lilul990• 03 сентября в 17:55

Гряде велика війна

Усі подивилися воєнний парад китайської панди?
Нація, яка не боїться насильства - сказав Сі
Нушож, усе бачили, ядерної війни ще не бачили
Mama Chelly• 04 сентября в 02:32
Східна Європа та Балтія — активні адаптації до військових ризиків

Литва (медичний заклад Santaros у Вільнюсі) будує підземні укриття, гелікоптерні майданчики та автономні системи, щоб працювати навіть за відключення електрики або води.

Естонія:

Автомобілі швидкої отримують бронежилети, а персонал — супутникові телефони й навіть можливості створювати незалежний інтернет, якщо зникне зв’язок.

Встановлюються генератори, а у віддалених локаціях — мобільні медичні пункти.

Естонія також виділила €25 млн на обладнання для масових випадків — манжети, турнікети, травматичні комплекти.

Латвія зобов’язала всі лікарні мати трьохмісячний запас медикаментів, що, до речі, стало можливим завдяки COVID-кав урокам.

У регіоні триває масштабне навчання персоналу для роботи в кризовому режимі: евакуація, дуже багато поранених, обстріли й збої інфраструктури. Лікарі навіть виїжджають в Україну навчатися лікувати поранених у бойових умовах.
Mama Chelly• 04 сентября в 02:33
Німеччина — розробка комплексних сценаріїв

У Берліні у співпраці між Міністерством охорони здоров´я та військовими розроблено секретний план для лікарень на випадок війни, гібридних атак або руйнування інфраструктури:

План охоплює: утримання невідкладних послуг, розподіл пацієнтів, забезпечення резервного живлення та медикаментів.

---

Інтегрований підхід ЄС — стратегічні резерви та підручні засоби

rescEU — стратегічні медичні запаси ЄС: медикаменти, захист CBRN (хімічні, біологічні, радіаційні й ядерні загрози). Країни-господарі: Чехія, Фінляндія, Франція, Польща, Литва тощо.

Поповнення запасів та удосконалене управління кризами: Єврокомісія виділила €690 млн для резервів медичного й CBRN призначення.

Preparedness 2.0 (2024–2029) та EMT-план (2024–2030): регіональні стратегії від WHO/Європа для підвищення готовності та координації в надзвичайних ситуаціях. Включає регіональні мобільні медичні бригади (Emergency Medical Teams).

Політика громадської готовності: Єврокомісія закликала громадян накопичити запаси на 72 години — їжу, воду, ліки, засоби зв’язку.

Стратегічні запаси до 2026 року включають: медикаменти, генератори, обладнання CBRN, дрони, мобільні мости.
Mama Chelly• 04 сентября в 02:35
Підсумок у таблиці

Регіон/Країна Заходи з підготовки лікарень та системи охорони здоров’я

Балтія (Литва, Естонія, Латвія) Підземні укриття, автономні системи, мобільні пункти, запаси
Німеччина (Берлін) Секретні контингентні плани лікарень, резервне забезпечення
ЄС в цілому Стратегічні запаси (rescEU), регіональні EMT, Preparedness 2.0
Швейцарія Масштабна мережа укриттів і ресурсів → цивільна готовність
Фінляндія, Швеція Укриття, запаси, мобільні госпіталі (частково демонтовані)
Anna-08e7• 04 сентября в 03:49
Ответ дляHonda-
Мы им не интересны, пусть Штаты боятся.
Нам тоже достанеться ого как. Куда больше чем штатам.
Anna-08e7• 04 сентября в 03:58
Ответ дляLudaSHS
Сіль сирники?
Мати свій огрородик, що там далі?
ПРОКЛАДОК назапасати і туалетного паперу.
Anna-08e7• 04 сентября в 04:01
Ответ дляFilomena
Оце найгірше( і про це всі мовчать, але для сша та ЄС це найкращий варіант з гірших.
А для нас ...
happyne• 04 сентября в 04:04
Ответ дляAnna-08e7
А для нас ...
а для рублевки?
Anna-08e7• 04 сентября в 04:04
Ответ дляКошачья Лапка
Нам уже бояться нечего, даже чувствуется какая-то справедливость. Пока нас убивали, нам давали оружие по капельке. До сих пор ЕС покупает ресурсы у России, откормили монстра. Теперь будет большая война, много людей поляжет. Может к этому и не дойдёт, но пока движение в этом направлении. Тут только смириться и надеяться на Бога.
Так для нас то от того только еще намного хуже будет
happyne• 04 сентября в 04:06
Ответ дляAnna-08e7
А для нас ...
бедгород сегодня весь в сетках от дронов.типа это поможет типа это спасет
Anna-08e7• 04 сентября в 04:08
Ответ дляhappyne
а для рублевки?
А пох.й на ту рублевку, гори они все в аду
happyne• 04 сентября в 04:16
Ответ дляAnna-08e7
ну как же при великой войне россия пострадает больше всех
Mama Chelly• 04 сентября в 04:17
США, Канада та Австралія при цьому почала активно боротися з імміграцією. Щоб, як би що до їх не полетіли.

Всі на порозі великого ’шухеру’, всі готуються. Побачимо, що буде.... вже не довго чекати
Mama Chelly• 04 сентября в 04:19
Одна Україна семінари слухає)))

5. Запровадження стандартів для надзвичайних ситуацій, зокрема CBRN

У квітні–травні 2025 року у Києві пройшли семінари з підготовки лікарень до хімічних, біологічних, радіологічних і ядерних загроз (CBRN). У ході тренінгів учасники вчилися оцінювати готовність (Hospital Emergency Response Plan), користуватися сучасними інструментами допомоги, тренували практичні сценарії.
Mama Chelly• 04 сентября в 04:56
Мій прогноз як аналітика

Бойових дій у класичному сенсі («танки, артилерія, війська на кордоні») в Європі до кінця 2025 року не буде.

Велика ймовірність гібридних атак, диверсій та інформаційних провокацій, особливо в країнах Балтії, Польщі та енергетично вразливих країнах ЄС.

Ситуація далі у 2026–2027 роках може змінитися, якщо Росія поповнить ресурси або знайде нові союзників.
автор lilul990 • 04 сентября в 05:55
Ответ дляMama Chelly
Мій прогноз як аналітика

Ймовірна вірогідність? Ці атаки в Європі уже відбуваються. З минулого року
mamaМия• 04 сентября в 07:08
Ну так, Європа понабудовувала там заводів, економіку підняли, розплодилися-можна і війну починати 😒
LudaSHS• 04 сентября в 07:21
Коментар стосовно висловів рашистів
І це не вулиця, не пересічні росіяни, а ідеологи війни в рф, викладач і професор рф .
Mama Chelly• 04 сентября в 07:29
Ответ дляlilul990
Це мій джіпіті чат дав аналітику. Побачимо що буде
Мама Никитки-2• 04 сентября в 08:01
Ответ дляlilul990
Війна між Китаєм та сша
Не буде.
Нічого нового в військовому плані не відбулось. Шос це демонстрація трохи іншого. Союзників в дерибані Арктики . І тут уже цікаво.
Кацапи по факту мають право приблизно на 45% шельфу. Це показник доволі великий. Китай має -0% Тому піднебесній конче потрібна кацапія і велика підтримка від країн учасниць ООН, де вже багато років кацапія намагається збільшити свої межі в Арктиці. А ще це означає, що Китай ніколи не припинить підтримку кацапів.
Рудий ідійот сам підштовхнув Індію до тої когорти. Індія давно має плани щодо участі в розробці копалин в Арктиці, це внесено до її державної програми розвитку економіки. І по факту тепер вона вірогідніше всього приєднається до протилежної від цивілізованого світу сторони.
Мама Никитки-2• 04 сентября в 08:02
Ответ дляlilul990
Не кожен рік вони витаскують на світ білий елементи ядерної тріади, носії ядерної зброї
80 років перемоги, яку Сі оголосив перемогою Китаю
Мама Никитки-2• 04 сентября в 08:09
Ответ дляLudaSHS
Зацікавила розмова пуйла і Сі як дожити до 150 років за допомогою технодогій і пересадок органів.
Я думаю що програма вже навіть не на середини, а десь під завершення. Інакше ніхто б на світ Божий цю інформацію не витягнув.
Соросу 96, Баффету 96. Та в принципі, якщо відкрити список форбс, то там на перших, почЬОтних місцях люди, якім глибоко за 80 а може і за 90
Маск, напевне, унікальне виключення.
Antiprom• 04 сентября в 08:19
Ответ дляimpossibilia non sunt
почему все устрашающе-угрожающие темы всегда именно на украинском языке, кто-нибудь может объяснить ?
тому що рашка розвязала за 30 років 7 війн в яких загинуло більше 1 млн людей
Мама Никитки-2• 04 сентября в 08:33
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Понятно. Давайте теперь решим что делать. Куда тикать, что покупать ( чур гречку не предлагать)
Самогон. Найкраща валюта була є і буде
Мама Никитки-2• 04 сентября в 08:38
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Это зерно зернотрейдеров, иностранных, которое они закупили по льготным ценам и без пошлин. Выгодной ситуацией воспользовались. Везли через Поляндию. А полякам все пошлины надо платить. И их зерно дороже выходило.
Это не наше не ваше и не зерно государственное. Оно иностранных зернотрейдеров. Шо такая истерика???
Ніякі мита поляндія не платить, не видумуйте. Немає мита в рамках ЄС. Більше того, с/г Польші ну дуже дотаційне. За статистикою 300€на га в Польщі датується ЄС.
А щодо іноземних трейдерів, то це брехня кацапська.
Мама Никитки-2• 04 сентября в 08:40
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я б не здивувалася, якщо пуйло уже зараз собі кров від немовлят переливає чи щось в такому дусі.
Мені більше подобається версія з плацентою. Кров немовлят може викликати великий резонанс, а плацента безконтрольна % на 90
Мама Никитки-2• 04 сентября в 08:57
Ответ дляMama Chelly
Розкажіть тому джипі і, що Швейцарія має найбільшу мережу укриттів, які постійно обслуговуються і здатні вмістити в себе більше 10 млн людей. Їм в цьому напрямку нічого робити не потрібно.
Це єдина країна, яка має готовність до війни. Війни 20 сторіччя завершились в 23 році. Нажаль ні Європа ні штати це не зрозуміли ще
Marinamariana• 04 сентября в 09:12
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Истерика у вас а не у меня
Marinamariana• 04 сентября в 09:13
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не сомневайтесь даже .
avicber• 04 сентября в 10:47
Ответ дляlilul990
Війна між Китаєм та сша
Японія вже намагалася проти США воювати. Всім відомо чим скінчилося
alex-3f3c• 04 сентября в 14:27
Ответ дляJuliann
Не нагнетайте. На 3D-принтерах уже научились создавать всякие сложные структуры, из которых потом образуют сосуды, кожу, хрящи и даже некоторые органы. Прогресс, одним словом
А хер работающий могут напечатать....