Забагаловка• 30 августа в 12:48
Парубий убит во Львове. Это спецслужбы рф? Что известно?
МастерЮля• 30 августа в 13:51
Ответ дляВаше Высочество
Чем гнилой ? Факты давайте . Я раньше думала что вы за Украину без Рахи . Но маска то сползает
Удалено администрацией...
Наполеон Бонапарт• 30 августа в 13:51
Ответ дляГерцогиня
а що ,він у нас тут командував чимось??
Майданом
Ваше Высочество• 30 августа в 13:51
Ответ дляПоследний вагон
Пишіть державною, будь ласка
Хитра он яка))
Удалено администрацией...
Щебетуха• 30 августа в 13:51
Не вірю в хороших депутатів. Зато пишуть «наша правоохоронна система має показати свою ефективність», ага, а коли простого ТЦК забивають, то нічого робити не треба
Наполеон Бонапарт• 30 августа в 13:52
Ответ дляУкол Разума
Ну а другие в теме считают))проукраинский политик))за шо))
Кацапні не зрозуміти
Пустощі-веселощі• 30 августа в 13:52
Ответ дляВаше Высочество
Удалено администрацией...
Думаю счет перевалил уже за миллион убитых, если не больше. Не хотелось бы проверить возможность ’убить всех’ в реальности. Не все в Польшах/Германиях сидят
МастерЮля• 30 августа в 13:53
Ответ дляВаше Высочество
Удалено администрацией...
Valentina shop2020• 30 августа в 13:53
Ответ дляВаше Высочество
Очень жаль . Я вижу людей . Он был хорошим человеком
И жил он на чердаке ,жилья не было,это сам он сказал ,смотрела передачу в 14 году ,бедняжка он
Трільчиха• 30 августа в 13:54
Ответ дляПустощі-веселощі
Звичайно, перевалило
Тільки у Маріуполі 200 тис вбитих цивільних українців. Так це було ще на початку повномасштабного
Радуга-дуга• 30 августа в 13:54
Ответ дляХочу в БАНю
Да, что одного. Если бы в паре с кулей в лоб, было бы приятнее
Куля в Америке
Наполеон Бонапарт• 30 августа в 13:55
Ответ дляХочу в БАНю
Дополнительного устрашения? 😄
Наложила полные шорты
Краще батьки дали розуму.Бо від пустої голови такий дебільний смайл у такій темі.
Последний вагон• 30 августа в 13:55
Ответ дляВаше Высочество
Удалено администрацией...
Ждушечка• 30 августа в 13:56
Ответ дляТрільчиха
Звичайно, перевалило
Маріуполь русня брала два місяця.Це виходить,що кожен день гинули три тисячі цивільних?Та ну
Ждушечка• 30 августа в 13:58
Ответ дляРадуга-дуга
Куля в Америке
Как далеко рванул от результатов майдана.Аж на другой континент
Наполеон Бонапарт• 30 августа в 13:58
Ответ дляЖдушечка
Вона вже спалила себе на тому майдані.Так что без
Перед тим якще пащекувати,поцікатеся скільком нашим полоненим Руслана врятувала життя.
МастерЮля• 30 августа в 13:59
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ви це пишете людям яким майже не щоночі на голову летять ракети і шахеди? В ті теми ви заходите і кричите про незламність і ’ нас цим не залякати, подумаєш, цілими під´їздами люди гинуть, це ж війна то нормально що люди гинуть’. А вбили якогось депутата, про якого давно всі забули, то всім повинно бути страшно.
МастерЮля• 30 августа в 13:59
Ответ дляЖдушечка
Як і багато місцевих майданщиць
Наполеон Бонапарт• 30 августа в 14:00
Ответ дляПотішаюся
Естественно. Иначе и быть не может. Все боты черствые не патриоты без вышиванок 🤷♀️
І без мозку.
Хочу в БАНю• 30 августа в 14:00
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Паплакайте, повод есть
Хочу в БАНю• 30 августа в 14:01
Ответ дляРадуга-дуга
Куля в Америке
Кули не имеет границ. Настигнет и там
Трільчиха• 30 августа в 14:02
Ответ дляЖдушечка
А ви не знаєте умов, у яких були цивільні?
Я особисто спілкувалася з людьми, котрі пережили той жах і ховали сусідів на подвір´ї у перервах між бомбардуваннями.
А взагалі невідомо, скільки загиблих на окупованих територіях та зонах бойових дій.
А офіційна кількість загиблих військовослужбовців взагалі засекречена.
Мабуть тому що дуже мало.
Ми бачимо розміри кладовищ на сьогодні. Все і так зрозуміло.
І це ще навіть немає розмови про тих, хто пішов з життя, здавалося б, з природніх причин. Але якщо б не війна, яка спровокувала хвороби, ці люди жили б ще дуже довго.
Мабуть тому що дуже мало.
Экспертиза• 30 августа в 14:02
Ответ дляТут как тут
А ви за кого у політиці ? За проросійське лайно ? Якщо всіх українців перебʼють то на краще по вашому ?
Удалено администрацией...
Ждушечка• 30 августа в 14:04
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Поцікавилась.Інтернет пише,що ця громадська діячка займається розподілом гуманітарної допомоги
Ростки жимолости• 30 августа в 14:04
Ответ дляЭкспертиза
Удалено администрацией...
Ось ви така розумна, виберемо вас президентом?
Коко На Страже• 30 августа в 14:04
Встаємо браття їдемо в атаку за нашого потужного лідора
Слава Гетьману України Володимиру Олександровичу Зеленьському ❤️
Ваше Высочество• 30 августа в 14:05
Ответ дляПустощі-веселощі
Ну что поделаешь , это война 🤷🏻♀️И не мы эту войну начали
Ваше Высочество• 30 августа в 14:06
Ответ дляМастерЮля
Удалено администрацией...
Скажите про державную мову военным ВСУ которые говорят на русском
Ваше Высочество• 30 августа в 14:07
Ответ дляValentina shop2020
И что ? Может и жил когда то . К чему это ?
Коко На Страже• 30 августа в 14:07
Ответ дляВаше Высочество
Обережно, кацапи в чаті
Блондинка в Законе• 30 августа в 14:07
Він був секретарем РНБО у той час, коли окуповували Крим, донецьку та луганську область.
Мабуть багато чого йому було відомо про ці часи