Галя-краля• 03 сентября в 06:11
Сторісти в соціальних мережах
Сторісти в соціальних мережах , як часто ви викладаєте сторі, постите фотографії. Одна справа розумію, що є аккаунт бізнес, коли йде продаж товарів, послуг і пошук нових клієнтів. А от якщо це просто ваш аккаунт. Як часто ви викладаєте сторі, пости і т.д. Поділіться лайфаком і своїм досвідом. Я люблю переглядати, хто лайанув, а сторі-особливо коли важка ніч, дозволяє зрозуміти, що всі хто переглянув-живий)))
Перловая Кашка• 03 сентября в 06:18
Ничего не выкладываю в соцсети. Кому надо, и так знают, как я живу. Остальным знать не обязательно
Научительница• 03 сентября в 06:28
Все кто посмотрел, живой))). Прикол. Я не смотрю сторис. Что бы вы обо мне подумали, интересно…
Зоряний Шлях• 03 сентября в 07:33
Вирощую і торгую квітами,то трошки кидаю рілси.
Спочатку просто,з цікавості,тепер мета пропонує монетизацію.
Не знаю ще ,як це працює,немаю часу вкурювати.
Але буду продовжувати.
АсобеннАя• 03 сентября в 07:43
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Отэта проблема у Автора... Стористка, летописец прям
Що, жалко лайфхаком поділитися? То так і скажіть
Баба_Воля• 03 сентября в 09:07
Какие лайфхаки вам гужны? Берете фото или видео и выкладываете. Все. Про все, кто просмотрел, живы смешно. Я вообще сторисы не смотрю.