Даха-сваха• 30 августа в 19:18

Какой выбрать рюкзак?

Какой выбрать американский Osprey на 32 литра легкий на 550 грамм легче вьетнам под номером 1 или Deuter номер 2 вьетнам, может быть легче немного или номер 3 два рюкзака Terra Incognita украинско-китайских на 35 и 40 литров соответсвенно за 7тыс грн?
Результат:
вже голосів: 6
3 (50%) Osprey
2 (33.33%) 2 terra incognita
1 (16.67%) Deuter
автор Даха-сваха • 30 августа в 19:19
Пока за терра инкогниту украино-китайскую
Губки-уточкой• 30 августа в 19:29
Хоч фото додайте. Думаєте хтось модельний ряд рюкзаків цих марок на пам´ять знає?
Альдебаран• 30 августа в 19:36
Ответ дляГубки-уточкой
Не нужен модельный ряд.
Есть бренд. Есть интернет - там всё расписано, правда на английском, и есть видео, и есть обзоры.
’терра инкогнит’ - не купила бы (лично).
Губки-уточкой• 30 августа в 19:38
Ответ дляАльдебаран
Не нужен модельный ряд.
От зараз всі кинулись аналіз ринку рюкзаків робити, щоб автору щось порадити
Альдебаран• 30 августа в 19:39
Ответ дляГубки-уточкой
Це порада для автора)
автор Даха-сваха • 30 августа в 19:45
Зеленый и красный терра инкогнита snow tech 40 литра and freerider 35 литров. Бежевый это osprey nebula 32 литра.
автор Даха-сваха • 30 августа в 19:46
Фотографии добавила!
автор Даха-сваха • 30 августа в 19:47
Зеленый и красный терра инкогнита snow tech 40 литра and freerider 35 литров.
Бежевый это osprey nebula 32 литра.
Какой лучше osprey или терра инкогнита фрирайдер и сноу тех?
Губки-уточкой• 30 августа в 19:54
Ответ дляДаха-сваха
Бежевый это osprey nebula 32 литра.
Вам для походу в гори?
МЧСница• 30 августа в 19:54
Ответ дляАльдебаран
Не нужен модельный ряд.
Моделі на такий літраж можуть бути різні. Ото немає нам що робити, вгадувати.
Ще ж автор не написала, для чого їй той рюкзак.
У мене Deuter Aircomfort 50+5 SL ніби для походів більше 15 років, ним дуже задоволена, хоч і важкий.
А для міста були Deuter Nomi і Spider, обидва протерлися, то купила дешевий на 18 л Терра Інкогніта і задоволена. Хоча у Терри є і зовсім дубові і незручні рюкзаки. Але недалеко фірмовий магазин, я десятка два перемацала і переміряла, доки визначилася.
МЧСница• 30 августа в 20:00
Ответ дляДаха-сваха
Бежевый это osprey nebula 32 литра.
Залежить від того, для чого рюкзак і що у ньому нестимете, як довго.
Особисто у мене штук 5 різних рюкзаків, а на нашу сім´ю з 4 осіб їх набереться штук 15.
Чоловік на роботу носить Deuter Giga, у поїздки бере Терра Інкогніта Compass. Зараз ще маленьку Терру купила йому, не пам´ятаю модель.
У дітей теж для школи одні рюкзаки, для двору інші, для поїздок треті.
Вкуси мене• 30 августа в 20:55
Ответ дляАльдебаран
Не нужен модельный ряд.
Вы сейчас серьёзно?
автор Даха-сваха • 31 августа в 15:30
Ответ дляМЧСница
Какие дубовые и неудобные модели у Терры?
Я в небольшом городе то поэтому интернет заказ.
У меня freerider и snow tech думаю брать еще такие же или другой купить.
МЧСница• 31 августа в 17:22
Ответ дляДаха-сваха
От у чоловіка Compass незручний, важкий і через косий крій верхушка порожня.
Якщо Вам зручні Ваші рюкзаки, то варто такі самі купити.
Якщо до них є певні питання, та ж стяжка, тоді по фото дивіться інші.
Дорожчі не означає кращі.
Я передивилася Osprey у магазині і мені жоден не сподобався, бо я хотіла маленький і з нагрудною стяжкою, а у них не знайшла такого.