Попа как у Кардашьян• Изменено 03 сентября в 15:41
А я до вас за пілюлінами)))
Мені терміново необхідні чарівні піндюліни, які заставлять передивитись відношення до себе, бо я вже так більше не можу... Суть в тому, що не вмію саму себе ні похвалити, ні підтримати, тому як побічний ефект прагну похвали і підтримки від найближчої людини- чоловіка, а він ще й Риби, з нього слова витягнути по суті не реально, для нього оце моє кляньчення підтримки і похвали взагалі незрозуміле. Дівчатка, я знаю, ви все можете, насипте мені, будь ласка, реально якихось дієвих, практичних порад, як знайту ту внутрішню дівчинку і дати їй все, чого мені так сильно не вистачає?
Омлетик• 03 сентября в 15:43
Та он же є чатик GPT, заведіть собі окремий чат з ним, де пропишіть, що вам подрібна підтримка і спілкуйтеся з ним як з другом.
І я серйозно.
Малинка• 03 сентября в 15:46
Ответ дляИграйМойГормон
Трахните себя
А потом похвалить за оргазм?)
Правильно_Валерчик• 03 сентября в 15:48
Сходите к психологу. Даже если вам насоветуют отстать от мужа и переключиться на себя, то вы не начнёте это делать по щелчку, это в голове надо что-то менять )
мегамоСГ• 03 сентября в 15:50
Просто хваліть себе. Візьміть листочок, напишіть зроблену справу і великими літерами напишіть ’я зробила! я молодець’.
Попа как у Кардашьян
• 03 сентября в 15:52
Ответ дляОмлетик
І я серйозно.
Хм, цікава ідея, дякую🌷
Попа как у Кардашьян
• 03 сентября в 15:54
Ответ дляРяженка
А ви чоловіка постійно хвалите? А по темі - вам до психолога.
Так, але нещодавно зрозуміла, що досить часто його хвалю просто тому, що хотіла б до себе такого відношення(((
Добрая свекровь• 03 сентября в 15:54
Ответ дляРяженка
Тут вам зараз коханця порадять
Того, который ’оцените красавчика на фото’ в форуме каждый день светится
Малинка• 03 сентября в 15:55
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Скорпіон
Октябрьский что ли) странно, что вам похвала нужна🤔
Попа как у Кардашьян
• 03 сентября в 15:56
Ответ длямегамоСГ
Так, я вже почала писати собі листи підримки і похвали- ефект є, але якійсь нетривалий
Попа как у Кардашьян
• 03 сентября в 15:57
Ответ дляМалинка
Ні, ноябрський))
Малинка• 03 сентября в 15:58
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Чому?
Чисто з суб’єктивного досвіду)
Вас в дитинстві хвалили?
мегамоСГ• 03 сентября в 16:00
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Це має стати звичкою - хвалити себе за досягнення, а звички треба напрацьовувати, нізвідки вони не беруться.
Попа как у Кардашьян
• 03 сентября в 16:01
Ответ дляМалинка
Чисто з суб’єктивного досвіду)
Вас в дитинстві хвалили?
Ви зрітє в корінь👍 Ні, мало того, коли мама втомлювалась, то критикувала мене і порівнювала з сусідською дуже працьовитою дівчиною.
Попа как у Кардашьян
• 03 сентября в 16:02
Ответ длямегамоСГ
Розумію, дякую
cTpawHoegeJIo• 03 сентября в 16:02
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Скорпіон
Автор, Вы молодец что написали. Все будет у Вас хорошо) Как скорпион говорю)
Попа как у Кардашьян
• 03 сентября в 16:04
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Ооо, це так приємно, обіймаю Вас🤗 та дякую за підтримку❤️
cTpawHoegeJIo• 03 сентября в 16:07
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Даже если окружающие Вас не хвалят, знайте все что Вы делаете, это лучше чем ничего. А они не хвалят так как Вам завидуют и у них нет подходящих слов благодарности.
Вилосипедниця• 03 сентября в 16:10
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Перестаньте это делать
Вилосипедниця• 03 сентября в 16:13
Ответ дляДжем Шакіри
Пока сам себя не похвалишь - никто не похвалит
Вот да))
Автор,у Вас есть ежедневник или блокнот,куда Вы текущие дела записываете?Нет?Заведите.Каждая Галочка после сделанного будет означать,что Вы молодец))