Мальовнича даль• 01 сентября в 18:46

Харчування безкоштовне дітей у Дніпропетровській обл

Є якесь посилання на закон,чи законопроект,чи хоть щось,що діти мають право харчуватись безкоштовно?
БолеИменее• 01 сентября в 18:47
Почему кто-то должен гуглить за Вас? Это меня всегда удивляет)
Планшетница• 01 сентября в 18:47
Вчителька написала, що вказівки не було. Я так розумію, ще коштів на це нема
Менее Более• 01 сентября в 18:52
Сказали будут кормить всех. Закона не знаю.
Вареничніца• 01 сентября в 18:52
Ну какой закон, есть финансирование кормят, нет - не кормят.
автор Мальовнича даль • 01 сентября в 18:59
Ответ дляБолеИменее
Я не можу знайти
Якби змогла,то не питала б
БоХатая• 01 сентября в 19:00
У нас в Миколаєві ще 19 серпня якесь засідання депутатів було, і прийняли що всі учні з 1 по 11 будуть безкоштовно харчуватися.70% держава покриває, 30% міський бюджет .
автор Мальовнича даль • 01 сентября в 19:00
Ответ дляМенее Более
Хто сказав?
Менее Более• 01 сентября в 19:00
Ответ дляМальовнича даль
Хто сказав?
Учитель
Менее Более• 01 сентября в 19:01
Ответ дляМальовнича даль
Я не можу знайти
Якби змогла,то не питала б
Я так понимаю, что решают на местах.
БолеИменее• 01 сентября в 19:01
Ответ дляМальовнича даль
Я не можу знайти
Якби змогла,то не питала б
Законопроект гуглится буквально вот сразу
Вы шутите, да?
Зараз на дієті• 01 сентября в 19:15
З наступного року усіх, з цього лише деякі прифронтові області, якщо бюджет дозволяє
автор Мальовнича даль • 01 сентября в 19:24
Ответ дляБолеИменее
Вы шутите, да?
Ні,не шуткую.
Напишіть номер,чи ссилку будь ласка
Знаходжу для військових,для переселенців,для 1-4 класів,а де для всіх?
Allein74999• 01 сентября в 19:44
Добрий вечір, шановні батьки. В цьому сьогодні на нараді в департаменті повідомили, що в цьому році будуть безкоштовно харчуватись всі учні. Для цього нам необхідно, щоб всі учні були забезпечені ланчбоксами.

Днепроп обл, 8 класс
В шоколаде• 01 сентября в 19:44
Дніпро, для молодшій школи сніданки безкоштовні. Для всіх. Рішення міськради.
Так, і до війни теж так було. Старша пішла у школу у 2016 році, до 2020 харчувалися безкоштовно.
Молодша зараз у 1 клас, теж сніданки безкоштовні.
А обід у групі продовженого дня платний, тільки пільгові категорії будуть або менше платити, або безкоштовно харчуватися. Поки ще не повідомили офіційно.
Оксана -1f11• 01 сентября в 20:22
У нас в школі м.Дніпро безкоштовно харчуються лише 1-4 класи
Вічний двигун• 01 сентября в 21:56
Вони вкид зробили, а реалізувати забули