сказочное_Бали• 15 августа в 19:35
Хочу поговорити. Зона комфорту
Потрібна думка зі сторони. В тредс не можу, там всі все бачать - бісить. Потрібно анонімно
Працюю. Зп 36 тис. Офіційно, мед страховка, яка багато чого покриває, соц пакет, гібридний графік.
Але - робота, яку роблю, не подобається, безпосереднє керівництво - не подобається. Керівництво вище - також - не зацікавлені в працівниках, які давно працюють (це не нове скажімо так, але останній рік вже прям насміхаються)
Вирішила шукати іншу роботу.
Але, функціонал майже той самий (бо іншого не вмію і не впевнена, що хтось готовий брати і вчити), робота в офісі, відсутня мед страховка (начебто поки) + велика проблема - новий колектив. Але зп 50 тис. Ну і керівництво невідомо яке.
Що робити? Ви б змінювали роботу, де явний + тільки один це більша зп на 15 000грн?
Вирішила шукати іншу роботу.
Кому там слова не давали• 15 августа в 19:37
Не знаю, що вам порадити, але у чоловіка (він власник фірми) робили працівникам страховку медичну, то річна страховка коштує якраз 15 тис. Тобто в плюсі точно будете
Пригощаю кашею• 15 августа в 19:38
Да, прибавка хорошая. На теперешнем месте вам некомфортно. Пусть все сложится
куркулиха• 15 августа в 19:38
Новый коллектив вы уже в проблему записали? Может он лучше окажется? Да, 15 тыс - это почти 43% от вашей нынешней зп. Есть смысл.
сказочное_Бали
• 15 августа в 19:41
Ответ дляКому там слова не давали
Я навіть не подумала про це! Дякую що звернули увагу!
ЛісАпетная• 15 августа в 19:42
Для мене сама велика проблема це новий колектив, бо дуже звикаю до людей. Із за його неможу наважитись звільнитись все майже другій рік. Боюсь змін колективу, і взагалі боюсь змін звичного ритму життя.
сказочное_Бали
• 15 августа в 19:43
Ответ длякуркулиха
Я людина не комунікабельна ((( тому для мене це проблема. А тут гарний колектив і працюємо вже 7 років
куркулиха• 15 августа в 19:45
Ответ длясказочное_Бали
Может они с вами взаимно не будут хотеть общаться. Новый коллектив на новой работе - это не про недостатки вообще, это логичное положение вещей по умолчанию ))
Сумка з негодою• 15 августа в 19:45
У меня один в один условия работы с вами. Также зп, страховка, 30 дней отпуска, официально. Плюс чай, кофе, конфетки, тортики. И тоже хочу увольняться.
сказочное_Бали
• 15 августа в 19:46
Ответ дляЛісАпетная
От і я. Але мені не вистачає моєї зп. Я розумію, що люди живуть на менші, але чим більше заробляєш тим більше дозволяєш собі. Відмовлятись від чогось вже не хочеться. + дитина 10 кл, треба думати про навчання. Хоче за кордон в Іспанію.
сказочное_Бали
• 15 августа в 19:47
Ответ длякуркулиха
Кіна не буде• 15 августа в 19:49
Ответ дляКому там слова не давали
Шо у вас за страховка така? В нас 6 тис на людину
Сон і дрімота• 15 августа в 19:51
Я б переходила однозначно. По суті що ви втрачаєте ? Мені зараз теж ні зп ні робота моя не подобається, але я в прифронтовому місті, та й завжди у нас з зарплатами не дуже було, моя ще нічого на фоні інших. Тому сиджу, бо варіантів немає. А у вас є варіант. Тому треба пробувати. Не сподобається ще щось знайдете
сказочное_Бали
• 15 августа в 19:53
Ответ дляСумка з негодою
Ну то якщо є варіанти - дійте. Маю на увазі - розішліть резюме, сходіть на співбесіди. А там вже будете розуміти чи варто йти, чи кращого поки немає.
Я ще маю надію, що мене залишать тут, підвищивши зп - це єдиний варіант підвищення зп. Але це велика різниця і навряд чи мені погодять. + керівництво залишається те саме (((
сказочное_Бали
• 15 августа в 19:55
Ответ дляСон і дрімота
В моїй професії не так багато варіантів насправді.
Я б змінила кардинально все, але навіть не уявляю куди податись. + не маю часу та фін можливості ’шукати себе’
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 августа в 19:55
Змінюйте, що ви втратите? Буде погано, знайдете щось інше. Це розвиток, а сидіти в своєму нагрітому болоті бесперспективно. Судячи з ваших слів, вас зупиняє тільки невідомість, а тримає тільки знайоме, це не те, що має тримати.
сказочное_Бали
• 15 августа в 20:01
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так. Все так. Яка не яка зона комфорту є і страшно з неї виходити
Кому там слова не давали• 15 августа в 20:06
Ответ дляКіна не буде
Я не памʼятаю назву страхової компанії. Але якщо взяти, наприклад, консультацію лікаря в Медікомі, то вона коштує 1200-1700 грн., то страховій невигідно продавати її за 6 тис., бо по суті це всього 4 консультації. Я читала, що входить в ту страховку за 15 тис., то там і стоматологічні послуги в межах 3 тис.грн.
Кіна не буде• 15 августа в 20:13
Ответ дляКому там слова не давали
Не знаю, в нас дуже широкий пакет, стоматолог також є, всі спеціалісти, фізіопроцедури, ліки. Навесні хворіла на грип А, там тільки на ліки чек був 4500, не рахуючи тестів та УЗД легень. На 1 особу в рік вартість страховки 6126.
Вареничніца• 15 августа в 20:25
ЗП +40% за ту саму роботу це дуже непогано
По медстраховці - ну просто порахуйте, ви ж не витрачаєте на лікарів 12*14тис. на рік?
Із мінусів. По можливості перевірте яка там ситуація, можливо звідти люди розбігаються. Бо +40% за ту саму роботу не часто пропонують просто так
Кому там слова не давали• 15 августа в 20:28
Ответ дляКіна не буде
Навіть не знаю, що вам сказати. Шикарна пропозиція, тому що по тій страховці, якщо страхувати ще і дитину, то дитяча страховка на 3 тис. дорожча, ніж доросла. Я ще думала над цим питанням, але вирішила не робити страховку
сказочное_Бали
• 15 августа в 21:18
Ответ дляВареничніца
Там трошки інший сегмент, тому тут я навіть мало запросила )))
Але в цілому так - треба почитати інформацію про роботодавця
сказочное_Бали
• 15 августа в 21:20
Ответ дляКіна не буде
В мене зараз уніка. Стоматолог 6 000грн, все інше безліміт. Але хронічні або профілактичні - не покривають.
Тому ми всі ходячі мерці
- як почитати наші історії хвороб
Тому ми всі ходячі мерці