Сундучок с каникулами• Изменено 29 августа 2025
Аренда для студентки
Привет всем, опытные мамы студенток на сьеме - нужен Ваш совет.
Ищем комнату для студентки в Киеве. Есть вариант с депозитом (задатком) в 4 тыс грн.... уже живут две соседки.
Какие подводеые камни,? Как оформить это адекватно. С распиской или как то еще...
Боюсь, что у ребенка деньги возмут и обманут или что то еще.
Мы обе неопытные в вопросах сьема и время поджимает - скоро учеба начинаеться.
С какими формами развода еще можно сталкнуться при сьем еомнаты для студентки...
Леопардові панчохи• 29 августа 2025
Я б краще шукала якусь студію. Не люблю чужих людей і жити гуртом, вилазить потім боком, особливо якщо людина мʼяка і «беззуба».
Наскільки у вас обмежений бюджет?
Ліплю вареники• 29 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Наскільки у вас обмежений бюджет?
Студия раза в 4 дороже.
Леопардові панчохи• 29 августа 2025
Доречі, гуртожиток теж варіант, якщо норм умови (у мене одногрупниця домовилась за кімнату у гуртожитку викладачів, вона вже більше десяти років як закінчила той коледж, але вони з подружкою і досі живуть там, зробили собі гарну косметику, меблі у них свої, приходять додому тільки спати)
Леопардові панчохи• 29 августа 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Студия раза в 4 дороже.
Та хіба?
Знайомий на Чернігівській 18м орендує з гарною косметикою за 7тисяч, комунальні зовсім копійчані
Сундучок с каникулами
• 29 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Наскільки у вас обмежений бюджет?
Студія дорого, гуртожито під питанням бо дитина працює репетитором на фірмі. Онлайн
Треба хочь трохи но тиша
Леопардові панчохи• 29 августа 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Треба хочь трохи но тиша
Шукайте, є варіанти 5-6тисяч і без дівчат у кімнаті
Сундучок с каникулами
• 29 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Так ми шукаемо щоб кожному по кімнаті
Ліплю вареники• 29 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Та хіба?
А как добираться в центр на учёбу? Хорошо снимает, в Коцюбинском по 10-12, а это даже не Киев.
Леопардові панчохи• 29 августа 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Ну то може треба брати в місті, а не кататися електричкою з Коцюбинського?
Ліплю вареники• 29 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Чем вы читаете?
Ліплю вареники• 29 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
А ви?
Что непонятного написано? Даже в пригороде студии стоят дороже, чем снимает ваш знакомый. Автору, полагаю, нужно ещё и возле университета, которые на правом.
Леопардові панчохи• 29 августа 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Навіть в Києві є варіанти дешевше ніж знімає мій знайомий (і метро ніхто не відміняв).
Якщо захотіти, можна знайти.
Ліплю вареники• 29 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Якщо захотіти, можна знайти.
Открыла я сейчас тоже олх. И это либо подселение в квартиру, либо оплата по неделям, а не отдельный съём.
Леопардові панчохи• 29 августа 2025
Ответ дляЛіплю вареники
То мені автору знайти квартиру чи які у вас пропозиції?
Ліплю вареники• 29 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Предлагаю не заявлять, что снять смарт по цене = съему комнаты.
Леопардові панчохи• 29 августа 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Ок, як скажете
Все буде Україна• 29 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Интересно, это где ?
Я сдаю моюстудию возле метро за 15 и была очередь желающих
Не служанка• 29 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Наскільки у вас обмежений бюджет?
Якби автор могла винайняти 1кімнатну квартиру, вона б так і шукала