Гладиолус• 31 августа 2025
Как вы видите будущее?
Что будет в мире дальше, какие ваши ощущения или прогнозы ?
Ангел-предохранитель• 31 августа 2025
Ответ дляprozerpina123
А в Калининград они каким образом попадут?
Катапультой
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не вірю в це.Готуватися треба,але це все слухи.Я була ось в Хорватії,вони про війну в Україні і не знають,десь там чули і на тому все.Живуть своїм життям і не паряться.Добре що хоч ЄС допомагає.
А ви знали про війну в Сирії і сильно за них переживали?
Шопингмонстр• 31 августа 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Да че им париться, у них людей с нормальным образованием единицы. Работа за копейки и цены европейские, им не до чужих проблем.
Живчик-счастливчик• 31 августа 2025
Ответ дляШопингмонстр
Та навряд.Я зупинялася в діда з бабою,вони на пенсії.Всі апартаменти 3-хповерховмй будинок загружений туристами,в більшості німці.Прекрасна старість,комфортна.
Твоя космішна• 31 августа 2025
Українці, особливо чернігівська і вінницька,рівненська області (паша мерс в народі) повинні навчитися прощати і тоді Україна розквітне. Поки усі всім мстити будуть буде дуже погана ситуація. І зрозуміло вже одне, що навіть попередити людину перед бідою якщо і хочеш, то не знаєш як правильно це зробити і чи можливо це взагалі в природі. Це вже 2 раза по львівським ситуаціям перевірено. Тому українці повинні бути більш милосердні, добріші, щирі серцем, і їм воздасться в сто крат краще і більше, а поки що треба боятись щоб це все не переросло в етнічну війну.
У Європі війна буде!!
Живчик-счастливчик• 31 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
У Європі війна буде!!
Я не зустрічала більш милосердних і щиріших по світу.Вперше чую,що українці не щирі.
Твоя космішна• 31 августа 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ви ще не бачили справжнє нутро української душі, коли ти у небезпеці чи тобі щось загрожує життю. Всякі бувають. Як вигідно так і роблять. І не треба у мене кидати камінням. Якщо в Україні війна переросте в етнічну, то це буде на дуже -дуже довго і Україна вже впевнено біжить не пішки на на спорткарі у цьому напрямку. Це небезпечний стан для країни. Треба шукати першопричини війни 10річної давнини, в не тепер, поверхові. Бо це реальна біда. Хто кому що винен, інакше це ніколи не закінчиться.
Тут как тут• 31 августа 2025
Ответ дляСвекруня
Ну давайте так. З цього життя ще ніхто не пішов живим.
Тому жити кожен день наповнюючи його радістю а не тривогою за мацбутнє.
Якщо брати історію в цілому - завжди були війни катастрофи епідемії. Наївно вирішити що буде якось по другому.
Якщо брати конкретно наш період
Аннушка вже розлила масло
Якщо брати конкретно наш період
Аннушка вже розлила масло
Аннушка = путин
prozerpina123• 31 августа 2025
Ответ дляlilul990
У психопатів тунельне мислення. Вони не думають так як ви чи будь яка інша нормальна людина
Якшо прийде двоє і один скаже - давай заканчувать, а другий - все зашибісь, скоро ми дійдемо до Берліна. Кому повірить психопат?
Гітлер до самої капітуляції вірив шо ситуація обратіма
Вы так лихо бравируете медицинскими терминами, аж интересно, какая у вас степень в психиатрии)))
Начнем с того, что психопаты в принципе не верят. И вы очень ошибаетесь, если считаете, что психопаты ничего не просчитывают.
Ответ дляprozerpina123
У мене самої психічний діагноз і тунельне мислення
prozerpina123• 31 августа 2025
Ответ дляlilul990
Коли ви останній раз чули про попытки танкових колон прорвати оборону противника?
Серьезно?
Спросите об этом наших защитников
Коник-стрибунець• 31 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
У Європі війна буде!!
Эти умозаключения вы откуда взяли?
По поводу избавления от ненависти - согласна. Это очень важно. И это очень влияет на все(((
prozerpina123• 31 августа 2025
Ответ дляlilul990
И что теперь? Болеть гриппом не равно быть врачом.
Туннельное (а значит, ограниченное мышление) это не плюс
Тут как тут• 31 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
У Європі війна буде!!
Чому за Європу так впевнені?
З усім іншим згодна, але це все стосується не тільки українців.
prozerpina123• 31 августа 2025
Ответ дляlilul990
Ви хочете сказати що путін нормальна людина і мислить категоріями логіки?
Естественно, что он очень продуманный чувак. И война против Украины это не сиюминутный порыв, а взвешенное решение, почву для которого готовили десятилетиями. Ещё даже задолго до независимости Украины.
Я вам тайну открою, психопаты в массе своей очень и очень продуманные люди. Считать их дурачками, идущим на поводу эмоций, глупо
Для начала достаточно сравнить статистику раскрываемости смертей, совершенных на бытовой почве ( под давлением эмоций, они раскрываются почти всегда) и смертности от рук серийников (которых ловят по одному раз в год и это ещё хорошо)
Путающаяся• 31 августа 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Я не думаю, что во Франции будут военные действия 🤷🏼♀️ она и во второй мировой толком не учавствовала и не пострадала.
В Германии - да, вижу. Будет жесть.
А почему в Германии будет жесть?
БершкомангоЗар• 31 августа 2025
Ответ дляПутающаяся
А почему в Германии будет жесть?
Подумайте
Ответ дляprozerpina123
Ну таке шось. Мій брат взяв партію курток для російської нацгвардії, яку везли з собою російські барани
Путін був реально переконаний що після взяття штурмом Гостомельського летовища, зразу буде взято урядовий квартал і пілключаться собр, омон і нацгвардію
Операція була повністю провалена від початку до кінця. Цим умнєйшим продуманим чєловєком. Начало так званого сво це повна катастрофа. Росіяни схавали дезинформацію, яку пустив залужний і даже не провірили. Росіяни тупі і самонадіяні як курки.
prozerpina123• 31 августа 2025
Ответ дляlilul990
И именно потому, что он такой дурак недальновидный, война длиться более 3 лет без малейшего просвета на нашу победу, а не закончилась их поражением на 4-й день
prozerpina123• 31 августа 2025
Ответ дляlilul990
Да, тому що він ідіот. З тунельним мисленням і сверхцінними ідеями
Детский сад
Ответ дляprozerpina123
Я вам більше скажу: росіян дезінформацією затягують у європейський капкан
Але тупість путіна не дозволяє йому це побачити. Він таке сліпе і дебільне, шо не розуміє куди його ведуть і чим це закінчиться
Раз одела не бу• 31 августа 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Третья мировая война будет.
И она будет длится не один год.
Польша, страны Балтии и Германия - примут на себя основной удар.
Китай и Тайвань будет война, куда впишется Штаты.
Будет более интенсивная война на ближнем востоке.
Будет новая пандемия и карантины. Ванцинация.
Идёт новый передел мира. И некоторые мировые организации покажут что они недействительны и будут ликвидированы.
Будут катаклизмы в мире.
Такое будущее вижу я🤷🏼♀️
И она будет длится не один год.
Будут катаклизмы в мире.
Такое будущее вижу я🤷🏼♀️
А нафиг вы все тогда рожаете как бешенные
Раз одела не бу• 31 августа 2025
Ответ дляМанка Я
Автор, а вы сами где?
Рассуждения выехавших не хотелось бы слушать.
Это из-за высоких цен, вы такая злая?
САМ_ТАКОЙ• 31 августа 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Третья мировая война будет.
И она будет длится не один год.
Будут катаклизмы в мире.
Такое будущее вижу я🤷🏼♀️
И она будет длится не один год.
Будут катаклизмы в мире.
Такое будущее вижу я🤷🏼♀️
Не буде ніякої світової війни. І у нас би закінчилася, якщо б хотіли
САМ_ТАКОЙ• 31 августа 2025
Ответ дляГладиолус
В Британии закупают мобильные морги на 5-6 млн фунтов, Франция готовится к мобилизации от 16 лет всех проживающих, не только граждан, а про Германию читала, что наоборот готовится новых беженцев принимать в случае большой войны
Усі будуть воювати, а Германії біженців приймати