Божа кульбабка• 01 сентября 2025

Друга забрали в армию

Два месяца в учебке, потом под Покровск и первый выход - уже неделю нет связи. Что делать? Семья в шоковом состоянии. 50+ ему. Что делать, как искать, куда писать, подскажите пожалуйста...
Бабуся Бетман• 01 сентября 2025
Ответ дляАльдебаран
велИчезне
Сідайте, 5 з +
автор Божа кульбабка • 01 сентября 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Вона не допомагає у пошуках. Чи ви теж «шукали» на форумі?
І їй ще у першому коментарі дали відповідь на питання (якщо вже сімʼя не знає контактів безпосереднього командира чи побратимів).
Які побратими, він тільки пішов. Розподіл був після учєбки і все. Привезли на місце тиждень там пробув і все немає людини! Нікого не знаємо взагалі. Інші друзі давно служать і інші напрямки.
Бабуся Бетман• 01 сентября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Вибачте, а де я маю шукати, я запитала куди дзвонити. Дружина ридає тільки, трубку не бере.
Вам відповіли вже, дзвоніть на гарячу лінію де він там служить (полк/бат/бригада), не знаєте де саме служить, хай йде в тцк, вони точно знають хто його купував, скажуть
Бабуся Бетман• 01 сентября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Він в вакуумі був тиждень після учєбки? Жив в лісі сам?
Valentina shop2020• 01 сентября 2025
Ответ дляingaryta
а россиянкам своих жаль мужей и отцов
Зачем вы задаете провокационные вопросы
Бабуся Бетман• 01 сентября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Зачем вы задаете провокационные вопросы
Робота у людини така
Слоник-тоник• 01 сентября 2025
Телефонувати командиру, якщо є телефон. Тільки він може надати інформацію
Взагалі-то попавши в частину, готуючись на вихід, хлопці самі дають номер телефону командира рідним.
Тиждень це мало. В нас знайомий 30 днів був без звязку, але командир казав що все під конролем, він під БР. Повернувся, зателефонував
Зажуженная Жужжа• 01 сентября 2025
Ответ дляКусман Сиру
Как жаль наших 😭мужчин
Їх до речі вбивають люди що розмовляють вашою мовою. А себе не шкода - коли під ракетами сидите?
Зажуженная Жужжа• 01 сентября 2025
Ответ дляРожайтретьего
У меня племянник в учебке. Прочитали, что там будет находится 51+15+5 дн. А он говорит, что всего 45 дн. А они уже заканчиваются. Кто прав? Все на нервах.
60 днів був на навчаннях мій кум
Зажуженная Жужжа• 01 сентября 2025
тиждень це не про що. Якщо піхота то ротація може бути 28 днів. Якщо щось станеться з рідними зв´язуються представники ТЦК. Кококо поки що рано на форумі розводити
Кусман Сиру• 01 сентября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Не думаю, что моим. И я не сижу под ракетами. Зачем мне ваши умозаключения и фантазии
Бабуся Бетман• 01 сентября 2025
Ответ дляКусман Сиру
А ми сидимо
Кусман Сиру• 01 сентября 2025
Ответ дляБабуся Бетман
А ми сидимо
Это ваш выбор
автор Божа кульбабка • 01 сентября 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Що 28 днів без зв´язку?
автор Божа кульбабка • 01 сентября 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Не сам, але списків телефонів не давав.
svetolino• 01 сентября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Може і двв тижні бути без зв´язку. Зараз там гаряче.
Багато бригад мають в мережах зворотній зв´язок.
Сусід 3 тижні був в оточенні, на щастя вивели. 2 дні воював, 3 тижні в оточенні ,і більше пів року лікується!ч Сил! Удачі!!
Секретница• 01 сентября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Який треш.
Бабуся Бетман• 01 сентября 2025
Ответ дляКусман Сиру
Это ваш выбор
Ну дійсно, давайте усією країною поїдемо в Австралію)
Бабуся Бетман• 01 сентября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Не сам, але списків телефонів не давав.
І хто вам доктор?
автор Божа кульбабка • 01 сентября 2025
Ответ дляБабуся Бетман
І хто вам доктор?
Ви не при собі чи що? Ну немає нічого відповісти по темі ну пройдіть повз...
Бабуся Бетман• 01 сентября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
По темі вам вже тричі сказали, хай дружина йде в тцк, які його мобілізували, там скажуть де він несе службу, вона зателефонує на гарячу лінію і їй дадуть контакти командира чи скажуть що там з її чоловіком.
автор Божа кульбабка • 01 сентября 2025
Ответ дляБабуся Бетман
І я зрозуміла. Для чого ви все інше пишете?
Бабуся Бетман• 01 сентября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
А ви?
Кусман Сиру• 01 сентября 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Делайте что хотите, это никому не интересно, люди едут куда могут
Хомо_сапиенс• 01 сентября 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Тобто то саме те тцк , яке збирає хлопців ?
І дружині вони будуть щось пояснювати ?
Бабуся Бетман• 01 сентября 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
І дружині вони будуть щось пояснювати ?
Так, дружині вони мають пояснити де служить її чоловік (вони точно знають) і надати контакти