Сиреневенькая• Изменено 02 сентября в 08:29
Садочок- на яку годину завозите, і коли забираєте?
Дитина 3 роки
Приватний садок
Ситуація наступна - більшість діток приходить в садок на 9:30
Як раз в цей час починаються перші заняття, раніше їхати немає сенсу, там просто чекають поки збереться група
Є старша дитина яку потрібно возити в школу на 8:20, поруч садок
Я жалкую малого, і роблю 2 ходки Окремо захожу старшу в школу, потім повертаюся і знову везу в те саме місце молодшого в садочок
Приватний садок
Результат:
вже голосів:
11 (68.75%)
3 (18.75%)
2 (12.5%)
Маруська Му• 02 сентября в 11:22
Ответ дляТут как тут
То вас покине, загнану коняку.
Я доглянута, спортивна, ерудована, весела.
В домі чистота, їжі повен холодильник завжди, ще й хліба з десертами понапікаю.
Якщо покине, то знайду іншого.
Треба себе любить, потім і чоловік вас полюбить
Якщо покине, то знайду іншого.