Гладиолус• 31 августа в 12:36

Как вы видите будущее?

Что будет в мире дальше, какие ваши ощущения или прогнозы ?
Ангел-предохранитель• 31 августа в 13:46
Ответ дляprozerpina123
А в Калининград они каким образом попадут?
Катапультой
lilul990• 31 августа в 13:49
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не вірю в це.Готуватися треба,але це все слухи.Я була ось в Хорватії,вони про війну в Україні і не знають,десь там чули і на тому все.Живуть своїм життям і не паряться.Добре що хоч ЄС допомагає.
А ви знали про війну в Сирії і сильно за них переживали?
Шопингмонстр• 31 августа в 13:55
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Да че им париться, у них людей с нормальным образованием единицы. Работа за копейки и цены европейские, им не до чужих проблем.
Живчик-счастливчик• 31 августа в 13:59
Ответ дляШопингмонстр
Та навряд.Я зупинялася в діда з бабою,вони на пенсії.Всі апартаменти 3-хповерховмй будинок загружений туристами,в більшості німці.Прекрасна старість,комфортна.
Твоя космішна• 31 августа в 13:59
Українці, особливо чернігівська і вінницька,рівненська області (паша мерс в народі) повинні навчитися прощати і тоді Україна розквітне. Поки усі всім мстити будуть буде дуже погана ситуація. І зрозуміло вже одне, що навіть попередити людину перед бідою якщо і хочеш, то не знаєш як правильно це зробити і чи можливо це взагалі в природі. Це вже 2 раза по львівським ситуаціям перевірено. Тому українці повинні бути більш милосердні, добріші, щирі серцем, і їм воздасться в сто крат краще і більше, а поки що треба боятись щоб це все не переросло в етнічну війну.
У Європі війна буде!!
Живчик-счастливчик• 31 августа в 14:02
Ответ дляТвоя космішна
У Європі війна буде!!
Я не зустрічала більш милосердних і щиріших по світу.Вперше чую,що українці не щирі.
Твоя космішна• 31 августа в 14:06
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ви ще не бачили справжнє нутро української душі, коли ти у небезпеці чи тобі щось загрожує життю. Всякі бувають. Як вигідно так і роблять. І не треба у мене кидати камінням. Якщо в Україні війна переросте в етнічну, то це буде на дуже -дуже довго і Україна вже впевнено біжить не пішки на на спорткарі у цьому напрямку. Це небезпечний стан для країни. Треба шукати першопричини війни 10річної давнини, в не тепер, поверхові. Бо це реальна біда. Хто кому що винен, інакше це ніколи не закінчиться.
Тут как тут• 31 августа в 14:08
Ответ дляСвекруня
Ну давайте так. З цього життя ще ніхто не пішов живим.
Тому жити кожен день наповнюючи його радістю а не тривогою за мацбутнє.
Якщо брати історію в цілому - завжди були війни катастрофи епідемії. Наївно вирішити що буде якось по другому.
Якщо брати конкретно наш період
Аннушка вже розлила масло
Аннушка = путин
prozerpina123• 31 августа в 14:19
Ответ дляlilul990
У психопатів тунельне мислення. Вони не думають так як ви чи будь яка інша нормальна людина

Якшо прийде двоє і один скаже - давай заканчувать, а другий - все зашибісь, скоро ми дійдемо до Берліна. Кому повірить психопат?

Гітлер до самої капітуляції вірив шо ситуація обратіма
Вы так лихо бравируете медицинскими терминами, аж интересно, какая у вас степень в психиатрии)))
Начнем с того, что психопаты в принципе не верят. И вы очень ошибаетесь, если считаете, что психопаты ничего не просчитывают.
lilul990• 31 августа в 14:20
Ответ дляprozerpina123
У мене самої психічний діагноз і тунельне мислення
prozerpina123• 31 августа в 14:20
Ответ дляlilul990
Коли ви останній раз чули про попытки танкових колон прорвати оборону противника?
Серьезно?
Спросите об этом наших защитников
lilul990• 31 августа в 14:21
Ответ дляprozerpina123
Серьезно?
Спросите об этом наших защитников
Та немає танкових колон ніде від року 23 певне
Коник-стрибунець• 31 августа в 14:22
Ответ дляТвоя космішна
У Європі війна буде!!
Эти умозаключения вы откуда взяли?

По поводу избавления от ненависти - согласна. Это очень важно. И это очень влияет на все(((
prozerpina123• 31 августа в 14:23
Ответ дляlilul990
И что теперь? Болеть гриппом не равно быть врачом.
Туннельное (а значит, ограниченное мышление) это не плюс
lilul990• 31 августа в 14:25
Ответ дляprozerpina123
Ви хочете сказати що путін нормальна людина і мислить категоріями логіки?
Тут как тут• 31 августа в 14:29
Ответ дляТвоя космішна
У Європі війна буде!!
Чому за Європу так впевнені?
З усім іншим згодна, але це все стосується не тільки українців.
prozerpina123• 31 августа в 14:30
Ответ дляlilul990
Естественно, что он очень продуманный чувак. И война против Украины это не сиюминутный порыв, а взвешенное решение, почву для которого готовили десятилетиями. Ещё даже задолго до независимости Украины.
Я вам тайну открою, психопаты в массе своей очень и очень продуманные люди. Считать их дурачками, идущим на поводу эмоций, глупо
Для начала достаточно сравнить статистику раскрываемости смертей, совершенных на бытовой почве ( под давлением эмоций, они раскрываются почти всегда) и смертности от рук серийников (которых ловят по одному раз в год и это ещё хорошо)
Путающаяся• 31 августа в 14:32
Ответ дляБершкомангоЗар
Я не думаю, что во Франции будут военные действия 🤷🏼‍♀️ она и во второй мировой толком не учавствовала и не пострадала.
В Германии - да, вижу. Будет жесть.
А почему в Германии будет жесть?
БершкомангоЗар• 31 августа в 14:32
Ответ дляПутающаяся
А почему в Германии будет жесть?
Подумайте
Путающаяся• 31 августа в 14:33
Ответ дляСвекруня
А зараз по вашому не глобальна війна?
Нет
lilul990• 31 августа в 14:36
Ответ дляprozerpina123
Ну таке шось. Мій брат взяв партію курток для російської нацгвардії, яку везли з собою російські барани

Путін був реально переконаний що після взяття штурмом Гостомельського летовища, зразу буде взято урядовий квартал і пілключаться собр, омон і нацгвардію

Операція була повністю провалена від початку до кінця. Цим умнєйшим продуманим чєловєком. Начало так званого сво це повна катастрофа. Росіяни схавали дезинформацію, яку пустив залужний і даже не провірили. Росіяни тупі і самонадіяні як курки.
prozerpina123• 31 августа в 14:38
Ответ дляlilul990

И именно потому, что он такой дурак недальновидный, война длиться более 3 лет без малейшего просвета на нашу победу, а не закончилась их поражением на 4-й день
lilul990• 31 августа в 14:38
Ответ дляprozerpina123
Да, тому що він ідіот. З тунельним мисленням і сверхцінними ідеями
prozerpina123• 31 августа в 14:39
Ответ дляlilul990
Детский сад
lilul990• 31 августа в 14:39
Ответ дляprozerpina123
Я вам більше скажу: росіян дезінформацією затягують у європейський капкан

Але тупість путіна не дозволяє йому це побачити. Він таке сліпе і дебільне, шо не розуміє куди його ведуть і чим це закінчиться
lilul990• 31 августа в 14:40
Ответ дляprozerpina123
Детский сад
Тільки трамп намагається спасти цього ідіота, але британці своє діло знають
Раз одела не бу• 31 августа в 15:03
Ответ дляБершкомангоЗар
Третья мировая война будет.
И она будет длится не один год.
Польша, страны Балтии и Германия - примут на себя основной удар.
Китай и Тайвань будет война, куда впишется Штаты.
Будет более интенсивная война на ближнем востоке.
Будет новая пандемия и карантины. Ванцинация.
Идёт новый передел мира. И некоторые мировые организации покажут что они недействительны и будут ликвидированы.

Будут катаклизмы в мире.

Такое будущее вижу я🤷🏼‍♀️
А нафиг вы все тогда рожаете как бешенные
Раз одела не бу• 31 августа в 15:03
Ответ дляМанка Я
Автор, а вы сами где?
Рассуждения выехавших не хотелось бы слушать.
Это из-за высоких цен, вы такая злая?
САМ_ТАКОЙ• 31 августа в 15:06
Ответ дляБершкомангоЗар
Третья мировая война будет.
И она будет длится не один год.

Будут катаклизмы в мире.

Такое будущее вижу я🤷🏼‍♀️
Не буде ніякої світової війни. І у нас би закінчилася, якщо б хотіли
САМ_ТАКОЙ• 31 августа в 15:07
Ответ дляГладиолус
В Британии закупают мобильные морги на 5-6 млн фунтов, Франция готовится к мобилизации от 16 лет всех проживающих, не только граждан, а про Германию читала, что наоборот готовится новых беженцев принимать в случае большой войны
Усі будуть воювати, а Германії біженців приймати