Ну шо не так?• 28 августа в 23:17

Щоб Ви сказали мамі на це...

Мама моєї подруги 65 років ходить з палочками (перелом шийки бедра був) зпраз живе з подругою під одним дахом! Мама подруги знайшла свого колишнього знайомого і він пропонує їй жити разом...а їй треба буде понятно що готовити стірати...мотилятись по хозяйству! А шоб ви сказали своїй мамі? Подруга в шоці!
Результат:
вже голосів: 62
28 (45.16%) Нахрен воно надо в 65!
19 (30.65%) Нічого погоного вицьому немає
10 (16.13%) Та пусть мотиляється мама)))
5 (8.06%) Мама ти молодець
Намазюкана нішою• 28 августа в 23:18
Почему вы считаете, что она будет все делать по хозяйству?
Бывает и по-другому
Дівчина Гілмор• 28 августа в 23:18
Мамі з паличками ’щастя привалило’ стірати чужу матню. А вона що каже з цього приводу?
БЦАшка• 28 августа в 23:19
А знайома має свою сім´ю?
автор Ну шо не так? • 28 августа в 23:20
Ответ дляДівчина Гілмор
Незнаю, але так зрозуміла, шо гадає на ромашці! Якшо щось сказала, що збере речі і повернеться назад
Ответ дляБЦАшка
А знайома має свою сім´ю?
Да
Творю чудеса• 28 августа в 23:21
Блин с трудом с 4 раза поняла.
На фиг.
Пусть ходит мама с колишним гуляет, встречается на лавочке -на этом фсе...
Хотя.. может колишний готов за мамой ухаживать. Только вот с квартирой потом чтоб сюрпризов не было..
БЦАшка• 28 августа в 23:21
Ответ дляНу шо не так?
Да
Ну то нехай мама погоджується на пропозицію знайомого жити разом.... у нього, якщо дуже хочеться
Счастье_же_вот_оно• 28 августа в 23:25
С какой стати мама должна делать что-то по хозяйству? Пусть живёт в своё удовольствие. С ним или без него.
Nathalie27• 28 августа в 23:26
Мама доросла людина і має право переїхати до бойфренда, щоб жити з ним разом. Головне, щоб не одружувались
Экспертиза• 28 августа в 23:26
Ответ дляНу шо не так?
Зачем ей это в 65? Ну не могу понять
Ananasprotivogaz• 28 августа в 23:27
Или он все будет делать. И помогать. А подружка идёт нафиг
Пожарник• 28 августа в 23:27
Ответ дляДівчина Гілмор
Матню стірає пралка. Питання лиш в кого жити. Якщо в нього - то норм.
Пупуговка• 28 августа в 23:27
Хто кому знайшов бойфренда?
З ким він житиме?
Экспертиза• 28 августа в 23:29
Если распишется, то насчёт наследства могут быть сюрпризы.
Если она в 65 голову потеряла, то кто знает
Ромашкинная• 28 августа в 23:30
Пусть мама переезжает к жениху
Миловидна леді• 28 августа в 23:31
Сказала б - дивись сама, чи воно тобі треба.
Баррикадница• 28 августа в 23:34
Сказала бы - мама, тебе уже 65, ты можешь делать всё,что хочешь. В любом случае, я тебя люблю, хочешь попробовать пожить с этим мужчиной иди и живи, если не понравится вернёшься назад, двери моего дома всегда будут открыты для тебя.
Паспортний стіл• 28 августа в 23:42
А если повторный перелом шейки бедра ?
То кто будет кому готовить ?
PORKA• 28 августа в 23:43
Ответ дляЭкспертиза
Зачем ей это в 65? Ну не могу понять
У знайомої мама в 70 хотіла привести собі діда. Правда і жила вона з дочкою, зятем і внучками.
То дочка сказала, що спустить діда по сходам з 5 поверху. Не висиачало їй, щоб ще воняв в квартирі чужий дід.
Ну, дочка тоже ще та любляча
Ромашкинная• 28 августа в 23:47
Я ещё понимаю как у моего знакомого мама с французом познакомилась и уехала во Францию.
А тут какой то дед украинский.
ПриснитсяЖЕ• 29 августа в 00:23
Я би запитала маму, де вона збирається з ним жити. Якщо у нього - чудово. Якщо ні - чи зручно мені, чи достатньо там житлової площі, щоб комфортно жити і не перетинатися з чужою мені людиною. Якщо це приватний будинок і два поверхи і дві кухні, то це ок. Якщо двушка - звісно, ні.
Щодо господарства, подруга зараз робить всі хатні справи? Звісно, я би нічого не робила для чужого для мене чоловіка.
І взагалі вважаю - нафіга їй чоловік в 65 років? Щоб він їй допомагав? Якщо так, то ок. Якщо це зайвий тягар на плечі подруги - нафіг.
ПриснитсяЖЕ• 29 августа в 00:25
Ответ дляЭкспертиза
Сюрпризов там не будет. Там все будет предельно ясно.
Экспертиза• 29 августа в 00:28
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Может, у мамы снесёт крышу окончательно и перепишет всё на кавалера. А расписаться они могут вдвоем тихонько, а дочь узнает уже после
Щастя-здоровля• 29 августа в 07:24
65 лет это еще не умерла. Может хочется человеку снова быть женщиной, жить с мужчиной и даже заботиться о нем. Оговорите вопросы недвижимости и все, пусть кайфует.
Бабо-лебідка• 29 августа в 07:30
Ответ дляПриснитсяЖЕ
У жениха наверное. Автор написала, что подруге придётся мотыляться.
Говорю-балакаю• 29 сентября в 07:18
Хай мама пробує, А чому мамі не зробили операцію по заміні сустава, ще досить молода жінка, щоб бути з палицями постійно. Так би людина була мобільна і робила що хоче
автор Ну шо не так? • 29 сентября в 09:44
Ответ дляГоворю-балакаю
Операція зроблена! Але у мамм дуже характер склочний...контролбє всі питання рсобистого життя! А я йї цього робити щараз не лозвоояю, пояснюю що є моє особисте і тобі нетреба всього знати! Так вона починає манюпулювати