Багиня• 30 августа в 20:06
А ви також під час місячних, постійно переживаєте як не протікти?
Ненавиджу ці дні. Розслабитись не можу ні на хвилину. Дома ще пів біди, а коли кудись їду, постійні думки де туалет по маршруту. За що це все жінкам кожного місяця? Тиждень просто з життя випадає
Куплю орехи• 30 августа в 20:08
Якщо далеко йти чи нема де замінити, то тампон і прокладка. Труси з алі теж топ
Багиня
• 30 августа в 20:11
Ответ дляТочу ляси
Нет. Есть куча способов, чтобы этого не произошло
Удалено администрацией...
Глаза_в_3_карата• 30 августа в 20:11
Коли тампонами почала користуватись - значно впевненіша стала, протечки бувають але рідше, прокладки то був стрес
Багиня
• 30 августа в 20:13
Ответ дляЯ така бойова
Було таке, але це при міомі.
І я з нею мучаюсь
Може зненацька так ливанути, що жодна прокладка не спасе
Я в дамках• 30 августа в 20:13
Когда заливало, то тампон и прокладку в такие дни
И менять через каждые 2 часа
А сейчас спираль стоит, то просто мажет 3 дня и все
А я сегодня прокладками по скидке в Авроре запаслась, думаю нафига, по привычке чтоли
И менять через каждые 2 часа
Замурмишка• 30 августа в 20:13
раніше трохи переживала, зараз майже ні
сзаду кладу ще серветку, якщо потіче туда, вона поглине, купу разів вночі рятувала
використовую нічні, або ще трусики для місячних, як міні памперс
Люблю пиво• 30 августа в 20:14
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Не всі можуть користуватися тампонами. У мене починається така...кровотеча, що жах
кураГАЛЯ• 30 августа в 20:15
Ответ дляБагиня
І я з нею мучаюсь
Тампонами не користуєтесь?
кураГАЛЯ• 30 августа в 20:16
Ответ дляЛюблю пиво
Інтенсивність кровотеч залежить від товщини ендометрію. А не від тампона.
Багиня
• 30 августа в 20:17
Ответ длякураГАЛЯ
Тампонами не користуєтесь?
Мене вони не спасають, все протікає
Укр_жіночка• 30 августа в 20:17
Нет. Вообще нет. Я слишком взрослая для такой фигни. Пятна отстираю, чужой дискомфорт не моя проблема.
Укр_жіночка• 30 августа в 20:17
Ответ дляБагиня
І я з нею мучаюсь
А что думает ваш врач? Это ж не норм
Варена цибуля• 30 августа в 20:20
Ответ дляБагиня
Удалено администрацией...
Вони й не повинні бути настільки рясними, щоб викреслити тиждень зі свого життя
тянитолкайка• 30 августа в 20:21
в мене теж рясні, але гінеколог виписала таблетки - п´ю по одній в перші три дні місячних і вони стають помірні. тампона вистачає не на 1 годину, а на 3.
Багиня
• 30 августа в 20:21
Ответ дляУкр_жіночка
А что думает ваш врач? Это ж не норм
Мірену поставили, якийсь період вона дуже добре допомагала. Місячні були не такі рясні. Але зараз періодично трапляються гормональні збої, хоча за аналізами мені до менопаузи ще далеко. Під час цих збоїв Мірена не справляється із своє задачею
Я така бойова• 30 августа в 20:21
Ответ дляБагиня
І я з нею мучаюсь
У мене також були такі раптові кровотечі. При чому з ростом міоми вони збільшуються. Прийшлося видаляти міому.
Айболитная• 30 августа в 20:21
Ответ дляБагиня
Удалено администрацией...
Покупала спец трусы в ойшо. Отличные. На ночь или так, у меня эндометриоз. Сейчас поставила мирену. Пока этой проблемы нет. И не только этой но и анемии, необходимости брать минимум 2 дня выходных и тп
БеллаДонна• 30 августа в 20:21
Ответ дляТочу ляси
правда? які ж ?
Багиня
• 30 августа в 20:22
Ответ длятянитолкайка
Транексамова кислота?
Айболитная• 30 августа в 20:22
Ответ дляБагиня
А сколько лет у вас мирена?
Поліпривіт всім• 30 августа в 20:24
Об этом не переживаю, потому что в эти дни мне настолько часто и много хочется по-маленькому, что всегда успеваю контролировать ситуацию в плане замены тампонов.
Я о другом переживаю - вдруг на моем пути не будет туалетов или хоть уютных кустов, или я забуду взять дезинфектор для рук, или салфетки или те же тампоны.
Багиня
• 30 августа в 20:26
Ответ длятянитолкайка
так, вам не підійшли?
Пробувала, підходять. Але хіба ж їх можна на постійній основі приймати? В мене це варіант швидкої допомоги
тянитолкайка• 30 августа в 20:28
Ответ дляБагиня
мабуть це індивідуально. з моєю анемією інших варіантів утримувати залізо підібрати не вдалося.