Птица Говоруша• 02 сентября в 21:25
Я лох безробітний і невдаха
Я вже зрозуміла, що в житті мені нічого хорошого не світить, я без перспектив, я ніхто
Нічого не виходить, як же я втомилася боротися
Так, у мене є досвід роботи, але знайти роботу не вдається
З´являються суїцидальні думки
Шальная императрица-a235• 02 сентября в 22:11
Ответ дляБелая и пушистая
1. Працювати не за спеціальністю.
2. Змінити очікування на реалістичні.
3. Знизити планку заробітної плати, якщо зовсім немає варіантів.
4. Сприймати все, як тимчасові труднощі, змінювати те що можеш змінити, змиритися з тим, що змінити неможливо.
2. Змінити очікування на реалістичні.
Може безкоштовно взагалі працювати?
Роботодавці зараз з війною таке пропонують, що просто 🤬
Да, я блондинка!• 02 сентября в 22:17
Ответ дляШальная императрица-a235
Може безкоштовно взагалі працювати?
Ну не всі ж працюють на 2-3 тис у е. Автор і не пише умови. Нічого поганого нема не кричати, що нема роботи, бо роботи повно. Вона не шукає її
АфродитаПетровна• 02 сентября в 22:52
Ответ дляШальная императрица-a235
Може безкоштовно взагалі працювати?
Ніхто і не каже працювати безкоштовно. Можна, наприклад, тимчасово піти працювати прибиральницею. Мені періодично трапляються оголошення, де прибиральницям пропонують від 200 до 500 грн за годину. В квартири, салони краси, невеликі приміщення і т. д. На мою думку, це дуже гарний варіант підробітку, поки людина в пошуках.
Хома з пастою• 03 сентября в 06:42
Ответ дляШмоточницаца
то к чему душа лежит, готового солюшна нет, это нарабатывается годами, у каждого свой путь, я начинал с того что бросил работу, бросил бухать, побрился, получил у священника благословение и начал страховые полисы продавать, а потом пошли предложения по бизнесу, одно начало цепляться за другое и пошло поехало...
Круто, вы молодец.
Шальная императрица-a235• 03 сентября в 08:56
Ответ дляДа, я блондинка!
З чого Ви взяли, що не шукає? Не приходить на думку, що людина з певним досвідом роботи можливо шукає на гідну оплату праці і є вимоги до роботодавця і умов праці?
Я не в теме• 03 сентября в 13:01
Ответ дляПтица Говоруша
Так, я не можу знайти роботу
весь мир у Ваших ног, но Вы не видите другого выхода, кроме суицида?
Да, я блондинка!• 03 сентября в 13:20
Ответ дляШальная императрица-a235
Може людина з досвідом і вміннями думати про суїцид, бо нема перспектив, замість того щоб розвиватись і тимчасово знайти щось, щоб не вмерти з голоду
Огірок та Помідорчик• 04 сентября в 23:48
Ответ дляБелая и пушистая
Я згодна прийти і ще не раз. Не зважаючи ні на що.
значит у вас легкая жизнь