Божа кульбабка• 01 сентября в 09:23
Друга забрали в армию
Два месяца в учебке, потом под Покровск и первый выход - уже неделю нет связи. Что делать? Семья в шоковом состоянии. 50+ ему. Что делать, как искать, куда писать, подскажите пожалуйста...
Божа кульбабка
• 01 сентября в 10:30
Ответ дляБабуся Бетман
Вона не допомагає у пошуках. Чи ви теж «шукали» на форумі?
І їй ще у першому коментарі дали відповідь на питання (якщо вже сімʼя не знає контактів безпосереднього командира чи побратимів).
Які побратими, він тільки пішов. Розподіл був після учєбки і все. Привезли на місце тиждень там пробув і все немає людини! Нікого не знаємо взагалі. Інші друзі давно служать і інші напрямки.
Бабуся Бетман• 01 сентября в 10:31
Ответ дляБожа кульбабка
Вибачте, а де я маю шукати, я запитала куди дзвонити. Дружина ридає тільки, трубку не бере.
Вам відповіли вже, дзвоніть на гарячу лінію де він там служить (полк/бат/бригада), не знаєте де саме служить, хай йде в тцк, вони точно знають хто його купував, скажуть
Бабуся Бетман• 01 сентября в 10:32
Ответ дляБожа кульбабка
Він в вакуумі був тиждень після учєбки? Жив в лісі сам?
Valentina shop2020• 01 сентября в 10:35
Ответ дляingaryta
а россиянкам своих жаль мужей и отцов
Зачем вы задаете провокационные вопросы
Бабуся Бетман• 01 сентября в 10:36
Ответ дляValentina shop2020
Зачем вы задаете провокационные вопросы
Робота у людини така
Слоник-тоник• 01 сентября в 10:37
Телефонувати командиру, якщо є телефон. Тільки він може надати інформацію
Взагалі-то попавши в частину, готуючись на вихід, хлопці самі дають номер телефону командира рідним.
Тиждень це мало. В нас знайомий 30 днів був без звязку, але командир казав що все під конролем, він під БР. Повернувся, зателефонував
Зажуженная Жужжа• 01 сентября в 10:38
Ответ дляКусман Сиру
Как жаль наших 😭мужчин
Їх до речі вбивають люди що розмовляють вашою мовою. А себе не шкода - коли під ракетами сидите?
Зажуженная Жужжа• 01 сентября в 10:39
Ответ дляРожайтретьего
У меня племянник в учебке. Прочитали, что там будет находится 51+15+5 дн. А он говорит, что всего 45 дн. А они уже заканчиваются. Кто прав? Все на нервах.
60 днів був на навчаннях мій кум
Зажуженная Жужжа• 01 сентября в 10:40
тиждень це не про що. Якщо піхота то ротація може бути 28 днів. Якщо щось станеться з рідними зв´язуються представники ТЦК. Кококо поки що рано на форумі розводити
Кусман Сиру• 01 сентября в 10:42
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Не думаю, что моим. И я не сижу под ракетами. Зачем мне ваши умозаключения и фантазии
Бабуся Бетман• 01 сентября в 10:44
Ответ дляКусман Сиру
А ми сидимо
Божа кульбабка
• 01 сентября в 11:14
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Що 28 днів без зв´язку?
Божа кульбабка
• 01 сентября в 11:15
Ответ дляБабуся Бетман
Не сам, але списків телефонів не давав.
Секретница• 01 сентября в 14:15
Ответ дляБожа кульбабка
Який треш.
Бабуся Бетман• 01 сентября в 14:36
Ответ дляКусман Сиру
Это ваш выбор
Ну дійсно, давайте усією країною поїдемо в Австралію)
Бабуся Бетман• 01 сентября в 14:37
Ответ дляБожа кульбабка
Не сам, але списків телефонів не давав.
І хто вам доктор?
Божа кульбабка
• 01 сентября в 14:38
Ответ дляБабуся Бетман
І хто вам доктор?
Ви не при собі чи що? Ну немає нічого відповісти по темі ну пройдіть повз...
Бабуся Бетман• 01 сентября в 14:39
Ответ дляБожа кульбабка
По темі вам вже тричі сказали, хай дружина йде в тцк, які його мобілізували, там скажуть де він несе службу, вона зателефонує на гарячу лінію і їй дадуть контакти командира чи скажуть що там з її чоловіком.
Божа кульбабка
• 01 сентября в 14:40
Ответ дляБабуся Бетман
І я зрозуміла. Для чого ви все інше пишете?
Бабуся Бетман• 01 сентября в 14:49
Ответ дляБожа кульбабка
А ви?
Кусман Сиру• 01 сентября в 17:47
Ответ дляБабуся Бетман
Делайте что хотите, это никому не интересно, люди едут куда могут
Хомо_сапиенс• 01 сентября в 18:06
Ответ дляБабуся Бетман
Тобто то саме те тцк , яке збирає хлопців ?
І дружині вони будуть щось пояснювати ?
Бабуся Бетман• 01 сентября в 22:43
Ответ дляХомо_сапиенс
І дружині вони будуть щось пояснювати ?
Так, дружині вони мають пояснити де служить її чоловік (вони точно знають) і надати контакти