Катастрофа• 03 сентября в 07:31
Чому всі наші канали мовчать
Про те, що зараз в Китаї?
Херсон це Україна• 03 сентября в 07:50
Ответ дляКатастрофа
Тут трохи інші масштаби, які можуть захлеснути всю планету 😢 я може трохи сильно реагую, але якщо таке понесеться - зброю нема буде де брати і бігти не буде куди вже 😢
Вы не на то акцент делаете.
Лучше бы обратили внимание на то, что в новых дронах нашли запчасти чешского и немецкого производства. ..
Катастрофа
• 03 сентября в 07:51
Ответ дляХерсон це Україна
Вы не на то акцент делаете.
Що це означає? Що вони знов обходять санкції?
В кого тако було• 03 сентября в 07:53
Ответ дляNo problems
Так і кацапам нема буде де брати, а їм ще з Європою воювати.
А они об этом знают ? Воевать с Европой никто не собирается
Каждый год одно и тоже, для того чтоб европейцы потратили 5 млрд на оружие и занесли их сша до 2030 года
Херсон це Україна• 03 сентября в 07:53
Ответ дляКатастрофа
Это означает то, что они имеют возможность производить любое необходимое им оружие.
Катастрофа
• 03 сентября в 07:56
Ответ дляХерсон це Україна
Ну вони санкції з 2014 обходять, це не новина. Памʼятаєте креветки та лосось, які їм Білорусь поставляла, як власне виробництво.. нічого не змінилось.
А ось масштаби «дружби» з Сі та Кімом - це вже страшно…
Херсон це Україна• 03 сентября в 07:58
Ответ дляКатастрофа
Нам в Украине, по большому счету, пох...
Это вам за границей страшно
Катастрофа
• 03 сентября в 07:59
Ответ дляХерсон це Україна
Это вам за границей страшно
Всім страшно. Якщо світ за спиною України впаде - темпи наступу будуть зовсім інші і масштаби також, ви ж це розумієте?
Херсон це Україна• 03 сентября в 08:00
Ответ дляКатастрофа
Я уже дождаться не могу, когда подстрекатели войны падут
Катастрофа
• 03 сентября в 08:02
Ответ дляХерсон це Україна
Ви в Україні? В якому місті?
Херсон це Україна• 03 сентября в 08:02
Ответ дляКатастрофа
Ви в Україні? В якому місті?
Я точно не там, где ты боишься
Мудробаба• 03 сентября в 08:03
Ответ дляКатастрофа
От я тому і дивуюсь. Чому тиша.
Эта сходка была запланирована еще несколько месяцев назад, везде анонсировали встречу 3.09.
Вы только проснулись
Катастрофа
• 03 сентября в 08:04
Ответ дляМудробаба
Вы только проснулись
Схоже дійсно пропустила. Тому трохи офигіла, що Нехта написала, а в нас тиша повна, ніби нічого не сталось.
No problems• 03 сентября в 08:04
Ответ дляКатастрофа
Тому що ця вистава не для нас
Мудробаба• 03 сентября в 08:04
Ответ дляКатастрофа
Означает, что нас играют в несколько рук)
Ні грама• 03 сентября в 08:08
Дон Пэдро• 03 сентября в 08:11
Ответ дляНі грама
А мені ця фотка сподобалась) приємно бачити хуйла на колінах
Якби вона ще не була фейковою, то взагалі було б чудово
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 сентября в 08:13
Ответ дляКатастрофа
І? Що ви пропонуєте в до чого закликаєте?
Чи тільки свою істерику розганяєте?
Шмоточницаца• 03 сентября в 08:16
Ответ дляNo problems
Не будут они с Европой воевать
Эскиз бесконечности• 03 сентября в 08:17
Ответ дляХерсон це Україна
Китай дуже не скоро паде.
Шмоточницаца• 03 сентября в 08:18
Ответ дляКатастрофа
Креветок и лосося у России своих завались, какие нафиг поставки? 😂
Всех в сад• 03 сентября в 08:20
Автор,вас не пугают всякие европейские сходки Рамштайн,нескореных и прочие собрания типа в поддержку Украины? А вот китайский парад раз в пять или десять лет это дааа, оочень страшно!
No problems• 03 сентября в 08:22
Ответ дляШмоточницаца
Не будут они с Европой воевать
Сэсэсэр тоже думал, что Германия не нападет
Всех в сад• 03 сентября в 08:23
Ответ дляЭскиз бесконечности
Китай дуже не скоро паде.
Так это Китай нас в НАТО обещал принять?Сколько всего я не знала, оказывается
Шмоточницаца• 03 сентября в 08:24
Ответ дляNo problems
И? Почитайте историю, географию. Карты посмотрите.
Патриоточка• 03 сентября в 08:25
Наши каналы, это вы марафон имеете ввиду? Так там о кофе в Ялте
Эскиз бесконечности• 03 сентября в 08:25
Ответ дляВсех в сад
Підбурювач повномасштабної війни це Китай. З його згоди все почалося.
Швидка Настя• 03 сентября в 08:26
Я ось на плюсах в сніданку дивилась. А що казати? Якщо Китай вступить у війну, нам і Європі жопа - купа слухняного м´яса і озброєння, яке це слухняне м´ясо буде робити стільки,скільки скаже пастух.
Качка в тапцях• 03 сентября в 08:27
Ответ дляКатастрофа
Купа разів анонми були , що готують парад, про техніку на параді, про гостей параду. Просто ви не цікавились. Нічого раптового.
І кожен день пишуть, хто приїхав з гостей, що робили,про що домовились.
Лише Кім припхався вчора на потязі. Всі інші вже 4 дня там.
Всех в сад• 03 сентября в 08:28
Ответ дляШвидка Настя
Ну нам зрозуміло,а Європі чого жопа?