можна підписати декларацію в приватній клініці і безкоштовно обслуговуватись у терапевта ) .
У мене подруга відкрила приватну школу в іншому місті , і все на її плечі .. ніякої підтримки від держави , тому й такі ціни на навчання , тому важко відкрити приватну без колосального капіталовкладення .
Сподіваюсь що буде якась реформа , як в медицині і це дасть реальний конкурентний поштовх для розвитку освіти . І відповідно заробітня палата вчителів зросте . А не як зараз - монополія на освіту від держави .
Результат:
вже голосів:
25 (58.14%)
Треба щось змінювати
11 (25.58%)
Залишити як є
7 (16.28%)
Свій варіант
ПампушОК• 28 августа 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Безкоштовна школа - це право, але не завжди якість. У медицині держава теж має безкоштовних терапевтів, і водночас компенсує послуги в приватних клініках. Чому ж в освіті не може бути так само - щоб гроші йшли за дитиною, а не тільки за держзакладом ?
В приватних компенсує не зп лікаря, а певний перелік послуг
Прокачую сідниці
• 28 августа 2025
Ответ дляSo_so
Просто люди, которые не рассматривают частные школы (а я рассматриваю) без понятия о чем Вы говорите.
Я вже зрозуміла це )
Тут дуже різний контингент , в крайності
сладкий_ноябрь• 28 августа 2025
Це не правда.
Можна отримати дофінансування від держави. Звісно, якщо школа має ліцензію.
Мама Никитки-2• 28 августа 2025
Ті, хто тулить пьорплтіток ви ще щось крім порадниці спробуйте почитати. Як думаєте, чому закриваються малокомплектні школи?
Ответ дляПрокачую сідниці
Я вже зрозуміла це )
Когда-то это будет работать как НСЗУ, можно будет взять деньги на обучение и отнести их в желаемое учреждение, школы, которые будут привлекать больше детей, смогут улучшать оплату педагогам, развивать свою мат тех базу итд.
Нетутешня• 28 августа 2025
Ответ дляПампушОК
А у приватної школи має бути підтримка держави?
Тоже интересно.Почему тогда остальным не помогают?
сладкий_ноябрь• 28 августа 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Чому не може, якщо може.
Ви не в темі.
Будь-яка приватна школа, яка має ліцензію, має право на державне дофінансування, оплата буде йти наприклад на зп вчителям, ремонти, меблі і тд
Ви не в темі.
сладкий_ноябрь• 28 августа 2025
Ответ дляПампушОК
Якщо туди ходять українські діти, то так.
Нетутешня• 28 августа 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Причем тут самолёт ?
Государство могло оплачивать учителям ставку . И не важко в гос школе или в частной . Просто если это в частной , то учитель получал бы от государства + оплата от родителей . Итого нормальная зарплата получалась бы .
А почему нет , учитель ведь учит украинских детей .
В бизнесе все сами,тут государство ничего не должно.
Прокачую сідниці
• 28 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому не може, якщо може.
Ви не в темі.
Закон дозволяє таку можливість, але гроші виділяються лише за окремим рішенням.
У більшості міст цього фінансування немає взагалі, тому школи існують тільки на оплату батьків. 99% приватних шкіл в Україні утримуються виключно батьками .
Гжегож Бженчишчикевич• 28 августа 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тільки цей бізнес платить податки? Тільки цей бізнес створює робочі місця?
Нет, не только этот. Но этот создает будущее, обучает будущее поколение
сладкий_ноябрь• 28 августа 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Купа приватних шкіл без ліцензії. Навіть в Києві. Таке держава не фінансує.
Школи з ліцензією фінансує. Кажу це з власного досвіду.
Божа кульбабка• 28 августа 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
я не понимаю - муж арендует склад за свои деньги, платит дурную комуналку, сегодня за загрузку одной только машины дал 18 тыс
почему это все не компенисруется государством
почему он бедный обязан всем рабочим платить зп, а сам ночами не спать
пусть бы выделяли на это все деньги с бюджета, а он на чай накидывал и все, ну так же больше денег у людей бьло, все есть хотят и нормально жить
Прокачую сідниці
• 28 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Напишіть назву закладу і яку компенсацію він отримав і за який період .
В нашому місті немає жодної приватної школи без ліцензії (тому що документально можна перевти дитину тільки з одного закладу з ліцензією в інший заклад з ліцензією )
сладкий_ноябрь• 28 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Хай ваша подруга вам правду розкаже і менше бреше. В Україні гроші ходять за дитиною. Приватні школи отримують від держави кошти на кожну дитину.
І садочки теж!!
Не лише школи.
Прокачую сідниці
• 28 августа 2025
У багатьох європейських країнах діє система освітніх ваучерів. Це означає, що держава виділяє певну суму грошей на дитину, а не на конкретну школу. Батьки отримують цей ваучер і самі вирішують, куди його “понести” — у державну чи приватну школу.
Таким чином гроші “йдуть за дитиною”, а не за стінами. Це створює конкуренцію між школами, підвищує якість освіти і гарантує, що батьки не платять “двічі”: податками у бюджет і окремо за приватне навчання.
Наприклад:
• У Швеції та Нідерландах приватні школи, які відповідають державним стандартам, отримують таке ж фінансування, як і державні.
• У Польщі приватні школи отримують частину коштів з бюджету на кожного учня, а батьки доплачують різницю.
• У Естонії діє подібна система підтримки — держава гарантує базове фінансування кожній дитині, незалежно від форми власності школи.
Наприклад:
Мама Никитки-2• 28 августа 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Держава закладає кошти в бюджет відповідно кількості дітей,що навчаються в школах. До чого тут ваш чоловік зі складом?
сладкий_ноябрь• 28 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Есть частные садики, куда можно ходить бесплатно?
Безкоштовно ні
Але могла отримати дофінансування
Я здивована, що про це ніхто не знає.
Але могла отримати дофінансування
Я здивована, що про це ніхто не знає.
Божа кульбабка• 28 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
почему государство не может купить ему склад, фуры и дать рабочих - налоги платит, рабочие места есть
Мама Никитки-2• 28 августа 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Хммм. Яким законом передбачено фінансування бізнесу вашого чоловіка?
Відчуття, що ви навіть школу не закінчили. Держава гарантує отримання середньої освіти дітьми і виділяє на це державні кошти. Де буде вчитись дитина, туди і будуть спрямовані кошти при виконання певних умов учбовим закладом
Божа кульбабка• 28 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
так ребенка автора со школы никто не выгнал - пусть ходит
и даже атестат в 12 дадут
сладкий_ноябрь• 28 августа 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Рейтинг приватных на рівень вищий . Це можна помітити по олімпіадах і по ЗНО .
Перші місця олімпіад зазвичай займають приватні школи , хоча дітей там навчається менше 1% від загальної кількості .
На яких саме олімпіадах?
:)
Подивіться рейтинги і кількість учнів яких випустили і які здавали НМТ
А то оптима в 5 ввійшла, там всі діти на репетиторах.
:)
Мама Никитки-2• 28 августа 2025
Ответ дляБожа кульбабка
и даже атестат в 12 дадут
Забули батьки у вас запитати в який учбовий заклад їм дитину віддати.
Божа кульбабка• 28 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
бесплатную учебу предоставили
кружить не обещали
Мама Никитки-2• 28 августа 2025
Ответ дляБожа кульбабка
бесплатную учебу предоставили
кружить не обещали
Обіцяли. А недобізнесменів зі складами ні.
Божа кульбабка• 28 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Держава гарантує безоплатну середню освіту кожній дитині в Україні!
где тут частные платные школы и водитель с авто в придачу
если найдете - киньте ссылку
вот как вам абсурдно слышать про склады, так же мне про частные школы всем
если найдете - киньте ссылку
сладкий_ноябрь• 28 августа 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Я мене була приватна школа, я отримувала дофінансування на кожну дитину. Школа була не в Києві. Школу закрила в 2020, завдяки владі Зе, які вимагали просто величезні гроші за те, щоб ця школа існувала. Купу шкіл просто віджали або підмяли під себе. Після того, як мою знайому, яка тримала школу в Одесі знайшли повішеною(а їй вже почали погрожувати, бо не хотіла ділитися) я вирішила, що ні ділитися не буду, ні платити.
Ви ліцензії бачили? Бо купа шкіл яка ліцензій не має, в підписує контракти з такими школами як Афіни і раз на рік вони тестують дітей і видають їм атестати.