Неправдиша• 30 августа в 14:55
Невчасний гість чоловіка
В мене зараз гостра стадія циститу і ще й розлади травлення. Бігаю часто в туалет. До чоловіка має прийти зараз знайомий і вони планують щось робити з епоксідною смолою. Це не терміново, тому я попросила ще зранку відмінити цю зустріч, а чоловік не розуміє взагалі в чому проблема. Те що я постійно бігаю в туалет, то навіть не основна причина. Просто мені хочеться, щоб нікого дома з чужих не було.
Пишу, що ви висловили свою думку, бо може я дійсно якісь заморочка собі придумала.
Кондуктор трамвая• 30 августа в 14:57
В кімнаті?? Попросіть, щоб в гараж пішли. Може для вашого чоловіка то важливо. Чи у вас студія
.Апельсинка.• 30 августа в 14:57
Не придумали. Вам так не комфортно і все. Ваш чоловік не адекватний
Перемелица• 30 августа в 14:57
Не понимаю, в чем проблема? Они в туалете будут эпоксидной смолой заниматься?
Там-тарарам• 30 августа в 14:57
Я вас прекрасно понимаю
В принципе не люблю чужих в доме , а если еще и плохо , то «на не на»
Пусин Кукин• 30 августа в 14:58
Все зависит от условий где Вы живете. Если бы к нам нак пришли, то мне было бы нормально, так как у нас спальня и туалет на втором этаже ( на первом тоже есть). Если бы они были на первом, или в гараже, то пофиг. Если это квартира, где я бы пресекалась с этим гостем, то орала бы как бешеная, и фиг бы кто пришел
Коплю на груди• 30 августа в 14:58
Не вижу причины отменять встречу.
Кстати, может вам от цистита купить более сильный препарат? Вы вчера пили и не помогло?
КлавдіяЧерепиця• 30 августа в 14:59
Вы им будете говорить каждые пять минут ’ой, я пописять’? Вы у себя дома, куда хотите туда и ходите, ни перед кем не отчитываетесь. А вообще для таких дел отправляйте мужа и друзей в гараж, или на улицу, еще и смолой вам там все заляпают
Скляна миша• 30 августа в 15:02
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Вообще не понимаю хождения этого по хатам, дома спят, кушают, моются , отдыхают, в туалете сидят, нафиг те друзья в доме( есть улица, кафе, трц)
КлавдіяЧерепиця• 30 августа в 15:05
Ответ дляСкляна миша
Та если б еще посидеть семьями, например, когда все сябя хорошо чувствуют. А так грязную работу в дом тащат, больной жене потом убирай вот это все. Если капнет где-нибудь и застынет, то потом фиг ототрешь
Неправдиша
• 30 августа в 15:17
Ответ дляКондуктор трамвая
Двокімнатна квартира. Я в спальні лежу сьогодні. Вони на кухні копошаться. Кухня велика. Їм там зручно. Мені не хочеться виходити до них. Але попити води чи щось з´їсти, то доведеться виходити.
Неправдиша
• 30 августа в 15:18
Ответ дляПеремелица
На кухні. Не хочу бачитись з чужою людиною.
Неправдиша
• 30 августа в 15:19
Ответ дляПусин Кукин
В нас двокімнатна квартира. Вони зайняли кухню. Туалет поряд.
Скляна миша• 30 августа в 15:19
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Посидеть семьями можно в кафе
Неправдиша
• 30 августа в 15:20
Ответ дляКоплю на груди
Не вижу причины отменять встречу.
Сьогодні почала пити. Але в мене ще й діарея, тому не знаю чи подіє антибіотик.
Пусин Кукин• 30 августа в 15:44
Ответ дляНеправдиша
Я бы орала, при чем и на мужа и на того мужика и мне было бы абсолютно все равно кто что думает.
Аленький носочек• 30 августа в 15:50
мужу начхать на ваши просьбы и ваше здоровье, вот и все что надо знать
Кондуктор трамвая• 30 августа в 16:03
Діарея бо отруєння? Може лоперамід, якщо інша причина. Хай чоловік сам вам принесе. Одужуйте
Неправдиша
• 30 августа в 16:22
Ответ дляКондуктор трамвая
В мене видалений жовчний і зранку періодично буває діарея. Вчора ввечері борщ зі свининою з´їла. Мабуть через це.
Кондуктор трамвая• 30 августа в 18:48
Ответ дляНеправдиша
Лоперамід тоді можна разово хоч.
А що вони роблять?
Неправдиша
• 30 августа в 19:41
Ответ дляКондуктор трамвая
Лоперамід тоді можна разово хоч.
А що вони роблять?
Виявилося, що вони друкували фігуркі з відеоігри на 3 д принтері. А зі смоли робили підставку. Хлопчикам по 38 рочків. На щастя вже гість пішов.
Кондуктор трамвая• 30 августа в 19:50
Ответ дляНеправдиша
Коханки точно нема і не хоче. Є і плюси. Хобі то прекрасно, тільки попросіть щоб з вами рахувався.