Дівчата, привіт, на 10 тижні завмерла вагітність (по УЗД ембріон на 9 тижнів був), зробили вакуум. Це друга вагітність, перша була 2 роки тому, без ускладнень. Підскажіть, будь ласка, чи проходили обстеження після першої втрати? Що вдалось виявити? І коли наступного разу завагітніли?
Кажуть, що після першої втрати нічого не треба проходити і можна вагітніти вже в наступному циклі, але хвилююсь, що повториться☹️