Для драки• 04 сентября 2025

Оренда квартири

Шукаю квартиру.
Як це забембало. Квартири в жахливому стані. Дорогі. Задаток (який швидше за все не вернуть, часто в розмірі 2х місяців).
Я ще не в Україні. Тут принциповість, щоб говорити лише на своїй мові
Так все це дістало. Просто хочу додому
автор Для драки • 04 сентября 2025
Що я хочу почути?
Не знаю. Щось типу ’компроміс між ціною і удобствами. Змирись з втратою задатку. і займись роботою’
Сердючка• 04 сентября 2025
Ответ дляДля драки
Що я хочу почути?
Польша?
автор Для драки • 04 сентября 2025
Ответ дляСердючка
Польша?
ні. Але там, думаю, аналогічно
Сердючка• 04 сентября 2025
Ответ дляДля драки
ні. Але там, думаю, аналогічно
Та да.
автор Для драки • 04 сентября 2025
Весела бджілка• 04 сентября 2025
Повертайтеся і всі проблеми щезнуть.
автор Для драки • 04 сентября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Повертайтеся і всі проблеми щезнуть.
от прям всі?
звідки ви знаєте, що всі проблеми щезнуть? даєте гарантію?
Тішуся неперетішуся• 04 сентября 2025
Снова кому-то Израиль не зашел?
автор Для драки • 04 сентября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Снова кому-то Израиль не зашел?
А що вас дивує в цьому факті? Чи там рай на землі і прям всім має бути за щастя там жити
So_so• 04 сентября 2025
Сочувствую. Это ужасное ощущение(
Укр_жіночка• 04 сентября 2025
снимаю в Киеве 10 лет. отношение в Польше было лучше. так что, если у вас нет своего жилья - сильно не торопитесь, здесь все то же самое
Тішуся неперетішуся• 04 сентября 2025
Ответ дляДля драки
А где вы удивление увидели?
автор Для драки • 04 сентября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
А где вы удивление увидели?
До чого тоді тут Ізраїль
Тішуся неперетішуся• 04 сентября 2025
Ответ дляДля драки
До чого тоді тут Ізраїль
До оренди не в Украине. Вы ж про это тему создали
Весела бджілка• 04 сентября 2025
Ответ дляДля драки
от прям всі?
Так. Вас ж все дістало, а вдома нічого ні буде і буде краще.
автор Для драки • 04 сентября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Мабуть дивлячись коли. На початку війни може і краще відношення
А ще як повезе
Бабулька• 04 сентября 2025
В якій ви країні? Ми у Києві знімали (задовго до війни) : ’золотий стандарт’- через рік оренди ціна зростає, причому суттєво.
А одні господарі пішли ще далі- ми внесли завдаток за оренду, нам дали ключі, заселятися можна було через кілька днів. Наступного дня хазяйка ввечері дзвонить - нам запропонували більше, вертайте ключі)
Тішуся неперетішуся• 04 сентября 2025
Ответ дляБабулька
А договор?
автор Для драки • 04 сентября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
І до чого тут Ізраїль? Може комусь він і не зайшов. Я тут до чого. Чи тільки в Ізраїлі все складно
Бабулька• 04 сентября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
А договор?
Договір заключався менше, ніж на рік, щоб господар не платив податок, нотаріально не посвідчений. Ним лише підтертися можна.
Тішуся неперетішуся• 04 сентября 2025
Ответ дляДля драки
Еше раз. Вы создали тему про аренду не в Украине. Израиль - не Украина. У вас дислексия или проблемы с географией?
Тішуся неперетішуся• 04 сентября 2025
Ответ дляБабулька
Аа, ну тогда это ваш косяк
автор Для драки • 04 сентября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Ви даєте гарантію, що вдома буде краще? З постійними тривогами і фінансовими складнощами?
А якщо не буде краще?
Нервогенератор• 04 сентября 2025
Ответ дляБабулька
А що Вас власне дивує? В стандартному договорі перегляд ціни через рік. Чи Вам не мали її підвищувати?
Госпожа Белладонна• 04 сентября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Снова кому-то Израиль не зашел?
Я название той темы прочитала как Ужасное состояние попа, вместо пола
Думаю, что там такое ужасное с попом сделали)
автор Для драки • 04 сентября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну тоді так. Комусь знову Ізраїль не зайшов. Комусь Польща ге зайшла. А комусь Німеччина
Ще якісь країни вас цікавлять?
Весела бджілка• 04 сентября 2025
Ответ дляДля драки
А якщо не буде краще?
Тоді до чого тема. І вдома вам не так, і за кордоном погано.
Бабулька• 04 сентября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Аа, ну тогда это ваш косяк
Ви шуткуєте? Так здавалися геть усі квартири, що ми дивилися. Ми шукали недороге житло.
Тішуся неперетішуся• 04 сентября 2025
Ответ дляДля драки
Ще якісь країни вас цікавлять?
То, шо интересовало, я уже спросила ))
автор Для драки • 04 сентября 2025
Ответ дляВесела бджілка
То до чого ваші стандартні автовідповіді про вертайся додому? Аби що ляпнути