ВсеЧетко• 04 сентября в 10:57
Ці підлітки, немає сил
Накупила своєму одягу, а він як уперся в чорну футболку і одні джинси.
Я йому пояснюю, що треба змінювати одяг, ходити в різному, щоб люди це помічали
Разом вибирали, сині джинси, сірі джинси, чорні джинси, спортивки.
Сьогодні вмовляла спокійно - заміни хоч одну річ, ну всі ж бачать, що ти ходиш в одному і тому ж, наче з бідної сім´ї, дівчата ж звертають особливо на це увагу.
Дістав так, що посварилися і я сказала, що ходи, як бомжара.
Зараз напишете - відчепися від дитини?
Ну блін...
Зараз напишете - відчепися від дитини?
Ну блін...