Соображалочка• 29 июля в 16:16
Сумки весом сколько кг вы можете пронести 500 метров?
Я 12-13 кг
волосатое стекло• 29 июля в 16:18
Хз, але вчора кавун вагою 7 кг ледве дотащила з магазину, метрів 200. А взагалі в мене нирка опущена, то бульше 3 кг не бажано підіймати.
Якось так і живу• 29 июля в 16:19
Сумку не знаю. А ребенка весом около 20 кг иногда несу около км. (Ночью в укрытие / с укрытия, чтобы не будить).
Маргарита и Мастер• 29 июля в 16:19
Дітей носила. А сумки це інше. Мені більше 3кг неможна підіймати. Можу пронести кг 5-8. Але потім пластом буду лежати дня три
Пупс• 29 июля в 16:28
Ответ дляМир Мир Мир!
Навіщо ? Є давно чемодани на колесах
Вы в магазин за продуктами ходите с чемоданом на колесах??
Соображалочка
• 29 июля в 16:30
Ответ дляdulenok
кг 25-30 где-то...но если вопрос жизни и смерти, то могу и больше - кг 40-45
Вы молодец
Мир Мир Мир!• 29 июля в 16:30
Ответ дляПупс
Тачка до багажнику машини
Якщо я без авто, я не набираю тих продуктів на тиждень
Максимум на вечерю трошки
Я жінка, а не вантажник
Максимум на вечерю трошки
Я жінка, а не вантажник
Соображалочка
• 29 июля в 16:31
Ответ дляФея_3уровень
Это спорт такой?
В какой-то степени да. Это укрепляет мышцы.
Сокодавка ще та• 29 июля в 16:34
Ответ дляСоображалочка
І зриває спину
Не танцую- но пою• 29 июля в 16:49
Сумку не знаю, не люблю таскати у руках важке.
Рюкзак 12 кг бував у мене зазвичай у поході. Це суттєво більші відстані і вгору нести.
Рюкзак десь кг 20-25 без набору висоти, думаю, спокійно пронесу 500 м.
Соображалочка
• 29 июля в 16:53
Ответ дляСокодавка ще та
І зриває спину
12 кг срывает спину? В фитнес клубе девушки по 40 кг таскают
АдеКВАтная• 29 июля в 17:12
Вчора довелося забрати коробку -14 кг, більше ніж 500 метрів, а потім ще на 5й поверх без ліфта . Без проблем .
І мені +50.
Сокодавка ще та• 29 июля в 17:37
Ответ дляСоображалочка
Тільки з тренером, рівномірним навантаженням і правильною постановою - вага на пʼяточки, коліна зігнуті