Лунтик-паунтик• 05 сентября в 16:56

Дівчата, сиджу зараз і трясусь. Як не вилетіти з роботи?

Працюю в торговельній компанії яка має багато складів де зберігається товар.
Я забезпечую всі ці приміщення меблями, канцтоварами, господарськими і тд.
Тобто працюю всюди, але сиджу у головному офісі. І дуже я подружилась с одним працівником складу. Він приймав товари від моїх постачальників.
Все було добре: він часто виручав мене, допомагав. Запросив погуляти. Пішли. Сексу не було, але я занадто відкрилась і розказала йому багато зайвого.
Він цим почав зловживати: ʼта давай сексом займемось, у тебе все рівно нікого немаєʼ; ʼта давай гуляти підемо, ти все рівно самотняʼ, ʼта я тобі скільки допомагав, виручав, ти мені винна довічно теперʼ і тп.
Мені це, ясна річ, не сподобалось і я обрізала спілкування до робочих формальностей, сказавши йому, що його надмірна активність в мій бік мені не подобається.
І він почав бикувати. Почав на мене скаржитись. Почав мене шантажувати і розказати всім про мої косяки на роботі (він багато знає), казав , що знайде на мене вплив, почав бикувати у кожній розмові і робити мене винною.
Більше того- він близький товариш мого керівника.
Я з керівником у дуже гарних стосунках, але хто йому важливіше- я чи його друг, якого він знає 20 років?
Намагаюсь не сваритись з ним, підбирати слова, від нього все рівно тільки крики та агресія.
В цілому працюю дуже добре, він сам признавав, що швидше звільнять його, ніж мене, але я все рівно боюсь.
Як мені себе з ним поводити? Чому він так оскаженів?
До слова - йому 43, одружений. Мені 24.
До нашої прогулянки спілкування було суто дружнім, без жодних натяків, тому я і пішла з ним гуляти.
Кукарикуууууу• 05 сентября в 17:09
Ответ дляЛунтик-паунтик
Але ми тісно працюємо разом…я б не хотіла псувати стосунки прям так..
У вас вже немає стосунків, невже ви не зрозуміли, зараз головне, щоб ви втрималися на роботі. Немає можливості кудись перевестися подалі, щоб не контактувати з тим мудилою.
Указка• 05 сентября в 17:09
Ответ дляЛунтик-паунтик
Він знає всіх моїх колишніх, чому розійшлись, з ким не спілкуюсь по роботі, про мою сім’ю і мою цноту 🤷🏻‍♀️
Тому так, все.
І що вам заважає сказати, що ви маєте контакт його жінки? Або спільну знайому
Кукарикуууууу• 05 сентября в 17:09
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тому так, все.
Яке ви тріпло, сорі, як баба базарна, ще й кому...
cTpawHoegeJIo• 05 сентября в 17:09
Ответ дляЛунтик-паунтик
Правда. Думаю, що скаржились
Ну Вам будет урок, что прежде всего нужно быть вежливой с людьми, какие они не были бы. А также что иногда язык нужно держать за зубами.
Marmu• 05 сентября в 17:09
Я би рекомендувала вам шукати іншу, поки не вигнали. він же буде вам гамнити весь час, не заспокоїться.
Хтомолодець? Я!• 05 сентября в 17:10
Ответ дляЛунтик-паунтик
Та я б так і зробила, але її ніде немає у соцмережах
Зробіть вигляд, що знаєте адресу, місце її роботи, номер телефону. Блефуйте, але впевнено
Указка• 05 сентября в 17:10
Ответ дляКукарикуууууу
А про цноту це щось чарівне взагалі😅
Ленивица-красавица• 05 сентября в 17:10
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так якби я приносила кошти, то можливо…
Але я тільки замовляю та оплачую весь товар.
все одно, навчити нову людину це ще той клопіт.
та й порядну і працьовиту знайти не так просто.
cTpawHoegeJIo• 05 сентября в 17:11
Ответ дляКукарикуууууу
Девочке 24 года, что хотите от нее ? Вы же не знаете насколько тот вошел к ней в доверие... А если еще был алкоголь то там язык развязан
Кукарикуууууу• 05 сентября в 17:11
Ответ дляУказка
А про цноту це щось чарівне взагалі😅
Ну йопс, є речі, які ніхто нікому в своєму житті не розповідає, а тут не язик а помело, невже норм вести такі розмови з чуваком вдвічі старшим, який взагалі ніхто і ніщо, це якийсь треш.
Указка• 05 сентября в 17:12
Ответ дляКукарикуууууу
Так а що можна про цноту обговорювати з жонатим колегою?😅 це угар
Кукарикуууууу• 05 сентября в 17:13
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Та звісно, що ще молода-зелена, але я не уявляю, якби то розповідала сторонньому мужику про власні ’інтимні стосунки’, цноту, ну по роботі то таке, бо спільні робочі інтереси, важко утриматися.
cTpawHoegeJIo• 05 сентября в 17:13
У девушки есть косяк, но это не повод ее сейчас клевать. Нужно помочь ей.
автор Лунтик-паунтик • 05 сентября в 17:14
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Він туди не ввійшов, а вплив.
Я довіряла йому на 100%.
Та і він розказував багато. Що жінці зраджував, про коханку і тд
Алгонавт• 05 сентября в 17:14
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тому так, все.
И что с этим делать? Кому весь этот поток г@вна нужен? Или вы мега-медийная личность?
cTpawHoegeJIo• 05 сентября в 17:14
Ответ дляКукарикуууууу
Ну может они долго общались. Мы же не знаем всего. Я беру из того что он втиснулся в доверие, а он рассчитывал за свою помощь, получать секс. Не вышло вот он и петушится
автор Лунтик-паунтик • 05 сентября в 17:15
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Ми до цього рік працювали разом і постійно спілкувались. Щодня.
Указка• 05 сентября в 17:15
Ответ дляЛунтик-паунтик
Він туди не ввійшов, а вплив.
Я довіряла йому на 100%.
Ну так у вас козыри в кармане. Пригрозите да и все
cTpawHoegeJIo• 05 сентября в 17:15
Ответ дляЛунтик-паунтик
Короче хотите поддержку, пишите мне в личку. Тут Вас точно заклюют
Кукарикуууууу• 05 сентября в 17:15
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Тут складні супутні обставини у вигляді друга-керівника, навіть не зрозуміло, як допомогти, якщо шантажувати розповіддю дружині про непристойні пропозиції, не маючи на те ніяких доказів, ситуація може ще більше загостритися. Чувак скаже, що його підставляє якась там ’малолєтка і т.д.’
автор Лунтик-паунтик • 05 сентября в 17:16
Ответ дляАлгонавт
Та я за це не дуже переживаю. Просто відчуваю себе вразливою.
Також переживаю за підрядників і ситуацію з ними
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Я не хочу переводити пасивний конфлікт і активний
Він на мене ще нікому не скаржився, тільки мені
Кукарикуууууу• 05 сентября в 17:17
Ответ дляЛунтик-паунтик
Він туди не ввійшов, а вплив.
Я довіряла йому на 100%.
Останнє вже щось більш предметне, що можна використати для свого захисту, шукайте контакти дружини, як мінімум варто знати де живе і як виглядає.
cTpawHoegeJIo• 05 сентября в 17:17
Ответ дляКукарикуууууу
Это играть в его игру и по его правилам. Она не сможет доказать. Так что шантаж на шантаж будет еще хуже. Тут нужно поступать мудро и хладнокровно. Быть на шаг впереди него и все держать под контролем.
Кукарикуууууу• 05 сентября в 17:18
Ответ дляЛунтик-паунтик
З підрядниками терміново міняйте стиль спілкування, якщо ваша компанія має значні закупки, то всім це цікаво, варто тільки бути людиною завжди.
Алгонавт• 05 сентября в 17:18
Ответ дляЛунтик-паунтик
Просыпайтесь. Какой пассивный конфликт? Он давно уже активный, вас прогибают на секс. Учитесь защищать себя. Собирай е переписки, аудио. Прижмите его к стене, еще одно слово- и они все у твоей жены.
автор Лунтик-паунтик • 05 сентября в 17:19
Ответ дляКукарикуууууу
Ну так той підрядник і також мені грубіянив.
А він перекрутив так, що я перша.
cTpawHoegeJIo• 05 сентября в 17:19
Ответ дляЛунтик-паунтик
Пока конфликт в такой стадии, Вы должны выстроить свою защиту. То что Вы грубили раз-два кому-то это пол беды, за это не увольняют. Но если было систематически то извините...
Кукарикуууууу• 05 сентября в 17:20
Автор, у разі якщо буде розмова, коли шантажуватиме, записуйте все і важливо в той момент проговорити, що ви також маєте інформацію, яка може не сподобаитися його дружині і все то записати.
ЗдохниПуйло• 05 сентября в 17:20
Ответ дляУказка
Можливо він приставав, а вона сказала, що цнотлива