Патріотка з дивану• 04 сентября в 14:56
Чи можна приймати магній кожного дня довго?
Эта_Шикарна)• 04 сентября в 15:04
Можна в профілактичній дозі
400 профілактична доза
800 лікувальна
400 профілактична доза
800 лікувальна
Ухахайкина• 04 сентября в 15:15
Ответ дляЭта_Шикарна)
Можна в профілактичній дозі
400 профілактична доза
800 лікувальна
400 профілактична доза
800 лікувальна
У кожного своя лікувальна доза, для прикладу, я приймаю 3600 в день. Тому краще до лікаря за призначенням
Безлім на все• 04 сентября в 15:25
Муж всю жизнь пьет, с маленькими перерывами, дозировка не знаю, врач назначает
ВыФсеВрете• 04 сентября в 16:22
Ответ дляУхахайкина
Ого, у вас аритмії нема? Щось доза занадто велика.
Ухахайкина• 04 сентября в 16:32
Ответ дляВыФсеВрете
Буває і аритмія, але вона ще до магнію була. Призначив ендокринолог-нутріціолог. Про аритмію не попередив((
ВыФсеВрете• 04 сентября в 16:34
Ответ дляУхахайкина
Аритмія - побічний ефект зависокої дози магнію. Коли доза підібрана правильно, аритмія зникає.
Ухахайкина• 04 сентября в 16:36
Ответ дляВыФсеВрете
Блін!!! Вибачте, переплутала) То я ліцитин приймаю по 3600, а магнію по 750, хоча призначили по 1125. Випадково ввела в оману))
Ухахайкина• 04 сентября в 16:38
Виходить, що все Ок, приймаю лікувальну дозу)) Які у нас уважні порадниці, приємно!
ВыФсеВрете• 04 сентября в 16:39
Ответ дляУхахайкина
Дивлячись, якій магній приймаєте, і скільки його засвоюється. 750 - це теж висока доза, норма споживання до 400. Ви ж маєте розуміти, що магній міститься і в їжі, яку ви їсте. Я розумію, що зараз модно призначати дозування магнію чим більше, тим краще, але з ним не варто ризикувати.
Ухахайкина• 04 сентября в 16:58
Ответ дляВыФсеВрете
Я не дуже на цьому розуміюсь, просто довіряю лікарю... приймаю бісгліцінат хелат магнію, вже місяць. Мабуть час вже знизити дозу