Катастрофа• 03 сентября в 07:31
Чому всі наші канали мовчать
Про те, що зараз в Китаї?
Херсон це Україна• 03 сентября в 09:18
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
Разве что фонтаном извергаемой блевоты
Треба ось так• 03 сентября в 09:19
Ответ дляКатастрофа
От я тому і дивуюсь. Чому тиша.
И? У них съезд ШОС. Эти новости везде высвечиваются. Ну наверное только в украинских СМИ молчат.
Треба ось так• 03 сентября в 09:22
Ответ дляКатастрофа
Реакція Трампа. Типу - as you conspire against the USA. Вам не схоже на початок Третьої світової? 😢
Конечно не похоже. Трамп же не дурак , чтобы развязать Третью мировую. Ни ему , ни США это не выгодно. У него там на носу выборы в парламент, он хочет получить Нобелевскую премию как миротворец,какая война.
Пліснявілий сир• 03 сентября в 09:25
Ответ дляКопирайторша
И за детей не страшно?
Я без подколов. Хорошо быть наблюдателем, когда ты в вип-зоне и точно знаешь, что заигравшиеся ключевые игроки не снесут тебе голову мячом. Но когда ты рядом, когда нет поля/возможностей для маневра, когда ты отвечаешь за близких/детей, то наблюдать уже не так беззаботно.
Ми всі не у віп зоні, паніка не кращий помічник у даному випадку. Демонстрація військового параду у Китаї і зібрання диктаторів вас налякало, а коли Трамп стелив червону доріжку кацапському терористу вам страшно не було?
Шмоточницаца• 03 сентября в 09:26
Ответ дляNo problems
И вы сделайте тоже самое
Ну хочется вам в это верить, ок, верьте.
Ответ дляviter33
Чим збивається?
Дронами-перехоплювачами, 95% компонентів яких робить Китай ?
чи ракетами до Петріотів, які коштують по пару млн.дол за 1 шт. і яких роблять по 10 штук в місяць ?
ракеты и дроны сбиваются ракетами и разными штуками ребами.петорит сегодня 10 завтра сто.в америке все есть.и европа начнет или уже начала такие ракеты клепать.на каждую хитрую ж всегда найдется большой и толстый
Балаболка• 03 сентября в 09:40
Нате вам «трохи» аналітики від одного експерта)
СВІЖЕ, АЛЕ ВТІШНЕ.
Не зважаючи на імпотентну заяву Президента США з ціллю показати, що у нього ’крепкое рукопожатие’, вчора вдень та вночі у США і не тільки сталися деякі позитивні для України події. Коротко та змістовно.
1. На нараді у Білому домі присвяченому саміту ШОС Президент США доручив Держсекретарю провести термінові та невідкладні переговори з лідерами Європи, Турції, Індії та Японії з ціллю ’об´єднання зусиль для спротиву китайський експансії’.
2. Директор ЦРУ та голова АНБ доповіли Президенту США про фактичне здобуття Китаєм на саміті ’права першої ночі’ у розробці будь яких корисних копалин на території рф. Розвідники США стверджують, що путін без спротиву погодився на таку пропозицію Сі. Нагадую - донедавна Трамп обговорював з путіним та його представниками розробку американцями корисних копалин на території рф та ’прва першої ночі’ саме для США. Після саміту ШОС, якщо вірити розвідникам, ми маємо іншу реальність - тепер питати дозволу на таку розробку США будуть вимушені вже фактично у Китаю через путіна.
У відповідь Президент США зажадав підтверджень такої інформації та заявив, що якщо це правда, то путін ’сильно пошкодує’ про свою зраду домовленостям у Анкоріджі. Як нам сказали, більше нічого такого нового Трамп про путіна не дізнався, а тому, я так думаю, його пасаж про ’нове про путіна та рішення у найближчі дні’ це його реакція на отриману інформацію. Хоча може статися і навпаки, якщо Уіткофф ще увілле у вуха Трампа путінську сечу з черговими того ’готовностями до переговорів та миру’.
3. Трамп доручив Держсекретарю США та взагалі своєму уряду ’Вивчити питання - чим ми можемо допомогти Україні щоби вона продемонструвала все, на що здібна на полі бою’. Рубіо, Лутнік, Бессент, Реткліфф, Венс та більшість присутніх, висловилися за якскорішу домовленість з Європою та синхронне введення санкцій проти рф з боку США та ЄС. Трамп заявив по цій темі - ’Мабуть доведеться їх вводити, хоча я досі не хочу цього робити’. У найближчий тиждень будуть проведені додаткові консультації по цій темі з європейськими партнерами. Проводити їх буде Держсекретар США, якого Президент назвав на нараді ’далекоглядним та мудрим’. Я не знаю, звідки ростуть корні у цього реверансу, але підозрюю що з розчарування у діяльності Уіткоффа, який своєю хибною інформацією про переговори з московітами виставив Трампа посміховиськом та наразив того на ганьбу у Анкоріджі. Але я б не радів занадто черговй опалі ’чотрова ідіота’ - це лайно неодмінно знову спливе під час майбутніх переговорах про закінчення війни. До слова, того на цю нараду запрошено не було, але не було запрошено і Келлога.
4. Держсекретар США вчора отримав чергову пропозицію від свого китайського колеги створити постійно діючу консультативну групу за участі представників Європи, США та Китаю (без України та рф), яка підготовить лідерам України та рф пропозиції, які ті повинні будуть прийняти як базові для закінчення війни. Станом на зараз відповіді немає, чекаємо.
5. Президент США на нараді несхвально висловився про Ердогана, який, на його думку, ’нічого сам не може, але нас підставляє вирішуючи свої проблеми на переговорах з путіним та з Сі’. Як я розумію, більше ’довіреною особою Трампа’ на переговорах з путіним той не буде.
6. Президент США доручив Держсекретарю підтримати китайську ініціативу та СПРИЯТИ (без нав´язування) укладенню ’енергетичного перемир´я’ між Україною та рф. По цьому питанню Президент США, як нам розповіли, сказав цікаву фразу - ’бажаю путіну втратити половину нафтопереробки - розумнішим буде’. Тобто, ламати нас США у цьому питанні не будуть.
Як резюме. Я казав, кажу та буду казати, що жодних підстав лізти у ’помирайку’ немає. Який Трамп не самозакоханий невіглас, але що таке рейтинги він знає добре і заради них після саміту ШОС він буде вимушений робити помірно рішучі кроки, які об´єктивно будуть на користь України. Сумний мерін лавров не дарма заявив про продовження переговорів з Україною - згодом може статися так, що умови миру в Україні будуть визначати Китай, США та Європа з Україною за спиною, без участі рф.
СВІЖЕ, АЛЕ ВТІШНЕ.
Море_море_я_скучаю• 03 сентября в 09:49
Ответ дляХерсон це Україна
Нам в Украине, по большому счету, пох...
Это вам за границей страшно
Кому тут пофиг???
Вы видели то оружие?
Как раз Корея помогла россии с окружением очень, и Китай поможет так, что нам мало не покажется.
Вы видели то оружие?
Море_море_я_скучаю• 03 сентября в 09:57
Ответ дляingaryta
которое легко сбивается
Где сбивается???
И чем у нас?
Ганцю в кєдах• 03 сентября в 09:58
Ответ дляКатастрофа
От я тому і дивуюсь. Чому тиша.
демонстрация?
Эскиз бесконечности• 03 сентября в 09:59
Ответ дляOl-a
В очередной раз киваем на кого-то в упор не замечая собственных недодипломатов?
А що дипломати змогли б зробити, якщо Китаю просто потрібна була довгограюча війна, щоб захід відволікався. Навіть професіонали б нічого не зробили, що говорити про зелених.
Море_море_я_скучаю• 03 сентября в 10:01
Ответ дляingaryta
4 года войны , где 100???
Пэтрооты если и остались где- то в городах то только в Киеве.
Они у нас как драгоценность
Фрекен бок• 03 сентября в 10:11
Ответ дляКапитанша
Боже! А шо там?! Путина завалили?????!!!
А мені подобається хід ваших думок. Прикиньте, який поворот і плювок в обличчя рудої ганчірки. Він не зміг завалити пуйло на Алясці, а тут такий Сі- хєряк і нобелька попливла мимо рудого..
Але ж то все фантазії, цілуються в ясна вони в тому Китаї, паскуди..поки люди гинуть😭😭😭
Балаболка• 03 сентября в 10:11
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Где сбивается???
И чем у нас?
Хз, де в неї збивається, у нас недавно горіло так, що 5 годин тушили гелікоптерами
Ответ дляКатастрофа
Так, я ж бачу, що тиша повна, ніби нічого не сталось…
А що сталось? Забайкалля в оренді в Китаю на 50 років, там давно живуть китайці. Території Дальнього Сходу були китайські, корейські. Ці землі приєднали шляхом війни. Сі може їх відібрати своєю армією, поки пу хоче Україну.
люблю_тортики• 03 сентября в 10:37
Ответ дляКатастрофа
Та пусть уже начинается, может хоть у нас утихнет, когда на других переключатся
Ответ дляingaryta
Йде 4-ий рік війни
’стали клепати більше’ лише москалі, Пн.Корея та Іран
Європа - лише ’проводять засідання коаліції охочих’ і , здається самі втіхушку доплачують Фіцо та Орбану, щоб ті все блокували
Трамп - взагалі збожеволів , ’нагинає’ Європу тарифами та мало не мін...т робить при зустрічі ’другу владіміру’
В Америки нема взагалі нічого, крім долара (як світової валюти) - нема ні промисловості, ні людського ресурсу, співмірного з китайським. Та і щодо сучасних технологій - великі питання ( у кого вони сучасніші)
Все, цивілізований світ ’приїхав’
Впораюсь зі всим• 03 сентября в 10:45
Ответ дляКатастрофа
Нет,не похоже. Никто на это не пойдет! Все хотят нормально жить и развиваться, в отличии от Украины
люблю_тортики• 03 сентября в 10:46
Ответ дляviter33
Йде 4-ий рік війни
Все, цивілізований світ ’приїхав’
А мы как всегда дружим с аутсайдерами и перлись в то ЕС и нато никому не нужное. С Китаем надо было дружить, тогда бы и войны не было
Добрая свекровь• 03 сентября в 10:47
Ответ дляБензопирен
Если это правда, то бог в помощь
Це ж Манька.
Звісно, чиста правда
люблю_тортики• 03 сентября в 10:48
Ответ дляviter33
Йде 4-ий рік війни
Все, цивілізований світ ’приїхав’
Реально уже жду, когда раша полезет на ЕС и нато трусливое и мы им выразим озабоченность, пусть на своей шкуре почувствуют то, что украинцы почти 4 года переживают !
люблю_тортики• 03 сентября в 10:49
Ответ дляВпораюсь зі всим
Штаты не пойдут, а раша и Китай легко
Ответ длялюблю_тортики
В Китаю свої інтереси
Україну він віддав би (віддав) раші без обговорень (за рос.енергоресурси) - ми йому не потрібні і не цікаві
Ответ длялюблю_тортики
Буде як в Другу світову - Польща може ще трохи повоює, решта - здадуться москалям/китайцям ’лишь бы не было войны’.
Трамп у відповідь пригрозить ввести санкції за 2-3 тижні ))
’фініта ля комедія’
люблю_тортики• 03 сентября в 10:52
Ответ дляviter33
В Китаю свої інтереси
Не отдал бы, были бы нейтральные как Грузия