Блакитне небо• 06 августа в 14:35
За вибір місця 77Євро? Чи мені здалось((
835 євро на 5 осіб
Тут на кожного валіза 23 кг і ручна поклада 9 кг?
А якщо мені не треба 5 великих валіз, а лише 2 шт
Душка-свекрушка)))• 06 августа в 14:37
Можете выбрать самый дешёвый тариф и дальше в процессе добавить багаж только нескольким пассажирам.
Ні за холодну воду• 06 августа в 14:40
В Париж летели за 25 евро с Румынии, три билета у каждого рюкзак и сумка кожаная обычная, это бесплатно, и один чемодан взяли написали уже при регистрации чемодан, но места не выбирали нам и так подходит пару часов лететь спим
Ні за холодну воду• 06 августа в 14:41
Так выберите два чемодана распишите на каждого по чемодану, у остальных только ручная кладь будет
Блакитне небо
• 06 августа в 14:48
Ответ дляДюагональ
Потім додавайте багаж до найдешевшого тарифу
Так дякую я так і зробила виявляється тут ще треба доплачувати 77 євро щоб вибирати місця
Я взяла тариф найдешевший і просто добавила 2 валізи, а ручна поклажу то кожна людина йде автоматично
Дюагональ• 06 августа в 15:17
Ответ дляБлакитне небо
Місця можна не обирати, якщо не принципово. Ну і якщо ви з дитиною, вас разом посадять
90x60x90• 06 августа в 15:23
Ответ дляБлакитне небо
я також колись пробувала взяти на 1 пасажира великий багаж, а на другого лише ручну поклажу - не дало, добавляло однаково обом..
Оце потужно• 06 августа в 15:48
Ответ дляДюагональ
овербукінг... не боїтесь? я завжди вказую місце
Дюагональ• 06 августа в 15:49
Ответ дляОце потужно
Ні, зі Скай ап не боюся чомусь) З Раянами й Візз купую місця