Катастрофа• 03 сентября 2025

Чому всі наші канали мовчать

Про те, що зараз в Китаї?
Херсон це Україна• 03 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Тут трохи інші масштаби, які можуть захлеснути всю планету 😢 я може трохи сильно реагую, але якщо таке понесеться - зброю нема буде де брати і бігти не буде куди вже 😢
Вы не на то акцент делаете.
Лучше бы обратили внимание на то, что в новых дронах нашли запчасти чешского и немецкого производства. ..
автор Катастрофа • 03 сентября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Вы не на то акцент делаете.
Що це означає? Що вони знов обходять санкції?
В кого тако було• 03 сентября 2025
Ответ дляNo problems
Так і кацапам нема буде де брати, а їм ще з Європою воювати.
А они об этом знают ? Воевать с Европой никто не собирается
Каждый год одно и тоже, для того чтоб европейцы потратили 5 млрд на оружие и занесли их сша до 2030 года
Херсон це Україна• 03 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Это означает то, что они имеют возможность производить любое необходимое им оружие.
Elena-dd53• 03 сентября 2025
Потому,что мы существуем в параллельной реальности....
автор Катастрофа • 03 сентября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Ну вони санкції з 2014 обходять, це не новина. Памʼятаєте креветки та лосось, які їм Білорусь поставляла, як власне виробництво.. нічого не змінилось.

А ось масштаби «дружби» з Сі та Кімом - це вже страшно…
Херсон це Україна• 03 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа

Нам в Украине, по большому счету, пох...
Это вам за границей страшно
автор Катастрофа • 03 сентября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Это вам за границей страшно
Всім страшно. Якщо світ за спиною України впаде - темпи наступу будуть зовсім інші і масштаби також, ви ж це розумієте?
Херсон це Україна• 03 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Я уже дождаться не могу, когда подстрекатели войны падут
автор Катастрофа • 03 сентября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Ви в Україні? В якому місті?
Херсон це Україна• 03 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Ви в Україні? В якому місті?
Я точно не там, где ты боишься
Мудробаба• 03 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
От я тому і дивуюсь. Чому тиша.
Эта сходка была запланирована еще несколько месяцев назад, везде анонсировали встречу 3.09.
Вы только проснулись
автор Катастрофа • 03 сентября 2025
Ответ дляМудробаба
Вы только проснулись
Схоже дійсно пропустила. Тому трохи офигіла, що Нехта написала, а в нас тиша повна, ніби нічого не сталось.
No problems• 03 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Тому що ця вистава не для нас
Мудробаба• 03 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Означает, что нас играют в несколько рук)
Ні грама• 03 сентября 2025
А мені ця фотка сподобалась) приємно бачити хуйла на колінах
Дон Пэдро• 03 сентября 2025
Ответ дляНі грама
Якби вона ще не була фейковою, то взагалі було б чудово
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа

І? Що ви пропонуєте в до чого закликаєте?
Чи тільки свою істерику розганяєте?
Шмоточницаца• 03 сентября 2025
Ответ дляNo problems
Не будут они с Европой воевать
Эскиз бесконечности• 03 сентября 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Китай дуже не скоро паде.
Шмоточницаца• 03 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа

Креветок и лосося у России своих завались, какие нафиг поставки? 😂
Всех в сад• 03 сентября 2025
Автор,вас не пугают всякие европейские сходки Рамштайн,нескореных и прочие собрания типа в поддержку Украины? А вот китайский парад раз в пять или десять лет это дааа, оочень страшно!
No problems• 03 сентября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Не будут они с Европой воевать
Сэсэсэр тоже думал, что Германия не нападет
Всех в сад• 03 сентября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Китай дуже не скоро паде.
Так это Китай нас в НАТО обещал принять?Сколько всего я не знала, оказывается
Шмоточницаца• 03 сентября 2025
Ответ дляNo problems
И? Почитайте историю, географию. Карты посмотрите.
Патриоточка• 03 сентября 2025
Наши каналы, это вы марафон имеете ввиду? Так там о кофе в Ялте
Эскиз бесконечности• 03 сентября 2025
Ответ дляВсех в сад
Підбурювач повномасштабної війни це Китай. З його згоди все почалося.
Швидка Настя• 03 сентября 2025
Я ось на плюсах в сніданку дивилась. А що казати? Якщо Китай вступить у війну, нам і Європі жопа - купа слухняного м´яса і озброєння, яке це слухняне м´ясо буде робити стільки,скільки скаже пастух.
Качка в тапцях• 03 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Купа разів анонми були , що готують парад, про техніку на параді, про гостей параду. Просто ви не цікавились. Нічого раптового.
І кожен день пишуть, хто приїхав з гостей, що робили,про що домовились.
Лише Кім припхався вчора на потязі. Всі інші вже 4 дня там.
Всех в сад• 03 сентября 2025
Ответ дляШвидка Настя
Ну нам зрозуміло,а Європі чого жопа?